Premier League: Arsenal 2-3 WBA (0-0)

kakao Aktualności 171 Komentarze

Upokorzenie, kompromitacja, hanba – to tylko kilka synonimów do slowa wstyd, które idealnie obrazuja to, co wydarzylo sie dzisiejszego dnia na Emirates Stadium. Kanonierzy w zenujacym stylu przegrali na wlasnym stadionie z beniaminkiem Premier League- West Bromwich Albion w stosunku 2:3.

Spotkanie zaczelo sie dosyc monotonnie, bowiem zadna ze stron nie przeprowadzila ataku, który móglby zagrozic defensywie rywali. Pierwsza grozna akcja miala miejsce dopiero w 10 minucie, kiedy to Olsson powalil na ziemie Emmanuela Eboue. Samir Nasri postanowil uderzyc z rzutu wolnego, jednak trafil prosto w mur. Z dobitka ruszyl jeszcze Bacary Sagna, ale mocno spudlowal.

Minute pózniej miejsce miala praktycznie blizniacza sytuacja, tylko dla druzyny rywala. Paul Scharner trafil w mur z rzutu wolnego, a nastepnie sam spróbowal dobitki i nie trafil w bramke.

W 12 minucie na strzal zza pola karnego zdecydowal sie Emmanuel Eboue, jednak jego strzal po ziemi minal bramke.

Dwie minuty pózniej Kanonierzy mieli idealna okazje do wyjscia na prowadzenie. Eboue z prawej strony boiska do wychodzacego Arszawina, a Rosjanin trafil w slupek. Chwile pózniej spróbowal dobitki i… futbolówka znowu odbila sie od slupka. Minute pózniej – równiez z prawej strony boiska – dosrodkowywal Bacary Sagna. Lecaca pilka spadla prosto na noge Samira Nasriego, który spróbowal zaskoczyc Carssona strzalem z woleja. Niestety, tym razem za mocno.

W 19 minucie z prawej strony znowu dosrodkowywal Eboue. Tym razem do futbolówki dopadl Marouane Chamakh, który spróbowal strzalu glowa. Niestety – znowu niecelnie.

26 minuta to grozna akcja gosci. Prawa strona boiska ruszyl Odemwingie, a nastepnie obrócil sie z pilka i uderzyl w swiatlo bramki. Na posterunku na szczescie byl Manuel Almunia, który skierowal futbolówke na rzut rozny.

11 minut pózniej goscie znowu postanowili poszukac swojej okazji na objecie prowadzenia. Tym razem z akcja sam-na-sam z Almunia wyszedl Odemwingie, który zostal powalony na ziemie przez tego pierwszego. Sedzia ukaral hiszpanskiego golkipera, a nastepnie wskazal na wapno.

Minute pózniej do wykonania jedenastki przygotowany byl Chris Brunt. Reprezentant Irlandii Pólnocnej zdecydowal sie na mocny strzal po ziemi, ale golkiper Arsenalu wyczul jego intencje i zatrzymal uderzenie! Na Emirates Stadium wciaz 0-0.

W doliczonym czasie pierwszej polowy Kanonierzy mieli idealna okazje do zdobycia bramki do szatni. Po dosrodkowaniu z prawej strony boiska glowa uderzyl Bacary Sagna, ale Scott Carrson ekwilibrystycznie przerzucil futbolówke nad bramka.

Po bezbarwnej pierwszej polowie, Arsenal remisuje na wlasnym stadionie z West Browmich Albion 0-0.

Po przerwie od zdecydowanego ataku ruszyli goscie. Zamieszanie w polu karnym Arsenalu i niezdecydowanie obronców wykorzystal Peter Odemwingie, który wpakowal pilke do praktycznie pustej bramki.

Minely raptem dwie minuty, a goscie zdobywaja druga bramke. Chris Brunt pieknie podal do Gonzalo Jari, a ten po samotnym rajdzie pokonal bezradnie interweniujacego Almunie.

