Wenger: Wilshere bedzie liderem tego klubu

Barciur Aktualności 18 Komentarze

20-letni Jack Wilshere przejal numer 10 po Robinie van Persiem. Wilshere ma powrócic niedlugo z kontuzji, a Wenger przyznaje, ze wreczyl mu 10tke w nadziei, ze spelni sie jego potencjal.

 

Tracimy swietnych pilkarzy, ale chce pokazac, ze dalej mamy swietnych pilkarzy w tym klubie. Mamy mlodych Anglików, takich jak Oxlade-Chamberlain i Wilshere. Drzemie w nich ogromny potencjal. Zobaczycie to, gdy wszyscy beda zdrowi. Jack bedzie jednym z liderów klubu. Dajac mu numer 10 na koszulce chce pokazac, ze jestem tego pewien – powiedzial Wenger.

 

Jest teraz na tym etapie, na którym powinien byc. W tym wieku ciezko jest jednak poradzic sobie z rokiem bez pilki. Przychodzi codziennie o 8 rano na trening, ale nic to nie dalo. Chce mu pokazac, ze wierze w niego i wierze w to, ze niedlugo wróci do gry – dodal.

Komentarze 18

 1. Zdjęcie profilowe
 2. Zdjęcie profilowe RIVALDO2100
 3. Zdjęcie profilowe Alfer
 4. Zdjęcie profilowe
 5. Zdjęcie profilowe Colin
 6. Zdjęcie profilowe
 7. Zdjęcie profilowe
 8. Zdjęcie profilowe
 9. Zdjęcie profilowe
 10. Zdjęcie profilowe MattiAFC
 11. Zdjęcie profilowe Kubasek
 12. Zdjęcie profilowe
 13. Zdjęcie profilowe
 14. Zdjęcie profilowe
 15. Zdjęcie profilowe
 16. Zdjęcie profilowe airafc
 17. Zdjęcie profilowe fedur
 18. Zdjęcie profilowe
  Clayton

  Tak tak, tez mialem takie nadzieje, ze to bedzie legenda tego klubu. Ale to co teraz dzieje sie w klubie sklania jednak do myslenia, ze przyszlosc Wilshere’a nie musi oznaczac Arsenalu. Song tez mial nie odchodzic, bo kochal ten klub, i co z tego wyszlo… Takze radze sie nie napalac. Balonik oczekiwan wobec Jacka rosnie i oby to go nie spalilo. Pamietajmy, ze rok nie gral w pilke.

Dodaj komentarz