Wenger: Zamierzamy sie wzmocnic

Aktualności 7 Komentarze

Wenger zamierza wzmocnic swój sklad na kazdej pozycji w lecie. Francuz sugerowal, ze bedzie aktywny podczas okienka transferowego tego lata.

– Wszystko zalezy od tego, co bedzie dostepne i w jakiej jakosci. Nie odrzucamy mozliwosc wzmocnienia na zadnej pozycji. Nie szukamy tez zawodników na specyficzne miejsce. – powiedzial Arsene Wenger.

– Kazdego roku chcemy sie wzmacniac. Najpierw jednak musimy zobaczyc, jakie mamy slabosci. Chcemy przede wszystkim zatrzymac wszystkich naszych zawodników, a dopiero potem sie wzmacniac. Nie chodzi o to, by miec najwieksza liczbe graczy, chodzi o jakosc. Nie chce wam podawac zadnej liczby, bo to bez sensu. – powiedzial Wenger.

– Obiecuje, ze jesli kogos kupimy, to sie o tym dowiecie. Jesli kogos sprzedamy, tez sie o tym dowiecie. Nie chce sie mieszac w zadne spekulacje. – dodal Boss.

Komentarze 7

 1. Zdjęcie profilowe Mzzss
  Mzzss

  Czyli wszystko jasne, nie bedzie po raz kolejny sklonny walczyc o jakiegos pilkarza. Zarzuci jakimis drobniakami, wiedzac i tak, ze to smieszne pieniadze, ale potem powie, ze chcial kupic, ale sie nie dalo… Na 1000000% tak bedzie. Wierzycie, ze on lekka reka rzuca 15-20 mln na jeden transfer? To wierzcie dalej…

 2. Zdjęcie profilowe pedrossi
  pedrossi

  Wszystko fajnie, ale boli jak przyslowiowa drzazga w fiucie stwierdzenie "Chcemy przede wszystkim zatrzymac wszystkich naszych zawodników, a dopiero potem sie wzmacniac." Po co trzymac zawodników, którzy nie prezentuja, tak bardzo pozadanej przez Wengera, "jakosci"?? Bo nie uwierze w to, ze Boss uwaza, ze nasz caly sklad ma "jakosc".

 3. Zdjęcie profilowe Arde
 4. Zdjęcie profilowe majdan
 5. Zdjęcie profilowe Zwudzik*
 6. Zdjęcie profilowe Colin
 7. Zdjęcie profilowe Coctisho

Dodaj komentarz