Wenger: Nadal sie liczymy

Matt Aktualności 72 Komentarze

Arsene Wenger uwaza, ze Arsenal wciaz jest w stanie powalczyc o mistrzostwo Premier League – nawet pomimo tego, ze odstaje od rywali mozliwosciami finansowymi.

 

Kanonierzy od siedmiu lat nie zdobyli zadnego trofeum. Wysoka aktywnosc na rynku transferowym rywali, przede wszystkim Chelsea i klubów z Manchesteru moze sprawic, ze do tej liczby juz wkrótce bedzie trzeba dopisac kolejne lata.

 

Arsene Wenger jest jednak zdania, ze klub nawet nie zmieniajac swojej filozofii jest w stanie wygrywac trofea.

 

– Po pierwsze chcialbym powiedziec, ze pomimo tego, iz nie jestesmy w stanie dorównac finansowo innym klubom, nadal mozemy rywalizowac z nimi jak równy z równym na boisku. Kiedy po raz pierwszy przyjechalem do Anglii, ten problem w ogóle nie istnial. Kluby byly zarzadzane inaczej – wyznal Boss dla Time Out Hong Kong.

 

– Najnowsze problemy nazywaja sie Chelsea i Manchester City. My jednak dalej bedziemy trzymac sie naszej polityki i wydawac pieniadze ambitnie, ale madrze. Zawsze chcemy przeprowadzac transfery, poniewaz jestesmy ambitnym klubem, w którym graja pilkarze swiatowej klasy. Jesli spojrzycie na historie naszych transferów z ostatnich 15 lat to zobaczycie, ze zawsze mielismy w skladzie zawodników najwyzszej klasy.

 

– To, ze nie jestesmy konkurencyjni finansowo nie znaczy, ze nie mozemy byc konkurencja w walce o tytul – dodal.

Komentarze 72

 1. Zdjęcie profilowe Gorbag
 2. Zdjęcie profilowe
 3. Zdjęcie profilowe
 4. Zdjęcie profilowe
 5. Zdjęcie profilowe
 6. Zdjęcie profilowe
 7. Zdjęcie profilowe
 8. Zdjęcie profilowe
  mateusz9966

  Kibo18 sam zes jest idiota… wenger zdecydowanie jako trener tego zespolu ma przewage nad innymi wiedza, czyli co dany zawodnik umie, czego sie moze nauczyc i co z niego mozna wyciagnac, zaangazowaniem, bo juz tu dlugie lata jest i jestesmy czescia jego zycia, a on nasza.. mu zarzad daje pieniadze, i on za to ma kupic to co w miare bd mu potrzebne.. jak by mial pieniadze od zarzadu to na pewno nie kupowal by na hura ale zatrzymywal tych sprawdzonych przez siebie graczy
  Kolejna jego przewaga to to iz to co kupuje to czesto zawodnicy z b wysokiej pólki, którzy przychodza jako mali chlopcy a wychodza jako wymiatacze.. oczywiscie nie wszyscy.. ale jaki klub moze to samo o sobie powiedziec w pl…

  Cwelsi kupuja ale po co im to ? jak i tak beda grali antyfootball, do tego ten hazard.. ja sie ciesze ze tu nie przyszedl.. oni maja "zespól" z gwiazdeczek, a my mamy druzyne, i ja jestem dumny z tego ze moge powiedziec o naszym klubie ze jest druzyna prowadzona przez swietnego managera.. swietnego bo który manager przy takiej jalmuznie byl by w stanie tak wysoko trzymac zespól..
  Choc przyznam ze ostatnio mam lek wysokosci, dlatego nie patrze w dól tabeli tylko w góre;d

 9. Zdjęcie profilowe
 10. Zdjęcie profilowe
  ToporekPL

  @Kibo18 A co ma mówic? Kocha ten klub, chce dla niego jak najlepiej, zarzad pewnie nie lubi jak sie z nim nie zgadza. Nawet mogliby pokusic sie o rozwiazanie kontraktu a w tedy to juz nawet udzialu w LM bysmy nie mieli i pewnie byli bysmy za KFC i tym ich calym kurnikiem az strach pomyslec…

