Wenger: Chcemy przedluzyc kontrakty zawodników

Aktualności 21 Komentarze

Arsene Wenger rozpoczal juz proces przedluzania kontraktów swoich najlepszych zawodników. Trener nie chce dopuscic do sytuacji która wydarzyla sie z Samirem Nasrim – gdy zawodnikowi pozostal tylko rok waznosci kontraktu, móglby on podpisac kontrakt wstepny juz w styczniu. Theo Walcott, Robin van Persie i Alex Song beda w tej sytuacji za rok. Wenger nie chce do tego dopuscic.

 

Proces zaczyna sie juz teraz. Postaram sie ich przekonac. Chcemy, zeby rozwiazac to szybko. Jestesmy gotowi usiasc i porozmawiac. Potem zobaczymy, na czym stoimy. Problem polega na tym, ze nie mozemy oferowac takich stawek jak inne zespoly. Nawet jesli zaoferujemy im maksymalne stawki na jakie nas stac, ktos inny nas moze przebic. – powiedzial Wenger.

 

Jednak mimo tego, Wenger nie oczekuje podobnych problemów za rok. Uwaza, ze interes z Nasrim byl swietny, a Fabregas byl specjalna sytuacja.

 

Zawsze powtarzam, ze Fabregas byl bardzo tani. Musielismy go sprzedac, bo jest jednym z najlepszych pomocników na swiecie a chcial odejsc. Za Nasriego natomiast dostalismy godziwe pieniadze. – powiedzial Wenger.

Komentarze 21

 1. Zdjęcie profilowe Tala
 2. Zdjęcie profilowe
 3. Zdjęcie profilowe MattiAFC
 4. Zdjęcie profilowe arekkks
 5. Zdjęcie profilowe Agbon
 6. Zdjęcie profilowe blaxs
 7. Zdjęcie profilowe t0my
 8. Zdjęcie profilowe wenoom123
 9. Zdjęcie profilowe Leonidas
  Leonidas

  Malo tego, ze trzeba dac im wiecej tygodniówki.
  Takim pilkarzom jak Vermaelen,Song,Wilshere,van Persie,Sagna,Szczesny czyli poprostu najlepszym trzeba podniesc sume odstepnego do setek milionów, zeby potem nie bylo jak z Cesciem czy Nasrim ze tylko farsa, real czy MC sie zglosi i juz uciekaja za grosze.

 10. Zdjęcie profilowe
 11. Zdjęcie profilowe AFC1414
 12. Zdjęcie profilowe Leonidas
 13. Zdjęcie profilowe AFC1414
 14. Zdjęcie profilowe Mieszko
  Mieszko

  W nastepnym sezonie odejdzie pilkarz, który w tym bedzie blyszczal. Niestety to chora zasada naszego klubu. Mysle, ze nastepnym bedzie Song. Mamy przeciez Frimponga i Coquelina 😐 Niestety póki po Arsenal nie zglosi sie napasiony Rusek lub Szejk bedziemy widzieli ciagly exodus naszych zawodników.

 15. Zdjęcie profilowe domin
 16. Zdjęcie profilowe
 17. Zdjęcie profilowe domin
 18. Zdjęcie profilowe komar200
 19. Zdjęcie profilowe
 20. Zdjęcie profilowe Leonidas
  Leonidas

  Jezeli ktos kocha klub, to jest z nim na dobre i na zle, a nie dla jakiejs kupy zelastwa. Robin wiedzial co sie dzieje, widzial ze Arsenal to nie druzyna na zdobywanie, a mimo wszystko zapowiedzial, ze w Arsenalu do konca kariery. Oczywiscie kiedys tam odejsc moze i tego mu nie bronie, jego wola, oczywiscie jesli pójdzie droga Henry’ego a nie Cesca czy $amira.

 21. Zdjęcie profilowe betsite

Dodaj komentarz