W 56 minucie podwójna zmiana w szeregach Arsenalu. Wilshere wchodzi za Emmanuela Eboue, zas Tomas Rosicky zajmuje miejsce Abou Diaby’ego.

Minute pózniej Kanonierzy ruszyli ze zdecydowana odsiecza. Nasri zwiódl kilku rywali i zdecydowal sie na strzal, który nie byl zbyt udany. Dobitki jeszcze spróbowal Tomas Rosicky.

W 66 minucie Arsene Wenger postawil wszystko na jedna karte. Carlos Vela zajmuje miejsce Laurenta Koscielny’ego.

W 71 minucie Paul Scharner schodzi z boiska, a zastepuje go Steven Reid.

Defensywa Arsenalu nie istnieje. W 73 minucie druzyna gosci pieknie sklepala fatalnie interweniujacych defensorów, a Jerome Thomas umiescil pilke w pustej bramce.

W 75 minucie Samir Nasri przywraca nadzieje kibicom Arsenalu. Francuz okiwal trzech rywali, a nastepnie umiescil pilke w bramce Carssona, 1-3.

W 78 minucie w miejsce Chrisa Brunta na boisku pojawil sie Graham Dorrans, a 5 minut pózniej Somen Tchoyi zajal miejsce Jerome’a Thomasa.

Kanonierzy wciaz nacierali i szukali okazji do zdobycia bramki. W 89 minucie dosrodkowanie z rzutu wolnego przedluzyl Sebastien Squillaci, a Marouane Chamakh zdecydowanie uderzyl glowa. Scott Carsson nie dal sie jednak zaskoczyc i pewnie interweniowal.

W pierwszej minucie doliczonego czasu gry Kanonierzy zdobywaja upragnionego gola. Andriej Arszawin podal do Samira Nasriego, a Francuz po raz drugi w tym spotkaniu pokonal Scotta Carssona.

Ostatnia minuta doliczonego czasu gry. Jack Wilshere do Tomasa Rosickiego, a Czech uderzyl z powietrza ponad bramka.

Kilkanascie sekund pózniej Michael Oliver zakonczyl spotkanie, w którym West Bromwich bylo ekipa zdecydowanie lepsza. Kanonierzy musza wyciagnac z tego blamazu odpowiednie wnioski, bowiem za tydzien czeka ich spotkanie z obecnym liderem Premier League – Chelsea Londyn.

Bramki: 75′ Nasri (Sagna), 90+1′ Nasri (Arszawin) – 50′ Odemwingie (Thomas), 52′ Jara (Brunt), 73′ Thomas (Brunt)

Zólte kartki: Almunia, Koscielny, Chamakh, Rosicky – Olsson, Jara, Scharner

Sedzia: Michael Oliver

Widownia: 60,025

ARSENAL: 1. Almunia – 22. Clichy, 6. Koscielny (66′ Vela), 18. Squillaci, 3. Sagna – 27. Eboue (56′ Wilshere), 17. Song, 2. Diaby (56′ Rosicky) – 8. Nasri, 29. Chamakh, 23. Arszawin

Niewykorzystane zmiany: 21. Fabianski, 20. Djourou, 15. Denilson, 41. Emmanuel-Thomas,

WBA: 1. Carrson – 20. Shorey, 3. Olsson, 6. Pablo, 36. Jara – 11. Brunt (78′ Dorrans), 7. Morrison, 33. Scharner (72′ Reid), 14. Thomas (83′ Tchoyi), 21. Mulumbu – 24. Odemwingie

domin

RaaR ale tu nie chodzi o dorosniecie bo on moze miec i 50 lat ale co z tego jak nie ma umiejetnosci. Mnie najbardziej smieszy styl gry arsenalu, cala polowe grali jak picze, stracili bramki i zaczeli biegac, cos nie tak z ich mentalnoscia, potrzeba im trenera a nie nianki wengera

