Wenger po meczu

Allmysenses Aktualności 78 Komentarze

Oto zapis pomeczowej konferencji Arsene’a Wengera.

 

O wystepie jego podopiecznych…

 

– Jestem doprawdy rozczarowany, poniewaz mielismy trudna, nerwowa pierwsza polowe. Technicznie nie gralismy na takim poziomie, na jakim chcielismy grac, ale w drugiej czesci spotkania dzieki fantastycznemu duchowi walki, wrócilismy do gry. Mysle, ze po przerwie mielismy szanse wygrac ten mecz calkiem komfortowo. Druzyna Manchesteru United po prostu jest w kazdym aspekcie o wiele dojrzalsza, niz my.

 

– Wazne bylo, bysmy nie popelnili bledu czy taktycznego, czy jakiegokolwiek innego, szczególnie na skrzydlach. Zostalismy zlapani wtedy, kiedy czulismy sie blizsi wygranej. Po walce, jaka stoczylismy, pozostanie z niczym, jest niezwykle trudne do przyjecia.

 

O zastapieniu Alexa Oxlade-Chamberlaina Andriejem Arszawinem…

 

– Potrafie zrozumiec, ze kibice moga byc tym zawiedzeni, zwlaszcza ze nie podzialalo to tak, jak trzeba. Przed meczem podjalem jednak sluszna decyzje o desygnowaniu Alexa do gry w pierwszym skladzie. Byl zmeczony, naciagnal lydki, poza tym w tygodniu przechodzil chorobe.

 

– Ludzie placa za bilety i maja pelne prawo do wyrazania swoich emocji. Nam pozostaje to przyjmowac, nie mozemy dyktowac im, jak maja sie zachowywac.

 

O reakcji Robina van Persiego…

 

– Nie widzialem jej. Nie chce komentowac reakcji kazdego. Fakty sa takie, ze przegralismy mecz i nie sadze, ze musze wyjasniac, co zrobie. Musze stawic czolo wynikowi i zmianom, które zarzadzilem.

 

O zwycieskim golu Welbecka…

 

– Przegrywamy i wygrywamy wspólnie, a teraz chcecie, bym obwinil jednego zawodnika? Nie zrobie tego. Nie jestem calkowicie pewien, czy mozna tak w ogóle postapic. To moglo sie stac, nawet jesli Alex Oxlade-Chamberlain zostalby na murawie. Ekipa United stwarza na flankach realne zagrozenie.

 

O wyscigu o miejsce w pierwszej czwórce…

 

– Znalezlismy sie w trudnej pozycji, poniewaz nie moglismy pozwolic sobie na porazke. Zauwazylem jednak kilka pozytywów. Jednym z nich jest chociazby nasza reakcja na sytuacje na boisku w drugiej polowie. Ciezko jest pogodzic sie z przegrana, gdy tak sie walczylo.

 

– Moim zdaniem, sedzia zanotowal udany wystep. To my bylismy nerwowi w pierwszej polowie, nie gralismy wystarczajaco dobrze. W drugiej odslonie spotkania bylo juz zupelnie inaczej, niestety los nas za to nie wynagrodzil. Tak czy siak, musimy zachowac naszego ducha gry i grac swoje.

 

O kibicach domagajacych sie wydania jakichkolwiek pieniedzy na transfery…

 

– Wydawanie pieniedzy nie jest naszym celem. Zalezy nam na sprowadzaniu do druzyny dobrych zawodników. Potrzebujemy naszych kontuzjowanych z powrotem. Ludzie nie sa swiadomi tego, ze brakuje nam dziesieciu graczy. Widzac to, co robilismy w drugiej polowie mimo braku tylu pilkarzy, widac jak wazne jest, by szybko wrócili.

Komentarze 78

 1. Zdjęcie profilowe
 2. Zdjęcie profilowe AFC1414
  AFC1414

  "Wydawanie pieniedzy nie jest naszym celem. Zalezy nam na sprowadzaniu do druzyny dobrych zawodników."
  -Za darmo ich kur** nie dostaniesz.

