Rzuty karne zadecydowaly. Premier League: Arsenal 1:1 Liverpool

Farbi Aktualności 144 Komentarze

Po bardzo nudnym meczu i emocjonujacej koncówce Arsenal remisuje z Liverpoolem 1:1. Wystarczy powiedziec, ze bramki padaly w 98. i 102. minucie meczu, ponadto obie padaly z rzutów karnych. Wedlug wielu Arsenal traci w tym momencie jakiekolwiek szanse na mistrzostwo Anglii. Czy to prawda? Dowiemy sie za kilka tygodni.

W 4. minucie Arsenal mial pierwsza bramkowa sytuacje. Po faulu na Fabregasie sedzia podyktowal rzut wolny, jednak po dosrodkowaniu Nasriego Diaby nie skierowal pilki do bramki Reiny.

Trzy minuty pózniej to goscie wykonywali rzut wolny, jednak strzal Suareza spokojnie zlapal Szczesny.

W 12. minucie Walcott oddal „strzal z niczego”, a zaskoczony Reina popelnil blad wypuszczajac pilke. Robin van Persie jednak nie byl w stanie tego wykorzystac, tak wiec wynik pozostal niezmieniony.

Cztery minuty pózniej, po rzucie roznym strzal glowa oddal Koscielny, jednak pilka zatrzymala sie na poprzeczce.

W 46. minucie Eboue upadajac oddal celny strzal, jednak Reina nie dal sie zaskoczyc.

W 49. minucie Suarez przeszedl dwóch obronców Arsenalu i oddal strzal z daleka, jedak pilka minela slupek bramki Szczesnego.

W 56. minucie na boisko upadl Carragher, po czym stracil przytomnosc. Akcja ratunkowa trwala okolo 6 minut, po czym Anglik zostal zabrany ambulansem do szpitala.

W 76. minucie Suarez ponownie zagrozil bramce Arsenalu, jednak tym razem jego strzal obronil Szczesny.

W 85. minucie Robin van Persie marnuje sytuacje oko w oko z bramkarzem The Reds, to Reina jest góra.

W 97. minucie sedzia dyktuje karny dla Arsenalu! Do pilki podchodzi Robin van Persie i pewnie wykorzystuje jedenastke. Arsenal 1:0 Liverpool!

W 101. minucie sedzia dyktuje karny dla Liverpoolu. Kuyt nie myli sie i mecz konczy sie wynikiem 1:1.

Bramki: 98′ Van Persie – 102′ Kuyt

Zólte kartki: 90′ Van Persie, 90′ Eboue – 30′ Flanagan, 33′ Skrtel, 76′ Shelvey, 90′ Lucas Leiva

Arsenal: Szczesny – Eboue, Koscielny, Djourou, Clichy – Diaby, Fabregas, Wilshere – Nasri, Van Persie, Walcott.

Lawka rezerwowych: Lehmann, Squillaci, Gibbs, Song, Arszawin, Chamakh, Bendtner.

Liverpool: Reina – Aurelio (22′ Robinson), Carragher, Skrtel, Flanagan – Spearing, Lucas, Meireles – Suarez, Kuyt, Carroll.

Lawka rezerwowych: Gulacsi, Kyrgiakos, Robinson, Cole, Maxi, Shelvey, Ngog.

kutanoid

Srodek obrony z Carragherem czy Skrtelem wypada duzo lepiej niz duet naszych francuzików. Do pomocy sie zgodze, bo brak im Gerrarda, ale w ataku to oni sa duzo lepsi. Takiego meczu jak Suarez z Man Utd, Van Persie nie zagra nigdy, do tego maja Carrolla i Kuyta, a nie Chamakha i Bendtnera. W meczach z "big four" radza sobie swietnie, wiec nie podzielam Waszego hurraoptymizmu. A w przyszlym sezonie moze byc jeszcze gorzej jak potwierdza sie plotki i do klubu mieliby przyjsc J. Enrique, M. Sakho czy S. Defour. Wracajac jednak do meczu bedzie to bardzo trudny pojedynek i mam nadzieje, ze równie ciekawy.