 11. Zdjęcie profilowe
 12. Zdjęcie profilowe
 13. Zdjęcie profilowe
  ToporekPL

  @kibo18 Wenger by powiedzial i zarzad by sie rozwalil to nie takie proste. Otóz widzisz Wenger jest jak pracownik. To cos w stylu "Daj mi lepsze narzedzia bo te sa dla mnie za slabe" Pracownik sobie moze mówic duzo i tak wladze ma prezes ;)

 14. Zdjęcie profilowe
 15. Zdjęcie profilowe
  mateusz9966

  dlaczego? bo wenger sam przez lata stosowal te taktyke, tylko ze nie myslal ze kluby mu zniszcza ta tytaniczna prace.. policzmy ilu swiatowej klasy zawodników od nas odeszlo.. nie ma innego trenera który by sobie tu poradzil

  Co ma wenger im powiedziec? tupac nózkami? dla mnie to on jest tak wielka czescia tego klubu ze nie taktuje stanowiska jako prace, lecz jako misje, by ten klub byl najlepszy na swiecie, bo moze przyjda kiedys takie czasy ze klub bd musial byc samowystarczalny.. i wtedy my bd na czele.. ale za nim taki dzien nastapi… to nas juz chyba na swiecie nie bd;p

  Szkoda ze nie ma takiego programu ze my kibice bysmy mogli polecac osobiscie sztabowi zawodników, wtedy swiat pilkarski byl by przewertowany co do mm ;d no ale niestety tak nie ma

 16. Zdjęcie profilowe
 17. Zdjęcie profilowe
 18. Zdjęcie profilowe domin
 19. Zdjęcie profilowe overek
  overek

  A co ma mówic? nie wierze w Mistrzostwo Anglii oraz LM? Walczymy o 5-6 miejsce w PL? to by bylo zupelnie bez sensu. Przybyl Giroud i Podolski i pozostaje miec tylko nadzieje, ze to nie koniec wzmocnien. Wenger nie ma za duz o do gadania jesli chodzi o transfery. Fakt, to on decyduje kto dolaczy do Kanonierów, ale w duzej mierze zalezy to od reszty pyszalków z naszego cudownego zarzadu. Przeznacza na okno transferowe 25 mln euro i teraz badz tu madry i wzmocnij zespól.

 20. Zdjęcie profilowe Alfer
 21. Zdjęcie profilowe AFC1414
 22. Zdjęcie profilowe AFC1414
 23. Zdjęcie profilowe domin
  domin

  alfer roman nigdzie nie pojdzie, dla niego pilka to hobby, kase juz zarobil teraz moze ja wydawac na to co kocha tak samo jak szejkowie czy usmanov, tylko ze tego ostatniego zarzad sie boi, bo wie ze wtedy era ich zlodziejskiego zarabiania by sie skonczyla, bo zaczalby rzadzic facet.ktory sra kasa i nie musi juz zarabiac a moze nawetb dokladac

 24. Zdjęcie profilowe
  Clayton

  Z tymi pilkarzami swiatowej klasy to przesadzil. Jak widac, Wenger caly czas wierzy, ze ze swoja polityka transferowa cos osiagnie. Moze to i dobrze, szkoda tylko, ze mamy najgorszy zarzad w historii tego klubu, a i sam Wenger ma swoich pupili, których nie za bardzo chce sie pozbyc. A od 7 lat nie bylo zadnego trofea, co roku odchodzi przynajmniej jeden pilkarz, który wczesniej byl glównym filarem zespolu, ciekawe dlaczego…

 25. Zdjęcie profilowe
 26. Zdjęcie profilowe domin
 27. Zdjęcie profilowe domin
 28. Zdjęcie profilowe
  boroarsenal

  wiecznie pitola ze nie mozemy sie rownac z innymi ekipami jak np chelsea w sprawach finansowych mydlenie oczow sami tego chca!!!! usmanow jest 2 najbogatszym ryskiem i abramowicz moze mu buty czyscic!!! Ale zasrany zarzad nie chce go doposcic wiec niech nie gadaja ze kasy nie maja bo ona jest tylko nie chca z niej skorzystac

