Wenger: Robin to nasz zawodnik i tyle

Barciur Aktualności 68 Komentarze

Arsene Wenger po raz kolejny potwierdzil, ze jego celem jest zatrzymanie Robina van Persiego w klubie. Wenger wypowiedzial sie w tej sprawie po spotkaniu towarzyskim z FC Koeln, gdzie Holender rozegral 21 minut.

 

Nie ma zadnych wiadomosci o van Persiem. Kibice chca, zeby zostal, wiec mozna zrozumiec, ze sa podekscytowani. Cokolwiek powiem o van Persiem bedzie klamstwem, bo jest naszym zawodnikiem i tyle – powiedzial Wenger.

 

Robin strzelil 30 bramek w ubieglym sezonie i chcemy go zatrzymac. Byl graczem roku w Anglii. Nie moge nic wiecej powiedziec, bo nic wiecej nie wiem. Nie kupilismy innych napastników by zastapic van Persiego, tylko po to, zeby wzmocnic kadre zakladajac, ze van Persie zostanie. W dalszym ciagu tak zakladam – dodal.

Komentarze 68

 1. Zdjęcie profilowe Sachen 2.0
 2. Zdjęcie profilowe karill
 3. Zdjęcie profilowe
  GoGoGunners

  Wescie juz sie odpierdolcie z tym glosowaniem, nie dosc ze juz wszyscy zaglosowali, to jeszcze jest o tym glosowaniu na stronie glównej…
  Wpisujcie takie komentarze na innych stronach Arsenalu albo na stronach innych klubów…

 4. Zdjęcie profilowe Barciur Post
  Author
 5. Zdjęcie profilowe Bill
 6. Zdjęcie profilowe
 7. Zdjęcie profilowe
 8. Zdjęcie profilowe
 9. Zdjęcie profilowe
 10. Zdjęcie profilowe Kubasek
  Kubasek

  evilion – raczej Podolski i RVP w pierwszym a na zmiane Gerwazy i Giroud , Wczoraj Robin slabo no ale to raczej dlatego ze nie wie czy tu bedzie gral , No a Gerwazy dobrze jak na niego tylko ze zobaczymy co bedzie z lepszym przeciwnikiem :) , Troche mnie zawiódl Giroud bo tak srednio no ale mam nadzieje ze sie rozkreci , a Podolski mial latwiej bo gral jak u Siebie :)

 11. Zdjęcie profilowe
  marin2142

  no fakt Giroud nie mógl sie wczoraj wstrzelic w ta bramke ale trza przyznac ze bramkarz koloni w niesamowity sposób mu w tym przeszkadzal :) moim zdaniem w sobote o godz.16, Sunderland bedzie na kolanach, no moze nie az tak jak kozly ale równiez z nami przegraja i jestem o tym swiecie przekonany tak jak do tego ze v.Persie zostanie :)

 12. Zdjęcie profilowe
 13. Zdjęcie profilowe
 14. Zdjęcie profilowe
 15. Zdjęcie profilowe
 16. Zdjęcie profilowe
 17. Zdjęcie profilowe
  fifolinho12

  Moja kolezanka, która kibicuje Barcelonie caly czas podsyla mi linki z coraz nowszymi doniesieniami na ten temat. Wiec jestem troche zdenerwowany. Caly czas pisza, ze juz w tym tygodniu transfer ma byc sfinalizowany, ze sam Song chce grac w Barcelonie, a oni zlozyli juz oficjalna oferte 15mln funtów :< Teraz rozumiesz mój niepokój?

