Wenger moze zostac zawieszony

Rylek Aktualności 22 Komentarze

Arsene Wenger musi stawic czola kolejnemu zaweszeniu. Ostateczna decyzja komisji UEFA zostanie przekazana w czwartek. To moze byc juz trzecie zawieszenie Francuza w tym sezonie.

 

Szkoleniowiec Kanonierów krytycznie wypowiedzial sie o postawie sedziego wczorajszego spotkania Arsenalu z AC Milanem. Zdaniem Wengera, Damir Skomina zbyt lekkomyslnie pokazywal zólte kartki jego pilkarzom.

 

Decyzja organizacji bedzie oparta w duzej mierze w oparciu o raport przygotowany wlasnie przez Skomine. Dokument musi zostac przekazany wladzom UEFA maksymalnie 48 godzin po ostatnim gwizdku tego spotkania.

 

Rozmówca z UEFA powiedzial:

– Na oficjalne i pewne informacje trzeba czekac do jutra, poniewaz zadne decyzje jeszcze nie zostaly podjete.

Komentarze 22

 1. Zdjęcie profilowe
 2. Zdjęcie profilowe zimon
 3. Zdjęcie profilowe damian199656
 4. Zdjęcie profilowe palszczoki
  palszczoki

  Ten sedzie irytowal od samego poczatku. Nie wiem skad go wytrzasneli, ale meczów na takim poziomie nie powinna sedziowac byle sierota boska. Niby nie wypaczyl wyniku meczu tak otwarcie, ale znacznie utrudnial gre, a wiadomo ze z kartka na koncie nie gra sie tak agresywnie.

 5. Zdjęcie profilowe Agbon
 6. Zdjęcie profilowe zajonc89
 7. Zdjęcie profilowe Reamoner
 8. Zdjęcie profilowe kuba_526
  kuba_526

  Prawda jest taka, ze w LM sa beznadziejni sedziowie i to nie jest tak, ze tylko w tym meczu poziom sedziowania byl slaby, bo kazdego roku mozna znalezc kilka (kilkanascie?) meczów w których sedzia dal ciala. Trudno, ale na pewno w tym meczu sedziowie nie wypaczyli wyniku.

 9. Zdjęcie profilowe blaxs
 10. Zdjęcie profilowe sabloo
 11. Zdjęcie profilowe wawoz
 12. Zdjęcie profilowe
 13. Zdjęcie profilowe
 14. Zdjęcie profilowe Arde
  Arde

  Szczerze mówiac to tylko Sagna dostal niesluszna kartke – sedzia zakwalifikowal to jako nierozwazny atak, ale wg mnie takowy nie mial miejsca. Pozostale byly w 100% sluszne – przerwanie korzystnej akcji (Gibbs i Song). Ogólnie rzecz biorac sedzia nie moze tego wystepu zaliczyc do udanych, ale nie bylo tez najgorzej.

 15. Zdjęcie profilowe AFC1414
 16. Zdjęcie profilowe
 17. Zdjęcie profilowe betsite
 18. Zdjęcie profilowe
 19. Zdjęcie profilowe
 20. Zdjęcie profilowe MattiAFC
 21. Zdjęcie profilowe arekkks
 22. Zdjęcie profilowe

Dodaj komentarz