Wenger: Moge zostac na kolejne 15 lat

Aktualności 10 Komentarze

Arsene Wenger deklaruje, ze jest gotowy prowadzic klub przez nastepne 15 lat. Francuz skonczy 62 lata w pazdzierniku, a jego zespól boryka sie z wieloma problemami. Sam zainteresowany deklaruje jednak chec pozostania w klubie.

 

Chetnie bede kontynuowal wspólprace z Arsenalem przez nastepne lata. To jednak zalezy od tego, czy klub mnie chce. Oprócz tego, zalezy to tez od zdrowia, bo w tym wieku trzeba zwracac uwage na takie rzeczy. Taka praca pozera duzo energii – powiedzial Wenger.

 

Arsenal pod wodza Wengera utrzymywal sie w kazdym sezonie w pierwszej czwórce i dzieki temu w Lidze Mistrzów. Jednak w ciagu ostatnich szesciu lat Wenger nie zdobyl zadnego trofeum, o czym ciagle przypominaja mu media. Trener ma nadzieje, ze w koncu uda mu sie to zmienic, ale nie zamierza zmieniac strategii.

 

Brakuje mi wygrywania tytulów. Jest tylko jeden sposób na naprawienie tego – walka bez konca. Czuje jednak, ze bardzo wazna rzecza jest zmiana klubu z klubu klasy swiatowej w klub, który bedzie mial swietna przyszlosc. Inna rzecz to styl gry, którym sie chwalimy i sposób, w jaki wychowujemy mlodziez, ilu chlopakom dajemy szanse, na która zasluguja. Dla mnie to jest bardzo wazne w tym klubie – powiedzial Boss.

Komentarze 10

  1. Zdjęcie profilowe Hawks10
  2. Zdjęcie profilowe airafc
  3. Zdjęcie profilowe Patrol91
  4. Zdjęcie profilowe domin
  5. Zdjęcie profilowe
  6. Zdjęcie profilowe arekkks
  7. Zdjęcie profilowe
  8. Zdjęcie profilowe damian199656
  9. Zdjęcie profilowe
  10. Zdjęcie profilowe

Dodaj komentarz