Matii

Wstyd, a chcialem zbrechtac kumpla kibica Chelsea:/ a nie dosc, ze dostajemy 2:0 z cieniasami to jeszcze z cwelami dostaniemy wiele wyzej za tydzien://// Wywalic Wengera i tych wszystkich patalachów (czyt.Sagna,Squillaci,Koscielny,Clichy,L­amunia,Song) Szczególnie Song, który nie dosc, ze nie ma lewej nogi to prawa ma zdrewniala po calosci, Koscielny który nic nie robi, Squillaci, który posrednio jest winny za druga bramke, Sagna za to, ze se odpuscil patalach i Clichy, który nie ma glowy

qba

bo nam zwyczajnie sie wydaje ze mamy Topowa druzyne PL … a nie mamy!!!
    i co? i nic – bedziemy kibicowac dalej patrzac z nadzieja w kazdy nadchodzacy sezon!!
    ot … los kibica :D :D :D
    ps. oczywiscie ten sie jeszcze nie skonczyl … dalej mozemy cos wygrac (i nadzieja nadal matka glupich ) :D

95. Zdjęcie profilowe Gerwazy
  96. Zdjęcie profilowe RobinBDG
  97. Zdjęcie profilowe Colin
    Colin

Almunia i sabotazysta Chamakh, to zawodnicy meczu.

Przedsezonowe zakupy Wengera, to strzaly w dziesiatke. Jak dotychczas Koscielny mial moze z jeden wysmienity mecz, a Chamakh – zadnego. Tylko Squillaci w zasadzie jeszcze niczego nie zawalil. Dzisiejszy mecz gralismy przez caly czas w oslabieniu – wszystkie pilki jakie przeszly przez Marokanczyka, to straty, a strzaly pozal sie Boze.

Cóz, w sumie mnie to nie dziwi. Kolejny sezon raczej pójdzie na straty. Chociaz byc moze Wengerowi w tym sezonie zacznie zalezec na pucharze Ligi i konsekwentnie bedzie wystawial coraz mocniejszy sklad. Jednakze nie wiadomo co rozumiec przez slowo ‚;mocniejszy’, bo dzisiaj chyba takim gralismy?

RobinBDG

I chuj ze sa na piatym miejscu jak i tak z kazdym meczem beda nizej , ide o zaklad i jestem tego pewien . w 2 kolejki stracilismy jak pizdy 5 punktow . Z Sunderlandem powinnismy prowadzic 2 bramkami i mielibysmy w chuju ta bramke benta . Rosa to jest dno . Dzisiaj powinny byc 3 punkty a co bylo? pokaz nieudanej ofensywy polaczony z kabaretem francuko jezycznym (czytaj obrona i Ciamak). Wiec nie pierdolcie tutaj o wierze itp.

125. Zdjęcie profilowe Leonidas

Przepraszam bardzo ale w tabeli obok jest blad. Nie dosc, ze my, west brom i city mamy po 7 meczy to jeszcze chyba ktos przewiduje porazke naszych a zwyciestwo WBA i City xD I z tego co widze to City ma wygrac z Newcastle 1-0 a WBA z Boltonem 3-2 xD To od teraz liga typerów jest na glównej?? xD

126. Zdjęcie profilowe RobinBDG
  127. Zdjęcie profilowe Leonidas
  128. Zdjęcie profilowe RobinBDG
  129. Zdjęcie profilowe deadmau5
    deadmau5