16. Zdjęcie profilowe Mzzss
    Mzzss

Na pewno nie maja lepszego srodka obrony.
    Koscielny poza slabym poczatkiem sezonu teraz gra bardzo dobrze, tak samo Djourou. Wystarczy jego statystyka, ze nie przegralismy z nim meczu od… 2008 r. v.Persie moze nie zagra nigdy takiego meczu jak Suarez z MU, ale jest równie pieklnie dobrym napastnikiem. Gdy w koncu nie lapia go urazy strzela gola za golem. Srodek bedzie kluczowy, ale srodek pomocy a tam AFC niszcza. Jesli Wenger zaryzykuje z Songiem, zapewne calkowicie zdmominujemy mecz, oby.

17. Zdjęcie profilowe GregKMP
    GregKMP

ten mecz trzeba wygrac i nie wazne jak… kutanoid porownujesz tak zespoly i widzisz przewage Liverpoolu ale pamietaj ze oni nie graja jeszcze na 100% mecze im wychodza np. z Chelsea, czy teraz z Man C a pomiedzy juz nie tak ciekawie… Pamietaj ze my mamy Wallcotta, Nasriego,Cesca,RVP,Wilshera,Songa w lini pomocy i ataku i mysle ze grajac na najwyzszym poziomie mamy wielka szanse na sukces w dzisiejszym meczu… :) 2-1 dla nas choc latwo nie bedzie!

18. Zdjęcie profilowe
    Mersey00

Mimo braku Johnsona i Aggera ostatni mecz przeciwko Man City Liverpool zagral zaskakujaco dobro w obronie, przede wszystkim zóltodziób Flannagan pokazal, ze umie grac na poziomie Premier League. Osobiscie jest mi blizej do Liverpoolu ale Arsenalowi zycze mistrzostwa w tym sezonie !

Matii

I to jest odpowiedz czemu Eboue nie gra… Dzis przegrali mistrzostwo. Gratulacje do ManU. Patalachy na 2 polowe nie wyszli na boisko. Eboue ciemniak zasrany nic nie jest, a atakuje tego Leive. Mecz powinien juz byc skonczony w 1 polowie ale tak to jest jak sie chce wejsc do bramki… Nawet za bardzo sie nie zdenerwowalem bo wiem, ze mamy takich debili w skladzie, którzy potrafia nam zepsuc mecz, sezon, mistrzostwo. Jeszcze mecz z MU i Tottenhamem gdzie nie licze, ze wyciagniemy 6 pkt. Spadniemy na 3 miejsce i dziekuje dobranoc.

48. Zdjęcie profilowe ginn
  49. Zdjęcie profilowe Matii
    Matii

Jak sedzia wydylam Billu drogi? Chyba jestes slepy. Spokojnie powinien dodac 12 minut, a nie 8. Celebracja Robina, jesli jest wolny czy cos to sedzia ma obowiazek pozwolic na jego wykonanie, nie wywalili poza boisko, akcja w polu karnym to sedzia ma obowiazek zostawic gre…

Matii

Matt2206 teraz sie popisales… Malo gra to powinien miec problem z rozgrywaniem i wszystkimi technicznymi aspektami gry, a nie z bieganiem w rywala. Czytajcie i myslcie nad swoimi komentarzami bo zaraz nasz poziom osiagnie poziom Kanonierzy.com To nie polityka Wengera tylko glupota pilkarzy. Co to Kenny i Arsene graja w Fife, ze sie czepiacie go, ze nie strzelaja z daleka? Samira nic nie widac, Wilshere slaby, zdjecie drewniaka Diabiego, który o dziwo gral przyzwoicie.

63. Zdjęcie profilowe gunner92
  64. Zdjęcie profilowe Matii
  65. Zdjęcie profilowe JasiekK
    JasiekK

Skad ten sedzia sie ku..a urwal? Tyle bledów w jednym meczu to jakis skandal. Najpierw w pierwszej polowie powinien byc karny po rece. Potem po wolnym powinien od razu skonczyc mecz. Dalej nie bylo faulu Eboue na Lucasie. Ku..a!!!!! Co za smiec.

