Wenger zamierza przestac kupowac Francuzów

Matt Aktualności 15 Komentarze

Jak podaje Daily Star, Arsene Wenger zapomni o robieniu zakupów we Francji i kupowaniu pilkarzy wlasnie tej narodowosci. Szkoleniowiec Kanonierów zawsze lubowal sie kupowaniem swoich rodaków, co pokazuje obecna liczba Francuzów w pierwszym zespole Arsenalu – siedmiu (Sagna, Koscielny, Squillaci, Clichy, Diaby, Nasri, Traore).

Wenger ostatnio byl mocno krytykowany za taka polityke. Fachowcy zarzucali mu brak zatrudniania pilkarzy z wysp brytyjskich.

Przykladowo w poprzednim letnim okienku transferowym menedzer zespolu The Gunners zakupil trzech pilkarzy francuskiej narodowosci lub grajacych we Francji. O ile transfer Koscielnego uwazany jest za pozytywny, Chamakha przecietny, to kupienie 30-letniego Squillaciego okreslane jest mianem jednego z najgorszych transferów Wengera.

Dzialacze londynskiego klubu podkreslaja, ze w kasie sa fundusze na sprowadzenie zawodników odpowiedniej klasy, a decyzje personalne zawsze podejmuje menedzer. Daily Star informuje, ze Wenger tego lata przeprowadzi rewolucje skladowa, ale nie bedzie ona polegala na zakupieniu Francuzów, ale pilkarzy glównie z Wielkiej Brytanii.

Komentarze 15

 1. Zdjęcie profilowe Valthy
 2. Zdjęcie profilowe palszczoki
 3. Zdjęcie profilowe blaxs
 4. Zdjęcie profilowe vashthestampede
 5. Zdjęcie profilowe karo94
 6. Zdjęcie profilowe Zwudzik*
 7. Zdjęcie profilowe majdan
 8. Zdjęcie profilowe PeWuPe
 9. Zdjęcie profilowe Titi
 10. Zdjęcie profilowe arekkks
 11. Zdjęcie profilowe t0my
 12. Zdjęcie profilowe Colin
 13. Zdjęcie profilowe damian199656
 14. Zdjęcie profilowe Carb
 15. Zdjęcie profilowe wiola

Dodaj komentarz