Wenger: Nie ma latwych meczów

Matt Aktualności 4 Komentarze

Arsene Wenger mówi, ze nie istnieje cos takiego jak „latwy fragment sezonu” – zawsze zdarzaja sie mecze, które okazuja sie znacznie trudniejsze, niz sie spodziewano.

 

Arsenal obecnie zajmuje czwarte miejsce w lidze, tracac zaledwie jeden punkt do Tottenhamu. Jeszcze kilka tygodni strata Kanonierów do tradycyjnych rywali z pólnocnego Londynu wynosila 10 punktów. Mówi sie, ze zespól Arsene’a Wengera ma jeden z najlatwiejszych terminarzy ze wszystkich klubów czolówki Premier League.

 

Wenger jednak zaapelowal o calkowita koncentracje i wyznal, ze nie ma czegos takiego, jak latwy mecz – kazdy jest ciezki na swój sposób.

 

– Czasami sa takie mecze, które uwazasz za niesamowicie trudne, ale okazuja sie nieco latwiejsze, niz sie spodziewano. Czasem jest odwrotnie, latwe spotkanie staje sie ciezka walka o punkty – powiedzial Wenger.

 

– Nie mamy zadnych konkretnych planów. Wiemy, co musimy zrobic: grac najlepiej jak potrafimy, bez wzgledu na otoczenie. To jest niesamowicie wazne – utrzymac dobrego ducha druzyny, jednosc i prace zespolowa na bardzo wysokim poziomie. Równiez nalezy zachowac wiare w koncowy sukces. Byc zrelaksowanym, skupionym i zdeterminowanym, by wygrywac.

 

– Rozpedzilismy sie i teraz trzeba to utrzymac. Musimy dalej grac z takim zaangazowaniem, inicjatywa nalezy teraz do nas – mówil.

Komentarze 4

  1. Zdjęcie profilowe
  2. Zdjęcie profilowe palszczoki
  3. Zdjęcie profilowe
  4. Zdjęcie profilowe tomekinho

Dodaj komentarz