I bez tekstów, ze jakby byli lepsi to by strzelili bez pomocy sedziego, bo to glupota. Bo przy jednym bledzie to sie zgodze, ale przy tylu?!

66. Zdjęcie profilowe pedrossi
    pedrossi

Idz Pan w chuj!!! Wenger i jego cala jebana gromada!!! W chuj, albo w pizdu, tam gdzie ich miejsce!!! Bo zescie nic nie grali, cioty jebane!!! Lpool ten mecz mógl wygrac gdyby nie Suarez, a my do 94 minuty stworzylismy 2 przyzwoite sytuacje. Pierdolony Arsenal i jego finezja. Jak do tego doszlo, ze ja kibicuje takiemu chujowemu zespolowi?? Przepraszam za jezyk, ale tak reaguje prawdziwy kibic, gdy jego klub na wlasne zyczenie przegrywa rywalizacje o mistrzostwo. Sedzia zlodziej?? Eboue pojebany do reszty, co on sobie myslal?? Czlowiek wydaje pieniadze na bilet, traci czas siedzac przed telewizorem, a oni taki cyrk odstawiaja… Kurwa juz mi szkoda nerwów na nich.

67. Zdjęcie profilowe ginn
  68. Zdjęcie profilowe sabloo
  69. Zdjęcie profilowe karo94
    karo94

co AW chcial osiagnac zdejmuja Diabiego skoro ten zagral dzis najlepiej?

Kolejny sezon w dupe i to na wlasne zyczenie. Jak sie remisuje take mecze jak ten czy np. z Newcastle no to nie co gadac. Brakuje kilku doswiadczonych graczy którzy w takim meczu jak ten pociagneli zespól

ale po co jak mozna grac Denilsonami ?

70. Zdjęcie profilowe Bart
  71. Zdjęcie profilowe ginn
  72. Zdjęcie profilowe sabloo
  73. Zdjęcie profilowe JasiekK
    JasiekK

Do wszystkich, którzy bluzgaja pilkarzy za to co bylo na boisku – Wy siebie nazywacie kibicami Arsenalu? Jestescie zwyklymi marudami. Idzcie sie poskarzyc mamie i niech wam kakao zrobi przed pójsciem spac, zeby sie koszmary nie snily. Wkurza mnie to ciagle malkontenctwo. Nie nadajecie sie na kibiców to nie komentowac. Bo krytyka jest na miejscu, ale poparta argumentami, a nie wyzywaniem pilkarzy. Barany.

74. Zdjęcie profilowe damian199656
  75. Zdjęcie profilowe ginn
  76. Zdjęcie profilowe Matii
    Matii

JasiekK idz sie leczyc. Sedzia dobrze sedziowal, karnego nie powinno byc po rece Kuyta. Apeluje o uzywanie dogodnego slownictwa. To jest oddanie holdu Fiszmanowi. W gwoli scislosci Eboue gra 2 mecz:) I co ma komunikacja do bezmyslnego atakowania pilkarza drugiej druzyny? Pomysl czasami.

77. Zdjęcie profilowe ginn
  78. Zdjęcie profilowe Reamoner
  79. Zdjęcie profilowe gunner92
  80. Zdjęcie profilowe Matii
    Matii

Nie byl spekany tylko zachowal sie jak debil… Po co tu pomoc drugiego zawodnika jak gosc sam wychodzil w pola karnego, a Eboue dobrze sie ustawial? Duren tylko zrobil to zle, a wrecz fatalnie, ze chcial pewnie poczuc zapach mezczyzny tak jak polowa graczy z barcelony.

