Cesc cierpi wraz z Arsenalem

Aktualności 42 Komentarze

Byly kapitan Arsenalu – Cesc Fabregas przyznal, ze z ciezkim sercem obserwowal bolesna porazke The Gunners w wyjazdowym spotkaniu z Manchesterem United. Dodal przy tym, ze caly czas trzyma kciuki za swoich kolegów z bylej druzyny.

 

Fabregas po swoim odejsciu zadeklarowal, ze nadal bedzie obserwowal, jak idzie Arsenalowi w kolejnych sezonach, a po meczu nie kryl smutku z wyniku.

 

– Ogladalem mecz z Manchesterem United w telewizji. Nie ukrywam, ze bylo to trudne do przezycia – powiedzial Hiszpan dla El Mundo Deportivo.

 

– Cierpialem niezmiernie przez cale 90 minut, poniewaz wiem, jaka rywalizacja panuje pomiedzy klubami.


– Jednak jestem pewien, ze zespól poprawi sie w nastepnych meczach.


– Zawsze bede czul cos specjalnego do zespolu Kanonierów. Jestem ich kibicem na dobre i na zle.

 

Fabregas podziekowal równiez wszystkim cennym lekcjom, których udzielil mu Arsene Wenger.

 

– Mam nadzieje, ze wszystko to, czego sie nauczylem pod okiem Wengera, bede mógl przeniesc do Barcelony. Zawsze bede mu wdzieczny za to wszystko, co dla mnie zrobil – dodal.

Komentarze 42

 1. Zdjęcie profilowe MattiAFC
 2. Zdjęcie profilowe Amadi90
 3. Zdjęcie profilowe Matii
 4. Zdjęcie profilowe domin
 5. Zdjęcie profilowe Zwudzik*
 6. Zdjęcie profilowe Neato
 7. Zdjęcie profilowe Damiamor
 8. Zdjęcie profilowe popson9
 9. Zdjęcie profilowe arekkks
 10. Zdjęcie profilowe Neato
 11. Zdjęcie profilowe domin
 12. Zdjęcie profilowe Neato
 13. Zdjęcie profilowe Allmysenses
 14. Zdjęcie profilowe Shynzo
  Shynzo

  Ty katalonska dz**** co ty p*****? Masz w dupie Arsenal bo gdyby bylo inaczej nie doplacalbys do transferu do farselony. Gdyby choc troche zalezalo ci na tym klubie odszedlbys z klasa tak jak zrobili to Henry i Eduardo. Oni zawsze beda witani z szacunkiem na Emirates bo naprawde kochaja ten klub, a na ciebie kuro katalonska jak patrze to mi sie rzygac chce… do admina… Prosze o wyrzucenie tej katalonskiej sz*** i nie umieszczanie artykulów z nia zwiazanych….

 15. Zdjęcie profilowe Barciur
 16. Zdjęcie profilowe karill
 17. Zdjęcie profilowe Neato
  Neato

  No to wystawiaj przez nastepne lata info o nim na stronie Barsy, bo to jest stronka Arsenalu, on nie jest juz naszym zawodnikiem. Uciekl od nas, gdyby normalnie odszedl to nie mielibysmy mu nic za zle, a to byl taki cyrk ze szkoda gadac. A i widzac Pike , Szawi itp nie klamali mówiac jak sie im zalil na zgrupowaniach jak bardzo cierpi u nas. I SCIAGNIJCIE GO Z GÓRY STRONY!!

 18. Zdjęcie profilowe parampantam
 19. Zdjęcie profilowe Damiamor
 20. Zdjęcie profilowe Neato
 21. Zdjęcie profilowe parampantam
  parampantam

  @Gofer
  Hiperbolizujesz, nie wiem czy w zarcie czy na serio, ale przestan. Powoli mam dosyc uswiadamiania ludzi o ich umyslowej niekompetencji- ja jak widze "goal.com", "sky sports", "the sun" to rownie dobrze moge przestac czytac dalej, bo p**** oszczerstwa. A malency ludzie to kupuja.