raar jak umiesz liczyc to licz na siebie a nie probujesz liczyc punkty ktore arsenal powinien starcic. z blackburn udalo sie wyjsc obronna reka, sunderland mozna bylo0 ograc gdyby nie przestrzelony karny, live owszem mielismy farta. ja wogole nie rozumiem argumentow twoich i domina, mielismy farta, no i co z tego? liczy sie to co zdobylismy. dzisiejszy mecz to ogormny blamaz jednak czego moznabylo sie spodziewac nie wystwaiajac w srodku ani jednego kreatywnego zawodnika? przeciez eboue i diaby nie maja pojecia o rozgrywaniu! niestety, pokaralo nas bolesnie, szczescie w nieszczesciu ze chelsea nam poki co jeszcze bardzo nie uciekla, jednak kazda taka wpadka bedzie nas bardzo wiele kosztowac, bo jesli nie wygyrwamy z takimi to musimy wygrywac z najlpeszymi a o to przeciez w cholere trudniej. raar najbardziej rozbawily mnie twoje propozycje trenerow! widac ze jednak gowno wiesz o pilce

emel

I jak Szczesny ma sie nie wsciekac widzac takie popisy konkurentów? Jak nie zobacze jego lub Vito z Partizanem to sie powaznie zdenerwuje. Bo do cholery co my mamy wlasciwie do stracenia? Obstawiam, ze gorzej bronic sie nie da… chociaz poczekajmy do meczu z Chelsea…

136. Zdjęcie profilowe FuzBal
  137. Zdjęcie profilowe Carb
    Carb

Jak przegrywamy dzieki szczesciu rywali – zle. Ale jak wygrywamy przy naszym szczesciu powinno byc dobrze i nie wiem czemu znowu kilka osób sie przyczepilo jakiejs pierdoly zwazajac na to, ze w zaleznosci od sytuacji zmieniaja swoje poglady byle tylko poczepiac sie Starucha i jego Wnuków

138. Zdjęcie profilowe pipolina
    pipolina

Dla mnie to gra Arsenal bez sladu i ladu zeby tak grac ofensywnie to trzeba miec dobrych pomocników i obronców którzy w czasie zagrozenia wspieraja obronców ale my wypadamy pod tym wzgledem slabo obrony to my nie mamy i tu powinien Wenger cos wymyslec inaczej wszystko poustawiac bo jak tak beda chlopaki grac Chelsea to az strach pomyslec co oni z nami zrobia .

139. Zdjęcie profilowe domin
  140. Zdjęcie profilowe RaaR
  141. Zdjęcie profilowe domin
  142. Zdjęcie profilowe RobinBDG
    RobinBDG

Problem nie lezy w trenerze . Patrzcie na Chelsea ktokolwiek tam siedzi na lawce (chodzi o trenera) i tak graja 5 razy lepiej od nas … niewazne czy ich trenerem byl Mourinho , Grant czy tak jak teraz Ancelotti wiekszosc meczy i tak dostajemy wpierdol . Problem lezy w obronie , patrzcie na 1 bramke jak zakrecil Sagna! To pierwszy blad przy tej bramce . Drugim jest zgubienie krycia a trzecim…zobaczcie ilu jest naszych obronców przy graczu West Bromu który asystowal przy golu ( 3!! )…druga bramka tez masakra , Arshavin dostal sitko , Clichy skleil dziurke jak junior , Song nie wiem co tam robil (patrzcie na jego zachowanie nie wie co robic i gdzie biec) o zachowaniu Lamunii nie wspomne .
    Naprawde nie wiedzialem po tej akcji czy West Brom z Arsenalem nie zamienili sie koszulkami…3 braka to juz kompletny popis gubienia krycia , szybkosci i pokaz braku myslenia , na cholere obroncy staneli gdy Almunia wyszedl z bramki? Rozumiem jakby na bramce stal Iker albo ktos w jego stylu ale nie mozna polegac na tak slabym bramkarzu . Nie ma co tu gdybac jak na moje konieczna nie jest zmiana trenera , tylko zakup paru zawodników , sprzedanie graczy typu Rosicky , Denilson i wprowadzenie kolejnych po Wilsherze , Gibbsie , Ramseyu graczy ze szkólki…na ten moment nie widze innej mozliwosci , choc mam nadzieje ze maszynka "zaskoczy"…tyle 😉