 29. Zdjęcie profilowe blaxs
  blaxs

  7. lat nic nie wygralismy. Boss sie oszukuje. Niech spojrzy na tabele poprzedniego sezonu to zobaczy ile nas dzielilo do drugiego miejsca, a co dopiero do pierwszego. Kolejno 15. pkt i 19 pkt. a ile dzielilo nas od tego zebysmy wcale nie zagrali w LM, a on mówi ze dorównujemy pilkarsko poziomem.
  Wiem poprzedni sezon, a dokladnie jego poczatek to byl horror, ale wcale nikt nie powiedzial ze tak nie moze byc teraz. Jak sytuacja z pilkarzami jest ok. to poczatek mamy mocny, ale im blizej do konca sezonu tym gorzej.
  Zrobilismy dwa transfery do klubu i to pewnie bedzie koniec.Niczym nowym nie jest fakt ze co sezon zmagamy sie z kontuzjami. Wystarcza dwie w obronie i tyle samo w pomocy i lezymy.
  Mistrzostwo buhahahahah!! Zebysmy je wygrali to nasi musieli by miec niesamowita forme i fure szczescia.
  Wierze ze stac nas na jakis puchar. Kto wie moze to bedzie nawet mistrzostwo.

 30. Zdjęcie profilowe
 31. Zdjęcie profilowe blaxs
 32. Zdjęcie profilowe
  mateusz9966

  Ja sie was pytam na h** obwiniacie wengera za male pole manewru dane mu przez kroanke? bo to w sumie on jest winny.. wenger przez 15 lat trzymal nas bardzo wysoko..wyciagnal na swiat znakomitych pilkarzy a niektórzy pisza jak by byli nie wiem.. sezonowcami.. albo ze swa wiara kibicowska odeszli z tego klubu do innego majac za zle ze nie wygrywamy nic..
  Mi to nie przeszkadza ze 7 sezonów nic nie wygralismy, choc fajnie by bylo cos zdobyc to spójrzcie realnie… my nie mamy tyle szczescia, farta co cwelsi chocby
  Ten klub mam w sercu 13 lat i dla mnie wenger jest ojcem tego klubu, i z wengerem nie bd tu krucho, kazdy inny trener który by tu przyszedl chcialby kasy na transfery
  Gdyby kroanke nie okradal nas to bysmy mieli napewno tyle pieniedzy by stac nas bylo na trzymanie wielkich zawodników..

 33. Zdjęcie profilowe Gorbag
 34. Zdjęcie profilowe
 35. Zdjęcie profilowe domin
 36. Zdjęcie profilowe
  gramofon8

  ostatni sezon skonczylby sie duzo lepiej gdyby nie fatalny poczatek, ale wtedy brakowalo podstawowych graczy pozniej juz bylo lepiej. Jesli chodzi o Wengera to bardzo lubie jego filozofie i uwazam, ze to dobrze, ze klub gra dobrze i jeszcze zarabia. Wydawanie grubych milionow jest zbedne. Po co kupowac juz wyrobione marki kiedy mozna wyrobic nowa. Wielu jest swietnych pilkarzy, ktorych trzeba odkryc i Wenger wlasnie to robi i za to go cenie. Dobrym przykladem jest historia z Henry chociazby.

 37. Zdjęcie profilowe
  mateusz9966

  i kto by mial prowadzic arsenal? rposze cie.. nikt oprócz ciebie oczywiscie widzi arsenal pod wodza innego trenera.. dla mnie zmiana to by byla katastrofa.. bysmy gorzej wygladali niz teraz.. bo nie ma teraz wolnych nazwisk ludzi którzy potrafili by cos wielkiego zrobic..

