Kolejny sukces Arsenal Ladies!

Allmysenses Aktualności 4 Komentarze

Arsenal Ladies dzieki bramkom strzelonym przez Kim Little oraz Julie Fleeting zdobyly dzis FA Women’s Cup! Ich przeciwniczkami byly panie z ekipy Bristol Academy, a mecz rozegrany zostal na Ricoh Arena.

W zeszlym sezonie Kanonierki byly o krok od zdobycia tego pucharu, lecz w ostatnich minutach meczu oslably i pozwolily wydrzec sobie go z rak zawodniczkom Evertonu. Dzis jednak pewnie pokonaly rywalki 2-0, pokazujac przy tym hart ducha i wole walki.

To juz jedenaste trofeum FA Women’s Cup, które znalazlo sie w rekach pilkarek Arsenalu.

Choc z poczatku prym wiodly zawodniczki Bristol Academy, panie w trykotach z armatkami na piersi nie poddawaly sie. Wszystko dzieki imponujacej postawie Kim Little, która w 15. minucie otworzyla wynik spotkania i poprowadzila kolezanki do sukcesu. Kwadrans pózniej Julie Fleeting podwyzszyla prowadzenie, którego rywalki Arsenal Ladies nie zdolaly odrobic nawet czesciowo. Mimo wszystko docenic nalezy równiez bramkarke przeciwniczek dzisiejszych triumfatorek, która swoimi swietnymi interwencjami nie raz ratowala kolezanki przed upokazajacym rezultatem.