Wenger: Nie oceniajmy zbyt wczesnie

Aktualności 3 Komentarze

Boss zdaje sobie sprawe, ze Tottenham to silna druzyna, niemniej jednak uwaza, iz jest zbyt wczesnie, by mówic o tym, czy jest lepsza od Arsenalu.

 

Podczas wieloletniego pobytu Francuza w Klubie, Spurs ani razu nie zakonczyli sezonu wyzej, niz Arsenal. W tym sezonie jednak maja póki co dwa punkty wiecej od Kanonierów, a w dodatku musza rozegrac jeszcze zalegle spotkanie. Uwaza sie ich tez za faworytów niedzielnych derbów.

 

Najbilzsi rywale The Gunners w zeszlym sezonie zakwalifikowali sie po raz pierwszy do Ligi Mistrzów, lecz nie zdolali powtórzyc tego osiagniecia. Wenger jest zdania, iz obecnie nie da sie sprecyzowac, który z tych zespolów rzadzi w Londynie Pólnocnym.

 

– Fakty sa takie, ze od 14 lat rokrocznie gramy w Lidze Mistrzów. Tyle moge powiedziec.

 

– Spurs sa dobra druzyna, zgadzam sie, a naszym zadaniem jest podjecie próby bycia lepszymi od nich. Wierze, ze konsekwencja jest po naszej stronie, jednakze nie mozna zapominac, jaki potencjal ma druzyna naszych przeciwników. Uporali sie w srode z Shamrock Rovers, mimo ze juz przegrywali. To o czyms swiadczy.

 

– Mamy koncówke wrzesnia, sezon zas dobiega konca w maju. Póki co nie wysnuwajmy zadnych wniosków i nie porównujmy druzyn – przed nami jeszcze dluga droga.

Komentarze 3

  1. Zdjęcie profilowe Hawks10
  2. Zdjęcie profilowe arekkks
  3. Zdjęcie profilowe

Dodaj komentarz