Arszawin: Nie zamierzam odchodzic z Arsenalu

Matt Aktualności 15 Komentarze

Wbrew temu, co mówiono w ostatnich tygodniach, Andriej Arszawin nie opusci latem Arsenalu. Reprezentant Rosji, cytowany przez Daily Mail, jednoznacznie przyznal, ze jego stosunki z Arsene Wengerem sa bardzo dobre i nie ma zadnych powodów, dla których mialby opuscic zespól Kanonierów.

 

Sezon 2010/2011 nie byl najlepszym okresem dla 29-latka. Byl on stale krytykowany za brak zaangazowania i efektywnosci w grze. Pomimo tego jego dorobek bramek i asyst dalej imponuje. 10 goli i 20 asyst to suma, której pozazdroscilby niejeden skrzydlowy Premier League.

 

W ostatnich tygodniach mówiono, ze Arszawin pozegna sie z Arsenalem i najprawdopodobniej wróci do Rosji. Sam pilkarz przyznal, ze zaliczyl slabszy sezon, ale to tylko chwilowy kryzys i nie ma powodów, dla których mialby opuscic Emirates tego lata.

 

– Nie wierz w plotki. Wszystko jest w porzadku. Mam dobre relacje takze z Arsene Wengerem – powiedzial Andriej.

 

– Nie zamierzam odchodzic z Arsenalu. Mozna powiedziec, ze ten sezon jest przegrany, poniewaz spadlismy o jedno miejsce w lidze na koniec oraz gralismy w finale Pucharu Ligi, który powinnismy wygrac. Równiez ja prezentowalem sie slabiej, ale wierze, ze wyjde z kryzysu i od nowego sezonu wróce do dawnej formy. Nie ma powodów, dla których mialbym odchodzic – dodal.

Komentarze 15

 1. Zdjęcie profilowe blaxs
 2. Zdjęcie profilowe Leonidas
 3. Zdjęcie profilowe Prz3m3k717
 4. Zdjęcie profilowe kuba_526
 5. Zdjęcie profilowe Szzz
 6. Zdjęcie profilowe GregKMP
 7. Zdjęcie profilowe majdan
 8. Zdjęcie profilowe Gourcuff^
 9. Zdjęcie profilowe alanars
 10. Zdjęcie profilowe Bill
 11. Zdjęcie profilowe c3zar
 12. Zdjęcie profilowe napkin
 13. Zdjęcie profilowe Padre
 14. Zdjęcie profilowe Valthy
 15. Zdjęcie profilowe pawi562

Dodaj komentarz