143. Zdjęcie profilowe domin
  144. Zdjęcie profilowe RobinBDG
  145. Zdjęcie profilowe domin
  146. Zdjęcie profilowe deadmau5
    deadmau5

ja nie chce zmieniac trenera bo wiem ze ten jest nalepszym ktory moze cos zrobic z tym zespolem, dzieki niemu teoretycznie mamy splacony stadion ( mowie teoretycznie bo mamy na to pieniadze ale i tak pozyczka jest rozlozona na lata), to jest tez klasa trenera, ktory za grosze buduje druyzne i potrafi ja utrzymac w czolowce. przyjdzie nowy trener, zbuduje za grube pieniadze druzyne ( czym przyspozy nam nowych dluguow), jesli nawet sie uda ( najpredzej za rok czy dwa jak sie wszyscy zgraja) to i tak przez dlugi w 2012 fifa wypieprzy nas z lm. wenger zgodzil sie budowac druzyne w ten sposob i dobrze wykonuje swoja prace, co roku wszystkich przekonuje ze mozemy wygrac mistrzostwo bo co ma zrobic? powiedziec ze gramy o 3-4 miejsce? i co? wtedy powiedzielibyscie, no ok papa, zgadzamy sie? robia to co zalozyli, tylko ze do niektorych jednak to nie dociera. domin, masz 30 a siedzisz z dzieciakami na stronie i pokazujesz jaki to z ciebie hejter, widac z ludzmi na swoim poziomie nie dajesz rady;) raar. to ty chcesz wypieprzyc wengera wiec to ty sie produkuj z jego zastepcami, mnie o to nie pytaj. troche sie chyba pogubiles

deadmau5

przeciez juz kolega leonidas ci wytlumaczyl ze twoje kandydatury sa do bani. pelligrini nie dal rady w realu, powiedziales ze pelligrini jest dobry bo sobie radzil w villarealu, czyli co? za jego dawne zaslugi mamy go zatrudnic? tym samym tokiem rozumowania mozemy pozostawic wengera no bo przeciez tez kiedys zdobywal trofea, podobnie benitez chociazby. w realu juz sobie nie poradzil gdzie mial gwiazdy wiec tym bardziej nie poradzilby sobie w klubie gdzie takich gwiazd nie ma. po ch*j krzyczysz jak nei masz lepszego pomyslu na ta druzyne? typowy polak, zna sie na wszystkim najlepiej, zwlaszcza na pracy innych

japaplebie dzieki:D

153. Zdjęcie profilowe deadmau5
    deadmau5

krzyczycie ze chelsea i manu sa takie silne? chelsea pierwszy trudniejszy sprawdzian ( no bo kogo do tej pory mieli z silnych ekip?) i klops. manu co chwile gubi punkty. owszem, porazka z wba to blamaz, jednak nie ma co po jednym meczu skreslac zespolu skoro inne tez traca punkty

154. Zdjęcie profilowe shavo
    shavo

cob2, fajnie to wszystko wytlumaczyles ale moim zdaniem i tak Ci zaraz raar napisze tekst w stylu ‚idz spac bo jutro do szkoly’ czy cos. Do mnie szczególnie przemawia to, ze niebiescy tez wtopili i to z pierwszym silniejszym rywalem ale nikt nie napisze, ze u nich jest zle i niedobrze…

qsiek

Problem raczej tkwi w sztabie medycznym – tyle kontuzji podstawowych graczy na przestrzeni ostatnich lat to w zadnym czolowym klubie nie ma.. Fabregas non stop kontuzja… Van Persie to samo… juz nie mówie o Rosickim ktory stracil cala swoja wartosc spedzajac ponad na leczeniu kontuzji uda. No panowie popatrzcie teraz na prawo i zobaczcie ilu zawodników-gwiazd mamy w tym momencie kontuzjowanych…..