81. Zdjęcie profilowe Reamoner
  82. Zdjęcie profilowe Skarbona
    Skarbona

Ech… Czy panowie kibice moga przestac cisnac po swoim klubie? Ja ten mecz skomentuje haslem kibiców Wybrzeza Gdansk: "DUMNI PO ZWYCIESTWIE, WIERNI PO PORAZCE". I tyle w tym temacie. Dodam tez, ze tytul NIE JEST STRACONY, bo MU zdobywaja okolo 2 punktów na mecz (srednio), a graja jeszcze m. in. z Tottenhamem, z Chelsea i z nami.

83. Zdjęcie profilowe karo94
  84. Zdjęcie profilowe ginn
  85. Zdjęcie profilowe gunner92
  86. Zdjęcie profilowe Bill
    Bill

nie wiem Matii trakie odnioslem wrazenie… sadzilem, ze jak dolicza sie 8 minut, jest 98 minuta Szczesny wybija pilke za polowe to sie mecz konczy, jezeli sie myle to przepraszam, cholernie mnie nerwy poniosly, i fakt faktem Eboue tez zupelnie bez winy nie jest, no ale… nie no, musze ochlonac wiecej póki co pisac nie bede bo nie chce byc dalej komentowany i zle odbierany po moich wypowiedziach

87. Zdjęcie profilowe sabloo
  88. Zdjęcie profilowe pedrossi
    pedrossi

Jasiekk powiedz mi, czy sadzisz, ze Arsenal ma potencjal, zeby byc mistrzem?? Jesli tak to cos tu ewidentnie nie gra z trenerem, jesli nie to znaczy, ze nie halo z zawodnikami. Jeden i drudzy dostaja po dupie w komentarzach. A ze przeklinamy?? Moze my tak reagujemy na kleske (ponowna) naszego zespolu?? Jak mnie wkurwiaja tacy ludzie "jak nie potraficie kibicowac to…" Moze lizanie sie po dupach i ciagle "in Arsene we thrust" to nie jest sposób na kibicowanie?? Dali dupy na calej linii, sami sa sobie winni, my reki do tego nie przylozylismy zeby cos takiego odjebali, bo i jak, to mamy ich chwalic?? Za co?? Za kolejny sezon pelen rozczarowan i nerwów?? Pojebalo sie niektórym w glowach…

89. Zdjęcie profilowe ginn
  90. Zdjęcie profilowe overek
    overek

-Sunderland-niewykorzystany karny na 0-2. W konsekwencji 1-1.
    – WBA – powinno byc gladkie zwyciestwo,a przegralismy.
    -Newcastle- to samo.
    – Newcastle na wyjezdzie. Prowadzac 0-4 jak mona dac sobie wpakowac 4 bramy w 20 min? to jest przyszly mistrz Anglii? pfffffff
    – WBA wyjazd- powinno byc zwyciestwo a jak bylo kazdy wie.
    – spotkania z Sunderlandem i Blackburn- pewne,wysokie zwyciestwo! jak bylo? wiadomo.
    – dzisiejsze spotkanie z Liverpoolem-wiadomo.

Podsmowujac nasz limit bledów na ten sezon skonczyl sie juz bardzo dawno.Niedawno smielismy sie z Chelsea a okazuje sie,ze maja tylko 2 pkt róznicy! Zamiast 6 pkt w tych spotkaniach powinnismy miec 24 pkt, z dorobkiem 80 pkt w tabeli. Te wszystkie mecze byly do wygrania a dalismy poprostu dupy! Aaaaaa no i zapomnialem o meczu z Tootenhamem,gdzie po 45 min prowadzilismy 2-0 by pregrac 2-3.

91. Zdjęcie profilowe Matii
    Matii

Pogoda jest wiec proponuje wszystkim isc na orlika i pokopac pilka dla rozladowania tego napiecia. Dumni po zwyciestwie, wierni po porazce." Ile mozna? 7 roku juz tak nie chce cisnac. Mówie co mi sie nie podoba i tyle:) Boss tego nie zobaczy ani nikt inny ale przynajmniej moze ktos z szanownych uzytkowników przyzna mi racje.

