Wenger: Chamakh zostaje w Arsenalu

Aktualności 12 Komentarze

Arsene Wenger zaprzecza plotkom mówiacym o odejsciu Marouane’a Chamakha z Arsenalu.

Marokanski napastnik jest etatowym lawkowiczem za sprawa znajdujacego sie w zyciowej formie Robina van Persiego.

– Marouane nigdzie sie nie wybiera. Nie ma z nim problemu. Walczy o miejsce w skladzie z Robinem, który jest w wybornej dyspozycji. Dostanie jeszcze szanse, przed nami duzo spotkan.

Chamakh zdobyl 10 bramek w swoich pierwszych 21 meczach dla Arsenalu, po przejsciu na zasadzie wolnego transferu z Bourdeax.

Najdluzszy czas, jaki spedzil w tym sezonie na boisku w lidze to 14 minut w przegranym 4:3 pojedynku z Blackburn. Wlasnie w tym spotkaniu strzelil swoja jedyna bramke w tym sezonie.

– Kocham ten klub i bede robil wszystko, aby odniesc tu sukces. Caly czas ciezko pracuje – powiedzial 27-latek.

Chamakh cale spotkanie z Olympique Marsylia przesiedzial na lawce rezerwowych.