Pires: Yoann, uciekaj do Arsenalu!

Aktualności 17 Komentarze

Byly pilkarz Arsenalu, Robert Pires, uwaza ze najlepszym, co moze w tej chwili uczynic Yoann Gourcuff, to przeniesienie sie do Arsenalu.

 

Wedlug Piresa, obecny gracz Olympique Lyon tylko w taki sposób moze powrócic do formy, która prezentowal przez kilkoma laty.


– Znam Arsenal jak wlasna kieszen, Goufcuff odnalazlby sie tam idealnie. Arsene Wenger uwielbia pomagac graczom, szczególnie jesli sa to Francuzi.


– Yoann bylby fantastycznym wzmocnieniem druzyny The Gunners, wpasowalby sie w ich styl gry. W Lyonie ciazy na nim zbyt duza odpowiedzialnosc.

 

Gourcuff próbuje obecnie powrócic do formy po kontuzji, jednakze wiecej czasu niz na boisku, spedza na lawce rezerwowych.

Komentarze 17

 1. Zdjęcie profilowe arsenalista
 2. Zdjęcie profilowe arsenalista
 3. Zdjęcie profilowe AFC1414
 4. Zdjęcie profilowe arsenalista
 5. Zdjęcie profilowe Kayamhamar
 6. Zdjęcie profilowe Kayamhamar
 7. Zdjęcie profilowe AFC1414
 8. Zdjęcie profilowe karo94
 9. Zdjęcie profilowe Allmysenses
 10. Zdjęcie profilowe Felipe9
 11. Zdjęcie profilowe kuba_526
  kuba_526

  Dla Szamaka juz niema nadziei. Dostal cala mase szans i ich nie wykorzystal. O ile w pierwszym sezonie, kiedy Persie byl kontuzjowany pokazywal sie z dobrej strony, tak teraz nie moze sie odnalezc na boisku. Czas najwyzszy powiedziec papa Marokanczykowi… A co do linka @Felipe9 to wiekszych szans nie mamy na pozyskanie Van Der Viela, bo z lawy Arsenalu do rep. bedzie sie ciezko dostac. Jednak jesli, to na lawe gosc jest za dobry, a Sanji nie wygryzie ze skladu, nie ma bata.

 12. Zdjęcie profilowe
 13. Zdjęcie profilowe zimon
 14. Zdjęcie profilowe mizinsky
 15. Zdjęcie profilowe AFC1414
 16. Zdjęcie profilowe Reamoner
 17. Zdjęcie profilowe MattiAFC

Dodaj komentarz