92. Zdjęcie profilowe Matii
  93. Zdjęcie profilowe ginn
  94. Zdjęcie profilowe overek
    overek

sabloo -zamknij pizde jebany cwelu,bo mi kurwa do piet nie dorastasz pod wzgledem kibicowania temu klubowi.To,ze mówie otwarcie jak sprawa stoi az tak Cie drazni? Jesli tak,to ich nie czytaj. Mówie to co mysle i tyle.Do niedawna znosilem wszsytko co zwiazane z tym klubem,ale dluzej nie mam zamiaru. Jestem wierny jednym barwom klubowym od dawna ale nie moge dluzej patrzec na to,gdy ktos wmawia mi,ze biale jest czarne i na odwrót.

95. Zdjęcie profilowe gapi
    gapi

to nie byl mecz byc albo nie byc – mistrzostwo przegrane bylo wczesniej, tymi 3 ostatnimi remisami. to byl mecz dla wengera zeby mógl dalej udawac przed kibicami ze jeszcze wierzy. Remis jest sprawiedliwy – liverpool swoja gra sie podlozyl a my nic – od meczu z barsa i birmingham jest zalamanie (wtedy bylo stracone mistrzostwo w psychice). dziwie sie ze the reds tak slabo zagrali – poniedzialek byl super. czekam na kolejny sezon – jesli bedzie wenger – bedzie tak samo – niestety

96. Zdjęcie profilowe damian199656
  97. Zdjęcie profilowe Bart
  98. Zdjęcie profilowe kubabielen
  99. Zdjęcie profilowe karo94
    karo94

Znalazlem taki kawal na stronie MU

"Przychodzi kibic Arsenalu do biblioteki i szuka ksiazki "Arsenal mistrzem Anglii" , znalezc nie moze, wiec pyta bibliotekarki gdzie ta ksiazka jest, a ona odpowiada:
    -Fantastyka pietro wyzej"

Ale kurde nie wiem dlaczego te porazki (obecnie remis to tez porazka) co raz mniej mnie zaskakuja. A takie cos staje sie smutne choc cholernie prawdziwe.

lewyy

mistrzostwo przegralismy juz wczesniej.dzisiaj sedzia troche przesadzil.gdyby od razu doliczyl 12 to OK,karny byl i po sprawie,ale doliczyl 8 wiec powinien sie tego trzymac.rownie dobrze mozna bylo grac do 120 i co by mu zrobili.wszystko co bylo po 109 min nie powinno miec miejsca.

106. Zdjęcie profilowe damian199656
  107. Zdjęcie profilowe ginn
  108. Zdjęcie profilowe koivu
    koivu

Nie zalamujcie sie. Arsenal jest dobrym zespolem, tylko brakuje Wam mentalnosci zwyciezców i 2-3 klasowych zawodników, którzy potrafia decydowac o zwyciestwach w waznych meczach. Ten sezon Wam nie wyszedl ale beda kolejne. Nam w zeszlym tez nie poszlo, ale w tym wyszlismy bardziej zdeterminowani. Choc tez wczoraj zagralismy piach i oddalismy puchar szejkom.

Bardziej bylem w szoku po zachowaniu Wengera, powinien sie wstydzic, dziadek powinien odejsc bo tylko psuje Wam gre i reputacje.

109. Zdjęcie profilowe karo94
  110. Zdjęcie profilowe pedrossi
    pedrossi

mat2206
    a Wenger mu na to – Spoko Stan, mam lepszy pomysl, kupmy 10 mlodych po 6kk i bedzie super. Niedlugo ich sprzedamy, moze zarobimy, a MU albo Chelsea beda sobie wygrywaly tech ich mistrzostwa, co nas to obchodzi. A zobacz, zobacz jaki przychód zesmy ostatnio wygenerowali…" THE END

111. Zdjęcie profilowe Yeti
    Yeti

@lewyy karny,dla arsenalu i zwiazane z tym zamieszanie + radosc van persiego + pokazanie mu zoltej kartki za zdjecie koszulki to czynniki zprawiajace,ze mogl dolozyc jeszcze z minute,a dodajac do tego to,ze bylo zamieszanie pod wasza bramka to glupio tak skonczyc mecz,nie?

