Rezerwy: Portsmouth vs Arsenal 0:3

Matt Aktualności Podziel się opinią

W poniedzialek wieczorem na stadionie Portsmouth FC odbyl sie mecz rezerw pomiedzy wlasnie \”The Pompeys\”, a Arsenalem. Goscie gladko ograli miejscowych 3:0. Bramki strzelali Chuks Aneke, Nacer Barazite i Jernade Meade. Pierwsza bramka padla w 17 minucie. Aneke dostal pilke w srodku, majac do bramki okolo 25 metrów. Nie zastanawial sie dlugo i huknal poteznie. Bramkarz nie mial najmniejszych szans i pilka zatrzepotala w prawym górnym rogu bramki. Kanonierzy zdecydowanie przewazali w tym spotkaniu. Ich glównym atrybutem byly w tym dniu strzaly z dystansu. Tak wlasnie padla druga bramka. Nacer Barazite zdecydowal sie na samodzielna akcje. Przebiegl z pilka kilkanascie metrów i strzalem z blisko 35 metrów spróbowal zaskoczyc golkipera rywali. Futbolówka leciala jak rakieta, O\’Brien nie mial najmniejszych szans na oddalenie zagrozenia i ponownie musial wyciagac pilke z siatki. 17 minut przed koncem meczu, czyli niewiele ponad 5 minut po wejsciu na boisko wynik na 3:0 ustala Jernade Meade. Portsmouth vs Arsenal 0:3 Bramki: Aneke 17\’, Barazite 42\’, Meade 83\’ Portsmouth: Liam O\’Brien, James Hurst, Tero Mantyla, Marlon Pack, Perry Ryan, Luke Wilkinson, Gael Nlundulu, Billy Goddard (Billy Tsovolos 77\’), Matt Ritchie, Nadir Ciftci (Carl Walshe 88\’), Lewis Stockford (Lewis Tallack 62\’). Arsenal: James Shea, Sead Hajrovic (Martin Angha 53\’), Cedric Evina, Daniel Boateng, Ignasi Miquel, Nico Yennaris, Conor Henderson, Chuks Aneke (Roarie Deacon 58\’), Nacer Barazite, Benik Afobe (Jernade Meade 77\’), Luke Freeman. Aby obejrzec galerie z meczu kliknij: Czytaj Wiecej.