  "Ludzie nie sa swiadomi tego, ze brakuje nam dziesieciu graczy."
  -Wlasnie, ze sa. Dlatego chca pierdol***** transferów.

  Ogarnij sie, czlowieku.

 3. Zdjęcie profilowe domin
 4. Zdjęcie profilowe Allmysenses Post
  Author
 5. Zdjęcie profilowe domin
 6. Zdjęcie profilowe zimon
 7. Zdjęcie profilowe kuba_526
 8. Zdjęcie profilowe zimon
 9. Zdjęcie profilowe zimon
 10. Zdjęcie profilowe Radek-Kanonier777
 11. Zdjęcie profilowe zimon
 12. Zdjęcie profilowe domin
 13. Zdjęcie profilowe AFC1414
 14. Zdjęcie profilowe
 15. Zdjęcie profilowe domin
 16. Zdjęcie profilowe pipolina
 17. Zdjęcie profilowe AFC1414
 18. Zdjęcie profilowe Radek-Kanonier777
 19. Zdjęcie profilowe domin
 20. Zdjęcie profilowe CzarnyAdmiral
 21. Zdjęcie profilowe RavS72
 22. Zdjęcie profilowe CzarnyAdmiral
 23. Zdjęcie profilowe CzarnyAdmiral
 24. Zdjęcie profilowe RavS72
 25. Zdjęcie profilowe CzarnyAdmiral
 26. Zdjęcie profilowe RavS72
 27. Zdjęcie profilowe 1stnaturalboy
 28. Zdjęcie profilowe AFC1414
 29. Zdjęcie profilowe Prz3m3k717
 30. Zdjęcie profilowe
  Clayton

  To jest najwiekszy pacan swiatowej pilki noznej, powinni go zwolnic za takie gadanie. Kurwa zachowac ducha walki i grac dalej? Piekne slowa. Faktycznie, nie wydawaj pieniedzy, czekaj na kontuzjowanych graczy, tylko licz sie z tym, ze oprócz aktualnych kontuzji pojawia sie kolejne. I zauwazaj te swoje pozytywy w kazdym kolejnym przegranym spotkaniu, po Blackburn bylo to samo, doskonale pamietam. Mam nadzieje, ze z Boltonem tez przegramy.

  A Robin pewnie odejdzie, jakbym mial sie zmagac z chorymi decyzjami trenera juz enty sezon z rzedu to tez bym w koncu odszedl do lepszego klubu. Paranoja totalna

 31. Zdjęcie profilowe kuba_526
  kuba_526

  Tak sobie mysle, ze sytuacja van Persie’go jest bardzo podobna do sytuacji Fabregasa przed sezonem. Fabregas chcial trofea i w Barcelonie moze je dostac, Robin chce trofea i jesli odejdzie do innego klubu, dostanie je. Tyle, ze wiekszosc po odejsciu Fabregasa wyzywala go od Judaszów, a w kwestii Robina wiekszosc zgadza sie na jego odejscie. Sytuacja bardzo podobna, ale zachowanie kibiców zupelnie inne. ;) Musze przyznac, ze z poczatku bylem wkurzony na Fabregasa za jego odejscie, ale teraz widze, ze kazdy kto chce wygrywac trofea, nie znajdzie ich w Arsenalu. (przynajmniej za wladzy Wengera)

 32. Zdjęcie profilowe qba
  qba

  jest bardo zle!
  i nie ma watpliwosci ze winny jest AW! reakcja Robina mówi sama za siebie!!

  gadanie ze nie chcial ryzykowac to bzdura! AOC mógl odpoczywac w nastepnym meczu ale tu bilismy sie o utrzymanie kontaktu z czubem tabeli!
  jak nie ryzykowac w takim meczu to kiedy? gdy juz wszystko bedzie pozamiatane?

  patrzac na nasz sklad i porównujac go do innych 6-7 druzyn z góry tabeli widac jak na dloni ze idziemy w dól!! czy poza Koscielnym i RVP którys z naszych graczy mialby szanse przebic sie do 1 skladu w któres z tych druzyn? Velma, Song i wojtek – mogliby spróbowac powalczyc ale reszta trafilaby prosta na lawke rezerwowych albo od razu na trybuny!

 33. Zdjęcie profilowe Leonidas
  Leonidas

  @qba za jaja powiesic za slowa "Velma, Song i wojtek – mogliby spróbowac powalczyc"!! :D Verma jest lepszy niz Kosa, nawet mimo kontuzji jaka mial, Song najlepszy(a przynajmiej w trójce najlepszych) def na swiecie, no i wojtek to samo ;) Z reszta sie zgadzam, ze moglaby miec ciezko, ale do tej listy "przebijajacych sie" dodaj jeszcze Bacarego, bo on jest o 3 klasy lepszy od Rafaela który gra, mozna powiedziec w podstawie MU.

 34. Zdjęcie profilowe GregKMP
 35. Zdjęcie profilowe qba
  qba

  o vermie napisalem tak wlasnie dlatego ze mial sporo kontuzji i ciagle buduje forme.
  Kosa jest chyba w tej chwili najlepszym srodkowym w lidze!
  song z poczatku sezonu byl zabójczy – widac jednak ze teraz jest w dolku!
  co do wojtka to oczywiscie ze dalby sobie rade jednak na jego pozycji czolowe kluby poza MU nie musza zmieniac!

  o Bacarym i Jacku nie napisalem dlatego ze ich nie ma w skladzie!

 36. Zdjęcie profilowe Leonidas
  Leonidas

  @qba aha, ok ;) wyglada na to, ze Cie zle zrozumialem :)

  @GregKMP on mówi cos w stylu "Szlem laka, kwiaty pachly, wiater wial, ona mnie odepchla. Wiec weszlem do domu, trzaslem drzwiami, pierdlem, rzyglem i wyszlem, bo hamstwa nie znieslem!"

  zna sie francuski :D ogladanie "Taxi" nie poszlo na marne :D

  A tak powaznie to cos o Arsenalu i sadzac po tym, ze Wenger wystepuje w tym wywiadzie: pewnie o transferze. Jednak ten filmik ma juz ponad rok, a wiec to juz nie aktualnie, bo bylby w takim razie juz u nas w letnim.

 37. Zdjęcie profilowe arekkks
  arekkks

  ………………………………….­………………………………….­………………………………….­………………………………….­………………………………….­………………………………….­………………………………….­…………………

 38. Zdjęcie profilowe Presto
 39. Zdjęcie profilowe Bart
  Bart

  nie przejmujcie sie, za tydzien znowu w dupe z aston, w twierdzy zwanej po arabsku "lataj arabusem", a wiec podtrzymanie chujowej passy.
  ale przeciez mamy jakosc i ducha walki i nie wazne, ze tylko w jednej polowie (chuj wie o która wengerowi chodzi, bo nie ogarniam, a namietnie ogladam to posmiewisko PL).
  zauwazcie tez, ze LE nie jest taka zla, chlopaki zwiedza kawal europy (a nuz jakis osmanczyk albo tadzykistanczyk wpadnie w oko bosowi-alez to by bylo wzmocnienie, inni kupuja za grube miliony, a my lap takiego nygusa za darmo), no i klub zarobi pare euro.

 40. Zdjęcie profilowe
 41. Zdjęcie profilowe overek
 42. Zdjęcie profilowe pipolina
 43. Zdjęcie profilowe overek
 44. Zdjęcie profilowe Smakosz
  Smakosz

  Przeciez z gry, szczególnie w drugiej polowie naprawde nie wygladalo to tak zle, a przypomne ze niektórzy tutaj obstawiali jakies pogromy po 5-0 ;) Prawda jest taka ze przegralismy bo nasza lawka jest za slaba, brak wartosciowych zmienników- Dzuru out!!! Per za wolny, Sagna jest niezastapiony, Arteta jak sie okazuje bardzo wazny, z rezerwowych imponuje mi Rosa i Ox, najgoresze jest to ze potrzebne sa transfery od nas i przede wszystkim do nas, a ich w styczniu juz nie bedzie…

