Arsenal podejmuje wspólprace z firma Airtel

Mumin Aktualności 9 Komentarze

Arsenal Football Club podpisal dzisiaj trzyletnia umowe partnerska z afrykanskim operatorem sieci komórkowej Airtel. Umowa pozwala firmie Airtel na wykorzystywanie klubowych gadzetów, a takze firmowych znaków w pieciu krajach: Nigerii, Zambii, Ghany, Ugandy i Rwandy.

 

Umowa ma na celu pozyskanie nowych fanów na poludniowym kontynencie. Wszyscy uzytkownicy tej sieci telekomunikacyjnej z w/w krajów, beda mieli mozliwosc wygrania biletów na przedsezonowe mecze Arsenalu, otrzymania ekskluzywnych upominków i byc pierwszymi, którzy otrzymaja najswiezsze informacje. Airtel bedzie oficjalnym operatorem komórkowym w czasie trwania podrózy Arsenalu po Nigerii.

 

‘Kanonierzy’ beda wspierali pilkarski program „Airtel Rising Star”, w którym operator oferuje roczne pilkarskie szkolenie mlodym chlopcom i dziewczetom. Airtel przekazuje pieniadze na rozwój edukacji pilkarskiej za kazdego gola strzelonego w ich turnieju. The Gunners zapewnia przeszkolonych w ramach ustalen UEFA trenerów, którzy wspomoga proces szkolenia we wszystkich pieciu krajach oraz maksymalnie 50 pilkarzy w Arsenal Coaching Clinic.

 

Na temat tej umowy wypowiedzial sie glówny dyrektor w sprawach swiatowych wspólpracy Arsenalu – Vinai Venkatesham:


– Jestem zaszczycony z powitania Airtelu w naszej rodzinie partnerów handlowych. Jest to druga, dlugoterminowa umowa podpisana z firma z tego kontynentu i czekamy na rozwój ciekawych inicjatyw podejmowanych przez Airtel, juz od czasu naszego przyjazdu do Nigerii. Podkresla to nasze zaangazowanie w rozwój w Afryce, a takze rozpowszechnianie Klubu na calym swiecie.

 

Afrykanski dyrektor firmy Airtel do spraw marketingu – Andre Beyers dodal:

 

– Afrykanscy kibice pilki noznej sa znani ze swojej wielkiej pasji do tej gry. Ekscytujacy styl gry Arsenalu i ich historia wspólpracy z najlepszymi talentami z Afryki wzbogaci zawarta wspólprace, i zaowocuje szerokim wachlarzem mozliwosci dla przyszlych pilkarzy i kibiców. Partnerstwo da równiez impuls do rozwoju programu „Airtel Rising Star” w niektórych krajach, gdzie mlode talenty beda wspierane w wygrywaniu turniejów organizowanych przez FIFA.

 

Ostatni raz Arsenal gral w przygotowaniach do nowego sezonu w Nigerii w 1993 roku. Teraz 5 sierpnia 2012 pierwsza druzyna zagra z reprezentacja narodowa tego kraju. Airtel jest w trakcie finalizacji projektu w ramach którego konsumenci z pieciu krajów beda mieli okazje obejrzec mecz i miec kontakt z zespolem w Abudzy. Szczególowe informacje zostana wkrótce ogloszone.

 

Komentarze 9

  1. Zdjęcie profilowe AFC1414
  2. Zdjęcie profilowe Bill
  3. Zdjęcie profilowe
  4. Zdjęcie profilowe AFC1414
  5. Zdjęcie profilowe
  6. Zdjęcie profilowe
  7. Zdjęcie profilowe AFC1414
  8. Zdjęcie profilowe Labelalladope
  9. Zdjęcie profilowe

Dodaj komentarz