Wenger: Damy z siebie absolutnie wszystko

Matt Aktualności 24 Komentarze

Arsene Wenger mówi, ze jesli Arsenal we wtorek odrobi czterobramkowa strate do Milanu i awansuje do dalszej fazy Ligi Mistrzów, bedzie to najwiekszy powrót w historii jego kariery trenerskiej.

Francuz byl ogromnie rozczarowany po tym, jak jego druzyna przegrala dwa tygodnie temu w pierwszym meczu na San Siro 4:0. Dzisiaj przyznaje, ze chociaz szanse na awans do dalszej fazy rozgrywek sa nikle, jego druzyna nie ma nic do stracenia i powalczy o jak najlepszy rezultat.

– Damy z siebie absolutnie wszystko, by wygrac – powiedzial Wenger.

– Wiemy, ze statystyki sa przeciwko nam, ale ty jestes w stanie dokonac niemozliwego wtedy, kiedy nie wiesz, ze jest to niemozliwe. Musimy po prostu zignorowac cale otoczenie i powalczyc o wygrana.

– Tak, to bylby mój najwiekszy comeback, poniewaz nigdy nie przegralismy 4:0 w pierwszym meczu w Lidze mistrzów. Jestesmy w stanie odpowiedziec na to rozczarowanie i odegrac sie w rewanzu.

– Kazdy wykresla nas juz z europejskich pucharów, ale my nadal tam jestesmy! – dodal.

Czternasty

czemu nie? Live odrobilo 3 bramki w meczu z Milanem w 45 minut :) to my nie mozemy odrobic 4 w 90 min? :P chociaz z taka gra to nie wiem.. oby zagral AOC i Gervinho na skrzydlach od poczatku, Theo niech wejdzie na koniec na podmeczonych staruszków i wtedy niech wykaze sie szybkoscia. Bo jezeli znowu zagramy bez lewego skrzydla to kaplica..

@RVP11
    Zapomiales o Newcastle, które tyle ile my teraz potrzebujemy odrobic, odrobili z nami w 45minut ;)

Tak naprawde nie ma wyniku którego by sie nie dalo odrobic, nawet jak ktos strzeli 11 goli. Bo skoro im sie udalo tyle w 90 minut strzelic, to czemu w rewanzu przeciwnikowi ma sie nie udac? Wszystko lezy tylko i wylacznie w glowach. Jezeli we wtorek w tym aspekcie bedziemy silniejsi od Milanu, awans jest mozliwy.

14. Zdjęcie profilowe
    Ars1

Tak zgadza sie bram mozna nawalic bez liku,ale zeby to robic trzeba sie otwierac a wiemy jak milan gra z kontry,a kazda strzelona brama przez nich to wiadomo co:(
    Postawimy wszystko na jedna karte bo nie ma innej opcji-ale bedzie widowisko<afc>

15. Zdjęcie profilowe blaxs
  16. Zdjęcie profilowe
  17. Zdjęcie profilowe Leonidas

4:0 na San Siro to byl efekt tylko i wylacznie psychiczny. Jakby wtedy gral taki Arsenal jak w meczu z Kurami to mozna bylo pokusic sie nawet o zwyciestwo.
    Dlatego tez nie mozna mówic jaki to Milan jest wielki, ze Arsenal nie ma szans z nimi. Ja o zwyciestwo Arsenalu w meczu(nie mylic z dwumeczem) jestem bardzo spokojny. Emirates Stadium w tym sezonie jest twierdza. Przegralismy tu tylko dwa razy. Z L’poolem, ale to przed tymi transferami i z United gdzie to wcale az tak slabi nie bylismy i o przynajmiej remis mozna bylo sie pokusic gdyby nie Arshavin. Takze o zwyciestwo jestem spokojny ale czy uda sie przynajmiej 4 strzelic nie tracac zadnej? Mam wielka nadzieje.

18. Zdjęcie profilowe Czternasty
    Czternasty

@Leonidas

tez jestem spokojny i wierze ze mozna strzelic te cztery gole ale do tego potrzeba sie otworzyc i proponowalbym taki sklad: