Denilson jednak wróci do Arsenalu

Matt Aktualności 18 Komentarze

Bedacy na wypozyczeniu w Sao Paulo – Brazylijczyk Denilson – nie doszedl do porozumienia z wlodarzami tegoz klubu w sprawie przedluzenia wypozyczenia lub definitywnego transferu i wszystko wskazuje na to, ze pilkarz wróci latem do macierzystego klubu.

 

Juz w zeszlym roku Arsene Wenger chcial sprzedac Denilsona. Klubowi nie udalo sie jednak dojsc do porozumienia z zainteresowanymi hiszpanskimi zespolami i ostatecznie pilkarz wyladowal w swojej ojczyznie – na rocznym wypozyczeniu w Sao Paulo.

 

– Chcialbym pozostac tutaj jeszcze przez 6 miesiecy, ale decyzja nie zalezy tylko ode mnie. Mam wazny kontrakt z Arsenalem i musze go respektowac. Nie bede nieszczesliwy w Londynie po powrocie do jednego z najwiekszych klubów na swiecie – mówil Denilson dla ESPN.

 

Glos w tej sprawie zabral równiez agent 24-latka.

 

– W tej chwili Arsenal wymaga powrotu gracza. Ale pilka nozna jest nieprzewidywalna. Z tego co mozna wywnioskowac z naszych rozmów z klubem, Sao Paulo bedzie chcialo przedluzyc wypozyczenie Denilsona.

 

Na te chwile nie zawarto jednak zadnej umowy. Wielce prawdopodobne jest to, ze Brazylijczyk po powrocie do Londynu dostanie zielone swiatlo w poszukiwaniach nowego klubu. Kanonierzy zamierzaja latem pozbyc sie kilku malo znaczacych ogniw, a zdobyte pieniadze przeznaczyc na wzmocnienia i wyzsze pensje dla liderów zespolu.

Komentarze 18

 1. Zdjęcie profilowe MattiAFC
 2. Zdjęcie profilowe Kayamhamar
 3. Zdjęcie profilowe Reamoner
 4. Zdjęcie profilowe zimon
 5. Zdjęcie profilowe
 6. Zdjęcie profilowe
 7. Zdjęcie profilowe
 8. Zdjęcie profilowe
 9. Zdjęcie profilowe
 10. Zdjęcie profilowe
 11. Zdjęcie profilowe arekkks
 12. Zdjęcie profilowe Felipe9
 13. Zdjęcie profilowe
 14. Zdjęcie profilowe
 15. Zdjęcie profilowe
 16. Zdjęcie profilowe
 17. Zdjęcie profilowe
 18. Zdjęcie profilowe

Dodaj komentarz