 22. Zdjęcie profilowe Neato
  Neato

  Chlopie sluchaj, ja mam to gdzies co on powiedzial, nie interesuje mnie czy to prawda czy nie, w ogóle poczynania tego pilkarza przestaly mnie interesowac kiedy przeniósl sie do Barsy. Nie wyzywam go, ale tez nie chce o nim zadnych informacji, no bo nie jest on juz naszym zawodnikiem. A tutaj na dodatek daja jego foto z herbem Barsy w tle.

 23. Zdjęcie profilowe domin
 24. Zdjęcie profilowe Mumin
 25. Zdjęcie profilowe Kayamhamar
 26. Zdjęcie profilowe
  Podole

  Co za róznica czy to on to powiedzial, czy to tylko wymysl jakiegos pismaka… Prawda jest taka, ze nie ma on juz nic wspólnego z Arsenalem, moze poza kilkoma fotkami w Naszych barwach. Rozumiem tych co go oczerniaja, nazywajac dziwka czy innym ch**** – maja prawo po tym, jak poczatkowo calowal herb Arsenalu, a "chwile" pózniej lizal sie z herbem farsy, dokladajac mamony, by od Nas spierdzielic. Rozumiem tez tych, którzy dziekuja mu za jego lata gry w Londynie – dopóki mu palma nie odbila, gral naprawde przyzwoicie… Niestety takie gadanie nie zmieni naszej sytuacji, w jakiej sie obecnie znajdujemy. Starajmy sie cieszyc tym co mamy (jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma) i skupic sie na boiskowej postawie Naszych grajków w najblizszych meczach.
  "…show must go on…"

 27. Zdjęcie profilowe pelczi
 28. Zdjęcie profilowe sixter
 29. Zdjęcie profilowe Zbyniu
 30. Zdjęcie profilowe Allohatum
 31. Zdjęcie profilowe zimon
 32. Zdjęcie profilowe Neato
 33. Zdjęcie profilowe arekkks
 34. Zdjęcie profilowe Shynzo
  Shynzo

  Nie chodzi o to ze odszedl tylko w jakim stylu to zrobil. Henry tez odszedl do Barcelony ale nigdy nie calowal ich herbu i przy kazdej okazji powtarza ze Jego serce nalezy do Arsenalu i to jest prawdziwy Kanonier-Kapitan!!! Gdyby Fuckbregas odszedl w ten sposób… Nie mialbym mu zazle a ta malpa jak jej rok temu zalozyli sukienke barcelony omalo nie dostala orgazmu z radosci… Dla mnie jest sprzedajna dziwka i nawet nie zasluguje by wypowiadac sie na temat Arsenalu…

 35. Zdjęcie profilowe lewyy
 36. Zdjęcie profilowe zajonc89
 37. Zdjęcie profilowe
 38. Zdjęcie profilowe woolvebob
 39. Zdjęcie profilowe AFC1414
 40. Zdjęcie profilowe MartiniKS
 41. Zdjęcie profilowe
 42. Zdjęcie profilowe
  kirei6324

  Posiadam kontakt z osobami z wyzszego srodowiska typerskiego.Co jakis czas,odsprzedaja mi za dosc wysoka cene informacje
  które posiadaja o spotkaniach.Sa to mecze stawkowane 10/10.Chcialbym podzielic sie z panstwem,na poczatek cena 1 spotkania wynosi 50PLN,gdyz chce uzbierac jak najwiecej klientów.Kolejny mecz jest grany dzisiaj w nocy, jest to calkowita informacja o meczu ( ht,ft,ht/ft,dokladny wynik)Jezeli jest ktos zainteresowany tym meczem i jednoczesnie nalezeniem do moich klientow,prosze o kontakt.ponizej przedstawiam screeny poprzednich spotkan z tego oto zródla:

  http://daa.pl/bj3
  http://daa.pl/bj4
  http://daa.pl/bj6
  http://daa.pl/bj7

  Kontakt pod adresem email : radoo76@onet.pl

Dodaj komentarz