Wenger: Liga Mistrzów wazniejsza niz puchary

Aktualności 19 Komentarze

Arsene Wenger przyznal, ze najwazniejszy dla niego jest udzial w Lidze Mistrzów – a FA Cup to tylko bonus. Te slowa na pewno nie zadowola kibiców, którzy sa glodni sukcesów i za sukces uwazaja wygranie pucharu, a nie zajecie czwartego miejsca.

 

Dla nas nie ma zadnego porównania miedzy wygraniem FA Cup a zakwalifikowaniem sie do Ligi Mistrzów. Liga Mistrzów to obowiazek, FA Cup to cos ekstra. Liga Mistrzów jest duzo wazniejsza. Pewnie teraz chcecie, zebym powiedzial, ze nie mecz w poniedzialek nie jest wazny: jest bardzo wazny. Ale podstawa naszego zycia w pilce na najwyzszym poziomie jest liga. Jesli wygramy FA Cup, to jest to swietny dodatek – powiedzial Wenger.

 

Jednak nasze zycie, nasz prestiz i nasze pensje leza w Lidze Mistrzów. Potem oczywiscie, jesli to mozliwe, chcemy dodatkowe trofea – dodal trener.

 

Ustawianie ligi ponad pucharami frustruje kibiców od wielu lat, ale Wenger uwaza, ze to pokazuje prawdziwy sukces. Zamiast patrzec na ostatnie 6 lat jako 6 lat bez pucharów, kibice powinni na to patrzec jako 6 lat kwalifikacji do Ligi Mistrzów.

 

Przez te wszystkie szesc lat zawsze bylismy w fazie pucharowej Ligi Mistrzów, to najwazniejsze. Bylismy w pólfinale, w finale i kiedys przyznacie, ze to nie bylo latwe. To nie jest tak latwe, jak dojscie do pólfinalu FA Cup. To, ze tylko my i Chelsea jestesmy w fazie pucharowej tego dowodzi – dodal Boss.

Komentarze 19

 1. Zdjęcie profilowe MartiniKS
 2. Zdjęcie profilowe AFC1414
 3. Zdjęcie profilowe Bart
 4. Zdjęcie profilowe
 5. Zdjęcie profilowe MattiAFC
 6. Zdjęcie profilowe arsenalista
 7. Zdjęcie profilowe domin
 8. Zdjęcie profilowe arekkks
 9. Zdjęcie profilowe
 10. Zdjęcie profilowe arekkks
 11. Zdjęcie profilowe arekkks
 12. Zdjęcie profilowe kuba_526
 13. Zdjęcie profilowe arekkks
 14. Zdjęcie profilowe AFC1414
 15. Zdjęcie profilowe arekkks
 16. Zdjęcie profilowe AFC1414
 17. Zdjęcie profilowe arekkks
 18. Zdjęcie profilowe blaxs
 19. Zdjęcie profilowe arekkks

Dodaj komentarz