Rezerwy: Norwich vs Arsenal 0:5

Matt Aktualności 21 Komentarze

We wtorkowe popoludnie rezerwy Arsenalu rozegraly spotkanie z rezerwami Norwich City na Carrow Road. Kanonierzy wygrali to spotkanie wysoko, bo az 5:0.

Rezerwy The Gunners podczas tej potyczki wzbogacone zostaly o kilku pilkarzy pierwszego skladu. Szanse na gre dostali: Andriej Arszawin, Yossi Benayoun, Park Chu-Young, Marouane Chamakh i Carl Jenkinson.

Pierwsza bramke juz w szóstej minucie zdobyl Park Chu-Young. Przed przerwa wynik na 2:0 podwyzszyl Andriej Arszawin. Wczesniej jednak z boiska z urazem szedl Marouane Chamakh. Trzeci gol dla Kanonierów byl autorstwa Benika Afobe w 58. minucie. 7 minut pózniej swoja druga bramke zdobyl Arszawin. Tuz przed koncem spotkania, w 87. minucie, Yossi Benayoun ustalil wynik meczu na 5:0 po pieknej, indywidualnej akcji.

Norwich City vs Arsenal 0:5