lewyy

do reddevillo.masz troche racji ale karny jest wliczany w czas.podobnie mogl zakonczyc nie pozwalajac na wykonanie wolnego.ale to byloby troche niesportowe.mowi sie trudno.ja juz sie przyzwyczailem do tego wszystkiego i wiekszych zmian nie widze.arsenal jest dobry w zarabianiu pieniedzy i caly zarzad sie cieszy,a puchary jak beda to beda a jak nie to trudno.zarzad powinien sie jednak zastanowic czy ludzie beda im chodzic na mecze,czy ktos bedzie kupowal koszulki itp.z tego tez jest duza kasa a moze sie skonczyc.

118. Zdjęcie profilowe lewyy
  119. Zdjęcie profilowe pedrossi
  120. Zdjęcie profilowe zikko92
  121. Zdjęcie profilowe m504550
    m504550

co chodzi o mecz to tak karnego dla lfc byc nie powinno bo pan sedzia doliczyl 8 minut a akcja rzutu karnego byla 12 minuta powinien odgwizadc juz po tym nie udanym wolnym sprzedawczyk;/ musi cos Arsenal od przyszlego sezonu cos zmienic bo nigdy nic nie wygramy…przede wszystkim polotyk transferowa!!!! ale jak przetlumaczyc to Wengerowi?!

122. Zdjęcie profilowe m504550
  123. Zdjęcie profilowe domin
  124. Zdjęcie profilowe cescfabregas004
  125. Zdjęcie profilowe walter
    walter

to ze nie zdobedziemy mistrzostwa to jasne ,jeszcze bardziej niepokoi coraz gorsza gra ,a jeszcze na koniec sezonu puknie nas chelsea,a wenger i tak wyszuka jakis pozytyw np ze przez wiekszosc sezonu nie tracili bramek po ataku przeciwnika srodkiem boiska,wenger out

126. Zdjęcie profilowe Rylek
    Rylek

Powiem tyle, ze te pokraki nic nie wyciagnely z ostatniej remisowej serii. Myslalem, ze 3 tygodnie to wystarczajacy czas na uswiadomienie tym pizdom, ze wrzutki na slepo sa bez sensu. Mecz z Blackpool pokazal, ze mozna grac po ludzku, a z LFC powtórka z rozrywki. WSTYD

i znów glupio stracone punkty!
    dostalismy prezent od losu w postaci karnego i przez 2-3 kolejne minuty wyrzucilismy go na smietnik!
    o Eboue nie chce pisac – przypomne juz wczesniej w tym meczu popelnial dziwne bledy. te dwa faule to zwyczajna glupota. nie robilbym jednak z niego "kozla ofiarnego", bo mecz zostal "przegrany" w innej czesci boiska.
    zadecydowala niemoc w ataku. ten zespól przestal byc grozny.
    nasi przeciwnicy nauczyli sie zwyczajnie nas neutralizowac.
    wczoraj w Gran Derbi Murinho pokazal ze odpowiednio ustawiajac obrone mozna zneutralizowac nawet wielka barcelone. pierwsza polowa tamtego meczu w kwestii realizacji planu taktycznego ze strony realu wypadla wrecz wzorcowo. barcelona ma jednak to "cos" aby przelamywac kazda obrone a my tego nie mamy.
    liverpool spokojnie pozwalal nam wymieniac pilki do 30-40 metra. pózniej zageszczali pole i be wiekszych klopotów rozbijali nasze ataki. szukali przy tym szczescia w kontratakach.
    a my? nie bylo zadnego pomysly co dalej!
    jak poradzic sie z cofnieta 2 linia przeciwnika! zadnej finezji, polotu, indywidualnosci, zadnego zgrania!
    nie nalezalo nam sie zwyciestwo – o wyniku zadecydowal los – który okazal sie sprawiedliwy!
    jest prawie pewne ze tytul przejdzie nam w tym sezonie kolo nosa. Liverpool nie jest pierwszym zespolem który pozwolil nam na gre naszym stylem i nie przegral.
    martwi to ze stalismy sie monotonni, powtarzalni i przewidywalni – nie potrafimy zaskakiwac.
    jako niepoprawny optymista nie trace wiary w koncowy sukces ale mam swiadomosc na jak cienkich filarach ona sie opiera.