  Poza tym wenger to arsenal a arsenal to wenger:)

 38. Zdjęcie profilowe
 39. Zdjęcie profilowe
  bartekko14

  jak bysmimieli jakegos szejaka jak Abramowicz to bysmy klase wydawali a chelsea takiego ma sponsora który wydal na nich 800mln funtólw i teraz lige mistrzów wygrali co to ma byc jak by miala takie finase jak my to by w 1 lidze grala mam racje

 40. Zdjęcie profilowe domin
  domin

  Arsenal to Arsenal byl przed wengerem i bedzie po nim, dla ludzi spoza klubu wenger kojarzy sie tylko i wylacznie ze zmarnowanymi szansami i cofaniem sie klubu. Jestem z Arsenalem od 93 roku i z utesknieniem czekam na przewietrzenie tego towarzystwa, obecny Arsenal jest jak pzpn kazdy trzyma sie stolka i trzepie kase nie zwracajac uwagi na aspekty sportowe. Wenger sie skonczyl w momecie kiedy odszedl Dein, po ty stal sie zwykla" kobieta lekkich obyczajow zarzadu" spadl na samo dno

 41. Zdjęcie profilowe
 42. Zdjęcie profilowe blaxs
 43. Zdjęcie profilowe
  Kibo18

  zarzad i wenger musza zrozumiec ze to juz nie sa lata 1900-2005 ze mozna sobie kreowac zawodników i wygrywac teraz trzeba kupywac wyrobione marki przynajmniej w Pl bo innczej niczego sie nie wygra a jak nawet sobie cos wykreuje to i tak ten zawodnik chce cos wygrac chce zarabiac jakies pieiadze

 44. Zdjęcie profilowe
 45. Zdjęcie profilowe
 46. Zdjęcie profilowe damian199656
 47. Zdjęcie profilowe domin
 48. Zdjęcie profilowe
 49. Zdjęcie profilowe
  mateusz9966

  dlaczego plujecie w nasz klub?
  jedyne co powinno sie zmienic to zarzad, albo przynajmniej to by kroenke i inni nie pchali pieniedzy na konto.. pomysl z tym by klub sam sie utrzymywal jest dobry ale nie mozna tym samym z tego brac wielkich sum za "zaangazowanie w prace" a wy tu plujecie w klub! ci wenger robi zle.. on ma mniej do gadania niz inny manager

  Abramowicz dorobil sie na mafii.. bo w rosji inaczej sie nie dorabia majatku

 50. Zdjęcie profilowe
 51. Zdjęcie profilowe Radek-Kanonier777
 52. Zdjęcie profilowe
 53. Zdjęcie profilowe
 54. Zdjęcie profilowe domin
 55. Zdjęcie profilowe
 56. Zdjęcie profilowe
 57. Zdjęcie profilowe domin
 58. Zdjęcie profilowe domin
 59. Zdjęcie profilowe domin
 60. Zdjęcie profilowe
  mateusz9966

  po raz kolejny zgadzam sie z ToporekPL

  widac domin ze go nienawidzisz.. i jakos im dalej w las tym mam wieksze podejrzenia iz nie jestes fanem arsenalu.. ja rozumiem negatywne nastawienie.. ale zeby do wszystkiego…. do tego wenger udzielil wywiadu ze jak by mial odejsc dla pieniedzy to juz wiele razy by odszedl..

 61. Zdjęcie profilowe domin
  domin

  widzisz bo ja jestem fanem Arsenalu a nie wnegera, niech odejdzie dla tych pieniedzy i pozwoli Arsenalowi sie rozwijac, moze przyjedzie jakis trenerz jajami ktory bedzie potrafil zarzadac od zarzadu czegos wiecej niz tylko pozwolenia na sprzedaz swoich kapitanow :/

 62. Zdjęcie profilowe
 63. Zdjęcie profilowe AFC1414
 64. Zdjęcie profilowe Alfer
 65. Zdjęcie profilowe
 66. Zdjęcie profilowe
 67. Zdjęcie profilowe AFC1414
 68. Zdjęcie profilowe
 69. Zdjęcie profilowe AFC1414
  AFC1414

  Nie znasz w ogóle historii tej druzyny. Od 1996 do Romka. 2 Puchary Anglii, Puchar Ligi Angielskiej, Tarcza Dobroczynnosci, Superpuchar Europy i PZP. Gral w nim m. in. Desailly, Gullit, Zola.

  Nie wymagam zebys to wiedzial, tylko chociaz skorzystaj z wikipedii zanim cos palniesz ;)

 70. Zdjęcie profilowe
 71. Zdjęcie profilowe
 72. Zdjęcie profilowe

Dodaj komentarz