Wenger: Przeciez ten pilkarz to chodzaca historia naszego klubu

Matt Aktualności Podziel się opinią

Szkoleniowiec Arsenalu Arsene Wenger twierdzi, ze Thierry Henry otrzyma wielkie brawa od kibiców Arsenalu podczas meczu na Emirates w srode. The Gunners za cztery dni podejma Barcelone w Lidze Mistrzów. W hiszpanskim zespole gra byly Kanonier, a mianowicie Thierry Henry. Francuz to legenda londynskiego klubu. Jest najlepszym strzelcem tego zespolu w historii. Opuscil Arsenal latem 2007 roku. W srode na Emirates zanotuje swój pierwszy wystep od tamtego czasu przeciwko Arsenalowi. Co prawda pokazal sie juz kibicom w pazdzierniku, kiedy przed meczem z Blackburn wszedl na boisko i otrzymal ogromne brawa ze strony fanów. Wenger oczekuje wlasnie podobnej sytuacji. „To moze byc naprawde emocjonujace, ten powrót Henry’ego na Emirates.” – mówil trener. „Podejrzewam, ze dostanie ogromne brawa od kibiców. To bedzie wielkie przezycie dla tego gracza. Przeciez ten pilkarz to nasza chodzaca historia.” „Jednak kiedy zacznie sie gra, to musi on pamietac, ze nie gra juz w czerwonym trykocie Arsenalu, tylko granatowym Barcelony. Wszyscy pamietamy jego wystepy dla naszego klubu. Na pewno nie bedzie mu latwo.” – podsumowal.

Dodaj komentarz