132. Zdjęcie profilowe lisek1313
  133. Zdjęcie profilowe patras08
    patras08

co mecz ten zespol potwierdza to ze kilku zawodnikow nienadaje sie do gry o najwyzsze cele. eboue frajer i nic wiecej. zachowal sie jak junior!! lucas nic by nawet z tej sytuacji nie zrobil i tylko czekal na kontakt. eboue wypad diaby wypad. irytujaca gra fabregasa smieszny kapitan juz myslami w barcelonie i niech nie mowi ze nie bo to widac golym okiem. zaangazowania "0" zreszta caly zespol gral jakby mial 10pkt przewagi nad MU! trzeba czekac kolejny rok zeby znow sie zawiesc!! ZMIANY k…a ZMIANY!!!

134. Zdjęcie profilowe sebcioole
  135. Zdjęcie profilowe dirty
    dirty

Jedynym, który chce wygrywac jest Van Persie, mimo, ze nie zdazyl zdobyc mistrzostwa z Arsenalem, on ma charakter i pokazuje to w kazdym meczu, ze Arsenal kazde spotkanie powinien wygrywac i dawac z siebie wszystko. Reszcie wystarcza tylko pochwaly, za to, ze Arsenal potrafi klepac na 20-30 metrze i czuja sie spelnieni. Zero przyspieszenia w grze, tylko te klepanie, a gdy jest szansa na kontre, to nie chce sie biec i zwalniaja, albo wychodza dwoma – trzema a reszta 50 metrów za nimi truchta.
    Za duzo czasu mija od poprzedniego tytulu mistrzowskiego i z kazdym kolejnym sezonem bez tego trofeum, bedzie coraz trudniej go osiagnac. Mamy za malo graczy, którzy zdobyli ostatnie mistrzostwo. (pamietaja je tylko Clichy, który byl mlodziutki i Lehmann, który jest emerytem) Brakuje graczy z taka dusza jak Pires, Henry, Bergkamp, Vieira, Parlour czy Seaman. Jezeli boss nie zmieni swojej filozofii, choc wystarczy, zeby wydal troche na trzech – czterech doswiadczonych graczy to dlugo nie osiagniemy nic. Przykro jest jak sie patrzy realnie na przyszlosc. Potrzeba nam walczaków, zwyciezców, doswiadczonych graczy w polu i pewnego bramkarza (niewatpliwie Wojtek takim bedzie), tylko ile nam przyjdzie czekac na zespól pokroju The Invincibles? Mimo tego co napisalem, mam malutka nadzieje, ze urosna jaja obecnym zawodnikom i bedziemy pewnie zwyciezac, pokazujac wszystkim gdzie jest miejsce Arsenalu.

136. Zdjęcie profilowe overek
    overek

z tych zawodników nie da sie juz nic wiecej wyciagnac. Wspominalem o tym wczesniej. Na papierze mamy najproawdopodobniej najlepsza kadre w calej PL.Nie dosc,ze mamy dobrych zawodników w polu, to i godnych zmienników na lawce rezerwowcyh. Jedynie czego nam potreba to wyciaganie konsekwencji z nieudanych spotan,oraz determinacja w kazdym meczu. Co z tego,ze wygramy 5 spotkan z rzedu jak 6 zawalimy z beniaminkiem na wlasnym stadionie? asi zaownicy pala sie psychicznie, a co wiecej i jestem tego pewien na 100% nie wierza w to,ze z Wengerem sa w stanie cos wygrac. Bo jak zawdonik ma miec w swobie sile i determinacje,gdy trener ciagle glaszcze go po glówce? czy by bylo dobrze,czy tez zle Wengerem wybaczy. Nasi nie wiedza co to znaczy suszarka.Dac im na jeden miesiac Fergusona to by ich tam wszystkich równo pod sciana ustawil. I niezaleznie czy to bylby Fabregas czy Eboue. Kazdy dla niego dawal by siebie 100% w kazdym meczu. W czym jest lepszy taki Carrick od Songa czy Fletcher od Wilsherea? W niczym,ale maja tak zakodowane w glowach,ze maja grac na 100% dla Fergusona,bo w przeciwnym wypadku bedzie bardzo zle. To jest United,tutaj grasz do upadlego. U nas tego nie ma. Mourinho natomiast jest innym typem trenera. On mobilizuje swoich zawodników przed spotkaniem. W konsekwencji zawodnicy wychodza nabuzowami pozytywna sila. Efekt widzielismy wczoraj jak kazdy z wielkim poswieceniem zostawial serce na boisku.

