Agent: Arsenal chcial Hernandeza

Matt Aktualności 19 Komentarze

Jak powiedzial Vicenzo D’Ippolito – agent Abela Hernandeza z Palermo – Arsenal zlozyl zeszlego lata oficjalna oferte za jego klienta. Propozycja zostala jednak odrzucona przez wladze wloskiego klubu.

 

Oferta w wysokosci okolo 15 milionów funtów zostala odrzucona, gdyz Palermo nie ma najmniejszego zamiaru obnizac ceny wywolawczej za tego zawodnika, która jest wyzsza niz kwota, która zaproponowal Arsenal. Nie znamy owej ceny, ale mozna przypuszczac, ze oscyluje ona w granicach 20 milionów funtów.

 

21-letni Urugwajczyk jest okreslany mianem ogromnego talentu. Do tej pory w tym sezonie zdobyl cztery gole w 13 ligowych wystepach.

 

– Latem Arsenal zlozyl za Abela oferte w wysokosci 18 milionów euro, ale Palermo te oferte odrzucilo. Wenger chcial go sprowadzic po odejsciu Nasriego i Fabregas, ale ten transfer nie byl bliski powodzenia – mówil D’Ippolito dla La Gazetta del Sud.

 

– Teraz kraza plotki, jakoby Roma przodowala w wyscigu o jego podpis, ale cena minimalna ustalona przez Palermo jest niezmienna i nie ma mowy o jej obnizeniu – dodal.

Komentarze 19

 1. Zdjęcie profilowe kuba_526
 2. Zdjęcie profilowe MattiAFC
 3. Zdjęcie profilowe pedrossi
 4. Zdjęcie profilowe
 5. Zdjęcie profilowe
 6. Zdjęcie profilowe sixter
 7. Zdjęcie profilowe
 8. Zdjęcie profilowe pedrossi
 9. Zdjęcie profilowe
 10. Zdjęcie profilowe
 11. Zdjęcie profilowe Hivedien
 12. Zdjęcie profilowe sixter
 13. Zdjęcie profilowe
 14. Zdjęcie profilowe Leonidas
 15. Zdjęcie profilowe
 16. Zdjęcie profilowe Leonidas
  Leonidas

  @mikowhy

  A grales moze w FIFA Manager? Pytam, bo ciekaw jestem, który Manager jest lepszy bo zamierzam sobie kupic, gdyz mimo iz(:D ) w FIFA12 Tryb menadzera jest juz calkiem fajnie rozwiniety, tak do typowego menadzera jeszcze daleka droga. Co prawda mam FIFA Manager 08, ale chcialbym cos nowszego. Moze byc równiez FM.

 17. Zdjęcie profilowe sixter
 18. Zdjęcie profilowe sixter
 19. Zdjęcie profilowe overek

Dodaj komentarz