 45. Zdjęcie profilowe oldgunner
 46. Zdjęcie profilowe komar200
 47. Zdjęcie profilowe kuba_526
 48. Zdjęcie profilowe CzarnyAdmiral
 49. Zdjęcie profilowe kuba_526
 50. Zdjęcie profilowe Colin
  Colin

  A co takiego zobaczylismy w drugiej polowie? Porazke nasze klubu! To az takie budujace? Chyba tylko dla Wengera.
  Druzyna Man Utd jest dojrzalsza? A przeciez ekipa Fergusona wygrywajac mecz 8-2 byla mlodsza od naszej, wiec o co mu chodzi? Chyba tylko o kolejne mydlenie oczu kibicom, bo prawda jest taka, ze poza kilkoma wyjatkami nasz team jest co najwyzej przecietny, zeby nie napisac slaby.

 51. Zdjęcie profilowe GregKMP
  GregKMP

  @colin to sie ciesz ze przecietny i gramy co rok w lidze mistrzow… kasa pompowana w klub nie zawsze daje efekty… przyklady? Chelsea, Liverpool, Real i jeszcze kilka klubow… po takim slabym poczatku teraz znowu jest kryzys ale ja wierze ze bedzie dobrze… a co do transferow to osobiscie mysle ze ich nie potrzebujemu az tak wielu… moze ze dwa gora trzy… ale to i tak latem… no bo kogo teraz kupic? kluby nie chca sprzedawac w zimie i to nie jest zadna nowosc… wystarczy oczy otworzyc! nikt jeszcze sie nie wzmocnil poza Newcastle. dajmy na to ze teraz kupimy, jakies obroncow, pomocnikow i napastnika a co bedzie z Wilsherem, Santosem, Gibbsem, Diabim, Arteta, Sagna, Coquelinem,??? nie moze o nich zapominac, oni sa juz ograni w naszym klubie, a nowi jak to nowi… zobaczcie na Kose, potrzebowal sezonu zeby sie wpasowac, ale nie tylko on…

 52. Zdjęcie profilowe zimon
 53. Zdjęcie profilowe blaxs
 54. Zdjęcie profilowe AFC1414
 55. Zdjęcie profilowe blaxs
 56. Zdjęcie profilowe pelczi
 57. Zdjęcie profilowe arekkks
 58. Zdjęcie profilowe oldgunner
 59. Zdjęcie profilowe pelczi
 60. Zdjęcie profilowe arekkks
 61. Zdjęcie profilowe Leonidas
  Leonidas

  @oldgunner jakis ty poetycki ;)

  Ja chcialbym trofeów, ale 7lat odkad zaczalem kibicowac Arsenalowi(czemu nie zaczalem przed zdobyciem FA Cup :( mialbym przynajmiej jedno "na koncie") bez nich wytrzymalem, wytrzymam i kolejne. Wczesniej czy pózniej Wenger odejdzie na emeryture i wtedy przyjdzie nowy trener, to samo tyczy sie zarzadu. Ja jestem mlody czlowiek, takze spokojnie wytrzymam te lata, a potem juz bedzie z górki :D

  Ja tam zawsze szukam dobrych stron. Z PL, ze nie wygramy juz sie pogodzilem, ale pamietajmy, ze jest jeszcze FA Cup i LM(i tu nie mówcie, ze nie mamy zadnych szans, bo przepraszam bardzo, kto z was dwa lata temu stawial, ze jakis Inter wygra LM?).

 62. Zdjęcie profilowe arekkks
 63. Zdjęcie profilowe
 64. Zdjęcie profilowe
 65. Zdjęcie profilowe
 66. Zdjęcie profilowe Kayamhamar
 67. Zdjęcie profilowe arekkks
 68. Zdjęcie profilowe Kayamhamar
 69. Zdjęcie profilowe
 70. Zdjęcie profilowe MartiniKS
 71. Zdjęcie profilowe
 72. Zdjęcie profilowe
 73. Zdjęcie profilowe Arsenal_mistrz
 74. Zdjęcie profilowe Arsenal_mistrz
 75. Zdjęcie profilowe arekkks
 76. Zdjęcie profilowe blaxs
 77. Zdjęcie profilowe
 78. Zdjęcie profilowe overek

Dodaj komentarz