Wenger: Kocham Arsenal

Aktualności 16 Komentarze

Arsene Wenger jeszcze mocniej zaakcentowal swoje oddanie Arsenalowi, mówiac ze to klub jego zycia.

 

Szkoleniowiec postanowil wyjasnic swoje stanowisko po tym, jak w mediach pojawily sie przerózne informacje dotyczace jego przyszlosci, zapoczatkowane wywiadem, którego udzielil magazynowi L’equipe.

 

– Chcialem tylko powiedziec, ze Arsenal to klub mojego zycia. Obowiazuje mnie kontrakt, który bede respektowal az do ostatniego dnia jego trwania. Odejde zas przedwczesnie jedynie wówczas, gdy poczuje, ze nie jestem wystarczajaco dobry do prowadzenia tej druzyny.

 

– Nie mozna mówic, ze kocha sie Arsenal i zarazem ignorowac koszmarnego startu sezonu, jaki zanotowalismy. Jedynie to mialem na mysli.

 

– W mojej wypowiedzi nie jest zawarta zadna aluzja. Moje zaangazowanie oraz milosc do Arsenalu sa kompletne. Powtórze jeszcze raz – odejde przed wypelnieniem kontraktu jedynie wówczas, gdy nie bede spelnial stawianych mi oczekiwan.

Komentarze 16

 1. Zdjęcie profilowe Kanonier_14
 2. Zdjęcie profilowe AFC1414
 3. Zdjęcie profilowe Kanonier_14
 4. Zdjęcie profilowe blaxs
 5. Zdjęcie profilowe arekkks
 6. Zdjęcie profilowe
 7. Zdjęcie profilowe kaczi94
 8. Zdjęcie profilowe MartiniKS
 9. Zdjęcie profilowe gooner4
 10. Zdjęcie profilowe
 11. Zdjęcie profilowe t0my
 12. Zdjęcie profilowe popson9
  popson9

  " odejde przed wypelnieniem kontraktu jedynie wówczas, gdy nie bede spelnial stawianych mi oczekiwan." Faktem chyba jest to, ze z roku na rok stawiane mu sa inne- coraz to latwiejsze cele. Kilka lat temu liczyly sie dla nas puchary kazde inne miejsce niz pierwsze bylo dla nas porazka, a teraz? Kazdy w klubie otwarcie mówi, ze walczymy o top 4 ! Mam nadzieje, ze nie dlugo znowu bedziemy mieli za cel wygrywac puchary, a nie zadowalac nawet 4 miejscem w lidze.

 13. Zdjęcie profilowe m504550
 14. Zdjęcie profilowe MattiAFC
 15. Zdjęcie profilowe AFC1414
 16. Zdjęcie profilowe arekkks

Dodaj komentarz