Wenger o roli rezerwowych oraz Koscielnym

Aktualności 12 Komentarze

Arsene Wenger postanowil pochwalic pilkarzy rezerwowych, którzy przyczynili sie do osiagania przez Kanonierów dobrych rezultatów.

 

Tomas Rosicky i Yossi Benayoun zapewnili The Gunners trzy punkty w srodowym meczu przeciw Aston Villi, wszak to wlasnie ich wejscie na murawe ozywilo gre zespolu. Bylo to ósme zwyciestwo Arsenalu w ciagu ostatnich dziesieciu spotkan.


– Wynik tamtego meczu pokazal nie tylko wielkiego ducha naszej druzyny, ale tez znaczenie rezerwowych. Pilkarze, rozpoczynajacy mecz na lawce rezerwowych, bardzo pragna gry i ze wszystkich sil staraja sie pomóc zespolowi.


– Dla podmeczonej druzyny, wejscie rezerwowych do gry moze okazac sie zbawienne. Jestesmy niezwykle wdzieczny Rosicky’emu oraz Benayounowi za ich wklad w nasza gre.

 

Arsene Wenger nie jest wcale zdziwiony pochwalami, jakie zewszad docieraja do Laurenta Koscielny’ego. Defensor The Gunners nie tylko jest w znakomitej formie, ale doczekal sie równiez debiutu w reprezentacji.

 

– To wyjatkowy gracz, który powoli zaczyna zbierac plony swojej ciezkiej pracy. Nie zapominajmy, ze w ogóle mógl nie zagrac z Manchesterem City, wszak zmagal sie wówczas z grypa. Choc Laurent stroni od kontaktów z mediami, jego boiskowe wyczyny mówia same za siebie.

Komentarze 12

 1. Zdjęcie profilowe kuba_526
 2. Zdjęcie profilowe arsenalista
 3. Zdjęcie profilowe AFC1414
 4. Zdjęcie profilowe kuba_526
 5. Zdjęcie profilowe AFC1414
 6. Zdjęcie profilowe kuba_526
 7. Zdjęcie profilowe arsenalista
 8. Zdjęcie profilowe devsky
 9. Zdjęcie profilowe Kondr4D
 10. Zdjęcie profilowe blaxs
 11. Zdjęcie profilowe sixter
 12. Zdjęcie profilowe devsky

Dodaj komentarz