Wenger: Walcott chce zostac

Mieszko Aktualności 20 Komentarze

Arsene Wenger na konferencji prasowej zostal zapytany o przyszlosc Nicklasa Bendtnera i Theo Walcotta, a takze po raz kolejny o kulisach odejscia Alexa Songa. Oto, co powiedzial Francuz na temat wyzej wymienionych kwestii:

 

O Nicklasie Bendtnerze:


– Nadal jest to mozliwe [ze odejdzie]. Tak samo, jesli chodzi o kogokolwiek innego. Jeden lub dwóch graczy moze nas opuscic.

 

O Alexie Songu:


Sprzedalismy go, bo mielismy ku temu okazje. Chcial odejsc, a my mielismy graczy, którzy moga go zastapic. Kupilem Songa, kiedy nikt go nie znal i moge pokazac wypowiedzi stwierdzajace, ze to najgorszy transfer, jaki kiedykolwiek sfinalizowalem. Skonczyl w Barcelonie, wiec klub wykonal z nim pozytywna prace. Rozwinal sie tutaj bardzo dobrze. Dostal szanse odejscia do Barcelony i chcial to zrobic. Zaakceptowalismy decyzje Alexa i nie mialo to zwiazku z jego postawa.


O Theo:


– Trwaja negocjacje, lecz w tym momencie nie bezposrednio ze mna, jednak usilujemy to poukladac. Postaramy sie rozwiazac sprawe w jedna lub w druga strone. Chcemy przedluzyc kontrakt i zatrzymac go w klubie. Jednak to nie zalezy tylko od nas. On równiez pragnie zostac i musimy osiagnac porozumienie. W tej chwili obie strony zasiadaja przy stole.

Komentarze 20

 1. Zdjęcie profilowe
 2. Zdjęcie profilowe AFC1414
 3. Zdjęcie profilowe bogus99
 4. Zdjęcie profilowe
 5. Zdjęcie profilowe
 6. Zdjęcie profilowe
 7. Zdjęcie profilowe 2904
 8. Zdjęcie profilowe
 9. Zdjęcie profilowe AFC1414
 10. Zdjęcie profilowe
 11. Zdjęcie profilowe
 12. Zdjęcie profilowe AFC1414
 13. Zdjęcie profilowe MattiAFC
 14. Zdjęcie profilowe
 15. Zdjęcie profilowe
 16. Zdjęcie profilowe
 17. Zdjęcie profilowe belson14
 18. Zdjęcie profilowe
 19. Zdjęcie profilowe
 20. Zdjęcie profilowe

Dodaj komentarz