137. Zdjęcie profilowe
    Gunners_fan

ze oni nie maja psychiki czy mentalnosci zwyciezców kazdy wie.tak samo to ze Wenger nie jest motywatorem…ale ja nie do tego pieje,najgorsze sprawa to ofensywa, sam atak a glównie styl jakim atakujemy bezsensowny i bezcelowy a jezeli chcemy tak juz grac to potrzeba nam prawdziwego srodkowego napastnika którego obecnie nie posiadamy i pewnie dalej nie bedziemy miec.Mój ulubiony fragment wchodzi Bendtner ;d i co ?
    GRA NA SKRZYDLE BENDTNER WCHODZI NA PÓL GODZINY PRZY WYNIKU 0-0 I GRA NA SKRZYDLE,Rvp tez gra na skrzydle bo ciagle schodzi i w srodku nie mamy napastnika :)

138. Zdjęcie profilowe pedrossi
    pedrossi

Pamietam ostatni sezon Henrego w AFC i juz wtedy bylo takie schodzenie do skrzydla. Ale kogo ja porównuje… Gosc potrafil zrobic cos z niczego, a teraz nie mamy takiego zawodnika.
    Mi na przyklad brakuje w srodku boiska kogos takiego jak SGerrard. Takiego goscia co by sie nie bawil, dostaje pilke 20-30 metr i laduje. Dwie pilki moze i poleca w trybuny, ale ta 3 moze wlasnie zaskoczyc bramkarza. Nie mówiac juz o tym, ze zawsze moze obronic wprost pod nogi naszego napastnika.

139. Zdjęcie profilowe Khorinis
  140. Zdjęcie profilowe domin
  141. Zdjęcie profilowe overek
    overek

Chcialbym dodac,ze najprawdopodobniej przyszly mistrz Anglii-Manchester United ostatni mecz na OT przegral rok temu jakos w kwietniu!w dodatku po bramce Drogby ze spalonego! do tej pory mieli tylko jedna mala wpadke z WBA. A my? porazki z WBA,Newcastle,Tottenhamem! do tego meczarnie z WHU (1:0), Birmingham City (2:1), Fulham Londyn (2:1),Stoke City (1:0). Takze zremisowalismy spotkania z Blackburn czy Sundrlandem,które powinny zakonczyc sie naszym gladkim zwyciestwem. Co tu duzo mówic.Wszsytko widac jak na tacy.

142. Zdjęcie profilowe Arde
    Arde

domin w tym momencie glupoty piszesz. Czas dodatkowy to czas o jaki jest przedluzony mecz w wyniku przerw w czasie regulaminowym. Ale jesli w tymze czasie dodatkowym nastapia jakies przerwy to sedzia ma prawo przedluzyc spotkanie o tyle o ile uzna za stosowne.

143. Zdjęcie profilowe domin
  144. Zdjęcie profilowe
    boras

Arde a czy we wczorajszym meczu w doliczonym czasie byly jakies przerwy? Nie. Przeciez Liverpool tuz po stracie gola oddal strzal z polowy boiska bo juz byli pewni ze sedzia im nie da grac. Szczesny obronil wykopal pilke na polowe Liverpoolu i byla juz 99 minuta i powinien byc koniec meczu