161. Zdjęcie profilowe deadmau5
  162. Zdjęcie profilowe wachu
  163. Zdjęcie profilowe Carb
  164. Zdjęcie profilowe Colin
    Colin

Ta strona o dziwo to serwis informacyjny o Arsenalu.
    W serwisie tym widnieja rózne newsy, pod którymi mozna dodawac komentarze, a to jak widac niektórym strasznie przeszkadza.
    Kazdy ma prawo do wyglaszania swoich opinii i nikt nie ma obowiazku sie z nimi zgadzac. Wiec dziwi mnie fakt, ze nawet redaktorzy tego serwisu (co poniektórzy) próbuja piszacych tu uzytkowników zniechecic lub nawet zakazac (lol) pisania komentarzy na tej stronie.

A co do Chelsea, powazniejszy sprawdzian? Moim zdaniem wiekszosc fachowców zakladala strate punktów przez The Blues w meczu z City, wiec raczej wieksza niespodzianka to nie jest. Tak samo, jak wiekszosc znawców od Premiership bedzie zakladala strate pkt przez Chelsea równiez w pojedynkach na Old Trafford, Anfield Road czy White Hart Lane. My zas powinnismy sie martwic czy aby straca na Emirates, bo jak pokazal nam mecz z WBA, to moze byc malo prawdopodobne.

165. Zdjęcie profilowe RaaR
    RaaR

HEhe i co z tego ze Chelsea pierwszy powazny sprawdzian oblala…Z nami i tak za tydzien ostro pojada i do konca beda sie bic z MU o mistrzostwo.

Wg nie ma trenera oprócz byc moze Mourinho, który poradzil by sobie w Realu. Tam co roku chca mistrzostwa i LM a najlepiej zeby kazdy mecz wygrywac po 5-0..
    Pellegrini swietnie radzil sobie w Villareal, który to za jego kadencji swietowal najwieksze sukcesy.
    O’Neil kilka swietnych lat z AV, nie schdzil ponizej pewnego wysokiego poziomu, wie o co chodzi w tej lidze. Mysle ze z wiekszym budzetem, którym dysponowal by w arsenalu uniósl by nas na wyzyny, doprowadzil do zdobycie trofeów.

166. Zdjęcie profilowe Leonidas

RaaR przestan pierdolic bo twoje argumenty to na nie powiem jakim poziomie sa. Co to znaczy, ze O’Neil nie schodzil ponizej pewnego wysokiego poziomu. Moze mi powiesz, ze Wenger schodzil?? Grajac zgraja przecietniaków jest wyzej w lidze anizeli Liverpool, który ma klasowo zespól lepszy. Patrzysz na zaslugi innych gdzie przy zaslugach Wengera wypadaja blado lub podobnie. Czyli tak czy siak zmiana na tych trenerów nic nie wniesie. Ale dobra niech bedzie po twojemy. Przychodzi O’Neil i co…..?? Bo ja wiem. Zacznie sie wydawanie na transfery, popadanie w to coraz wieksze dlugi a po roku 2012 LM to se bedziesz ogladal z telewizji, gdzie o ten tytul walczyc bedzie Sparta z Górnikiem. Pellegrini to samo. Przeciez dopiero co ci pisal kolega cob2. Co z tego, ze kiedys tam swietnie sobie radzil w Villareal. Wenger przeciez tez kiedys wygrywal ale o tym sie nie pamieta gdy sie nie nawidzi. Wiec jezeli mamy cie brac na powaznie to albo podaj powaznych kandydatów albo dalej szukaj dziury w calym.