 18. Zdjęcie profilowe
 19. Zdjęcie profilowe
  mateusz9966

  to se przeczytaj wywiad z songiem poogladaj zdjecia i porównaj go z odchodzacym rvp.. do tego poczytaj sobie powody dla których song mial odejsc… prosze cie on by mial symulowac faule? albo nie wiem pogodzic sie z grzaniem lawy? kibice barcy uwazaja ze buskets jest najlepszym DP .. ja uwazam ze song ale sa i tacy co stawiaja na vidala.. a tego akurat przyznam nie znam:)

 20. Zdjęcie profilowe
  mikowhy

  @Kuba44
  Ogladales mecz? Gerwazy dobrze? Poza bramka nic nie pokazal. Znowu zmarnowal sytuacje z trzech metrów, bo zastanawial sie nie wiem nad czym. Natomiast Giroud rozegral bardzo dobry mecz. Pelnil funkcje odgrywajacego i swietnie gral tylem do bramki. Dla mnie, po tym meczu, to Giroud i Podolski sa podstawowymi zawodnikami. RvP rozegral bardzo slabe spotkanie, nie wiem czy chociaz podal raz celnie. I nie ma sensu tlumaczyc, ze nie wie czy bedzie tu gral. Nie chcialo mu sie i tyle.

 21. Zdjęcie profilowe Kubasek
 22. Zdjęcie profilowe CzarnyAdmiral
 23. Zdjęcie profilowe
  mateusz9966

  mikowhy zwróc uwage iz giroud nie popelnil zadnego technicznego bledu… prawie wszystko w punkt… poza strzalami na bramke… bo troche w punkt bramkarza:P ale jak dla mnie to wystep 3 nowych dupe urwal:D
  podolski 2 gole I ASYSTA po gole gervinho.. gervinho jest królem chaosu :P nikt nie wie co zrobi:)

  "RvP rozegral bardzo slabe spotkanie, nie wiem czy chociaz podal raz celnie. I nie ma sensu tlumaczyc, ze nie wie czy bedzie tu gral. Nie chcialo mu sie i tyle" trafione 9/10 podobno byly jakis gwizdy na niego.. wgl to ja nie wiem co on sobie mysli.. teraz zeby grac trzeba zapier(f)alac.. bo girouad na ten moment pokazal ze mu zalezy

 24. Zdjęcie profilowe
 25. Zdjęcie profilowe CzarnyAdmiral
 26. Zdjęcie profilowe
 27. Zdjęcie profilowe
 28. Zdjęcie profilowe
 29. Zdjęcie profilowe
 30. Zdjęcie profilowe
  Ars

  Smiesza mnei wypowiedzi tych co pisza, ze RvP sie nie chcialo, bo nie weidzial gdzie zagra. Po prostu nie jest w formie jeszcze. Nie zagral zadnego meczu w pre sezonie. On musi grac na 100% bo inaczej skonczy sie jego przygoda z reprezentacja. I SKONCZCIE KUR** Z TYM SONGIEM!

 31. Zdjęcie profilowe
 32. Zdjęcie profilowe
 33. Zdjęcie profilowe kuba_526
 34. Zdjęcie profilowe
 35. Zdjęcie profilowe
 36. Zdjęcie profilowe blaxs
 37. Zdjęcie profilowe kuba_526
 38. Zdjęcie profilowe
 39. Zdjęcie profilowe
 40. Zdjęcie profilowe kuba_526
 41. Zdjęcie profilowe
 42. Zdjęcie profilowe
 43. Zdjęcie profilowe
 44. Zdjęcie profilowe
 45. Zdjęcie profilowe
 46. Zdjęcie profilowe zimon
 47. Zdjęcie profilowe kuba_526
 48. Zdjęcie profilowe
 49. Zdjęcie profilowe
 50. Zdjęcie profilowe
 51. Zdjęcie profilowe
 52. Zdjęcie profilowe
 53. Zdjęcie profilowe
 54. Zdjęcie profilowe
 55. Zdjęcie profilowe MattiAFC
 56. Zdjęcie profilowe
 57. Zdjęcie profilowe
 58. Zdjęcie profilowe
 59. Zdjęcie profilowe
 60. Zdjęcie profilowe
 61. Zdjęcie profilowe
 62. Zdjęcie profilowe
 63. Zdjęcie profilowe Rosssa
 64. Zdjęcie profilowe
 65. Zdjęcie profilowe MartiniKS
 66. Zdjęcie profilowe
 67. Zdjęcie profilowe MattiAFC
 68. Zdjęcie profilowe JamEST

Dodaj komentarz