Kanonierki w reprezentacjach

Mumin 3 Komentarze

Nie tylko Panowie odgrywaja wazne role w swoich reprezentacjach narodowych. Panie rozpoczely Mistrzostwa Swiata w pilce noznej, które rozgrywane sa w Niemczech. Trójka ‘Kanonierek’ reprezentowala dzisiaj Anglie w meczu z Meksykiem.

Faye White, Rachel Yankey, Ellen White
Meksyk 1-1 Anglia, 27 Czerwiec

Reprezentacja Anglii pod wodza Hope Powell na pewno nie zapamieta tego meczu najlepiej. W meczu otwarcia grupy B Panie zaliczyly rozczarowujacy remis z zespolem Meksyku 1-1. Fara Willliams dala prowadzenie Three Lions w 21 minucie, jednak po pól godzinie gry wyrównala Monica Ocampo. Faye White zostala mianowana kapitanem reprezentacji na ten mecz, a Rachel Yankey rozpoczela spotkanie od pierwszych minut. Ellen White zostala wprowadzona na ostatnie 18 minut meczu, zastepujac na boisku Karen Carney. Steph Houghton nie zostala wprowadzona na plac gry z lawki rezerwowych.