167. Zdjęcie profilowe Leonidas
  168. Zdjęcie profilowe RobinBDG
    RobinBDG

Nie Raar pierdoli tylko jak na moje Ty . Niech wyjebia wszystkich z LM za dlugi to bedziemy w koncu sie cieszyc ze wygramy z druzynami z Rosji i z Niemczech no bo przeciez wiekszosc z PL i hiszpanskiej wyleci! Brawo za tok rozumowania . Kocham ten klub , lubie jego styl gry no ale kurwa drodzy panstwo pare lat bez nawet CC to za duzo…wprowadzono teraz te limity na pompowanie klubow wiec nie pierdolmy ze narobia nam dlugow bo zarzad czuwa …

169. Zdjęcie profilowe Leonidas

Ale popatrz na to tak i odpowiedz mi na pytanie. Dlaczego zalózmy Wisla jest gorsza niz farsa?? Bo tak?? Jest gorsza bo ktos tak powiedzial i tak jest?? Kiedys czytalem bardzo trafny komentarz juz nie pamietam gdzie na temat ligi hiszpanskiej gdzie wlasnie kolesie rozmawiali na temat ligi i przewagi Realu i farsy nad reszta itp. i nie pamietam juz do czego dokladnie odnosil sie ten kometarz, na jaki komentarz byla to odpowiedz ale koles tez zadal to pytanie czemu druzyny ze srodka tabeli sa slabsze od np. Realu. Sa slabe bo po prostu sa slabe?? Otoz nie wszystko dzieki kasie, która jedna druzyna posiada a inna juz nie za bardzo. Przytaczal tam wiecej przykladów i argumentów ale juz nie za bardzo pamietam jakich. Ale wlasnie o to mi tu chodzi, nie zeby farsa miala taki sam budzet jak wisla i o wygranej decydowal los, choc to napewno urozmaiciloby pilke nozna bo juz w 100% bylaby nieprzewidywalna i o to chodzi ale wydawac ta kase tak by jednak nie bylo czegos takiego jak równi i równiejsi. Dzieki temu przepis który bedzie dzialac od 2012 roku sprawi, ze pilka to juz nie bedzie biznes. Ja nie mówie, ze "o jak dobrze, ze cos takiego bedzie bo najwiekszym rywalem w LM dla nas bedzie ktos z ligi bulgarskiej i bedzie latwiej ja zdobyc" tylko chodzi o to by wygrywanie i zdobywanie trofeów nie opieralo sie na pieniadzach a polityka Wengera popiera wlasnie ten przepis i chce powrotu do prawdziwej pilki a nie biznesu. To w kwesti pierwszego twojego argumentu. A w kwesti drugiego to ide o zaklad, ze wlasnie jakby przyszedl taki O’Neil to nie mówie, ze jakies 100 milionowe dlugi zrobi ale zamiast tego niwelowania dlugo on sie bedzie stopniowo powiekszal a przez ten przepis to my nie bedziemy grac a to czy farsa,real,manury,smerfy itp. beda to juz mam gleboko w …. mi tylko chodzi o nas. Cos co powoli sie sprawdza zostanie zespute bo jakis trener co kocha kase i lubi ja wydawac wszystko spier…..

170. Zdjęcie profilowe Carb
  171. Zdjęcie profilowe RaaR
    RaaR

Leonidas kolejny frajer omg. Wenger sie juz dawno wypalil, podobnie jak Benitez w Liverpoolu. Czas na zmiany bo od dluzszego czasu stoimy w miejscu.

Co znaczy ze Liverpool ma bardziej klasowa druzyne ? Jak dla mnie to my mamy na kazdej pozycji lepszych pilkarzy. Jak widze Lucasa, Kuyta, Maxiego Rodrigueza to mi sie ich troszke przykro robi.

Tu nie chodzi o to zebysmy my kupywali Messiego czy Ronaldo. Mi by wystarczylo jakis 2 dobrych obronców i bramkarz. Razem jakies 40mln euro.

"Wenger przeciez tez kiedys wygrywal" – ale przestal i powinien odejsc a Pellegrini i O’Neil to sa pierwsi lepsi trenerzy którzy mi sie przypomieli.