Wenger: Liga Mistrzów nie bedzie naszym priorytetem

Barciur Aktualności 4 Komentarze

Liga Mistrzów to jedyne trofeum, którego Arsene Wenger nie byl w stanie jeszcze wygrac. Pomimo tego, Boss uwaza, ze nie moze uznac tego prestizowego pucharu za najwazniejszy priorytet w tym sezonie.

W tym tygodniu Sir Alex Ferguson i Carlo Ancelotti stwierdzili, ze Liga Mistrzów to glówny cel ich zespolów w tym sezonie. Wenger ma jednak inne zdanie na ten temat. Wyjasnil on swoje powody na dzisiejszej konferencji prasowej.

„Ustalanie takich priorytetów nie jest mozliwe. Jedziemy do Sunderlandu trzy dni pózniej i jest to tak samo wazne spotkanie dla nas, jak Braga. Jest ono bardzo wazne. Chcemy cos wygrac – nie wazne, czy to Liga Mistrzów, czy Liga Angielska. W sobote wybralem druzyne, która miala wygrac z Boltonem. Zastosowalem troche rotacji, poniewaz niektórzy grali mecze w reprezentacjach, a nie z powodu meczu z Braga.” – powiedzial Wenger.

Komentarze 4

  1. Zdjęcie profilowe RadeX
  2. Zdjęcie profilowe Bill
  3. Zdjęcie profilowe slawo96
    slawo96

    tytul , tytul po trzykroc tytul !!! jedyne wazne trofeum !! no jeszcze Puchar anglii by sie przydal !! podwójna korona to jest to !! Liga Mistrzów w obecnej formie sie przejadla !! milion grup , sto tysiecy meczy !! nawet skróty nudza !! jakie takie emocje zaczynaja sie od fazy pucharowej !! ot co !!

  4. Zdjęcie profilowe

Dodaj komentarz