Arsenal odrzuca oferte £10mln za Diaby’ego

Rylek Aktualności 13 Komentarze

Wedlug angielskiego Gunnerbloga Kanonierzy odrzucili opiewajaca na 10mln funtów oferte od jednego z wiekszych tureckich klubów za Abou Diaby’ego.

 

Biorac pod uwage wysokosc oferty trzeba sie spodziewac, ze z Klubu moga odejsc inni zawodnicy, skoro sprzedaz pilkarza, który nie stanowi o sile Arsenalu nie wchodzi w gre.

 

Mozliwe równiez, ze odejscie Diaby’ego jest tylko kwestia czasu, poniewaz lada dzien Kanonierzy maja zostac wzmocnieni przez Gervinho i Ricardo Alvareza. Nie wyklucza sie równiez kolejnych transferów.

Komentarze 13

 1. Zdjęcie profilowe majdan
 2. Zdjęcie profilowe GunnersFun
 3. Zdjęcie profilowe Sbl
 4. Zdjęcie profilowe damian199656
 5. Zdjęcie profilowe Tliczi
 6. Zdjęcie profilowe Kanonier11
 7. Zdjęcie profilowe blaxs
 8. Zdjęcie profilowe Matii
  Matii

  Zwalili:/ tu daja ladna sumke, a jak maja kupic Gervinho to o kazdego funta by sie klócili. Zobacz ktos tam sobie, ze pomoc mamy dobrze obstawiona nawet na lawce, wiec luzem mozna bylo go sprzedac. Lubie goscia ale akcja z Bartonem, non stop wizyty u lekarza i jego postawa w minionym sezonie sklaniaja sie ku temu by go sprzedac.

 9. Zdjęcie profilowe Dariog66
  Dariog66

  No tego to juz wogóle nie kumam!!! Sprzedaje sie najwieksza gwiazde a gdy pojawia sie oferta super za tego drewniak to sie go trzyma na sile.Nie pasuje do Arsenalu Pasuje jedynie do zakochanego w nim Wengera Wiec mam propozycje Moze tak obu w pakiecie opylic jakiemus naiwnemu

 10. Zdjęcie profilowe Hawks10
 11. Zdjęcie profilowe bogus99
 12. Zdjęcie profilowe wenoom123
 13. Zdjęcie profilowe henry18

Dodaj komentarz