Wenger o transferze Sahina

Matt Aktualności 21 Komentarze

Menedzer Arsenalu, Arsene Wenger, wyjawil juz, ze klub wciaz poszukuje nowych zawodników. Boss przyznal jednak, ze malo prawdopodobne jest sprowadzenie Nuriego Sahina z Realu Madryt.

 

Pomocnik znajdowal sie na celowniku Arsenalu przez ostatnie kilka tygodni. Pilkarz zameldowal sie juz nawet w Londynie w celu odbycia testów medycznych. Wszystko wskazuje jednak na to, ze Turek wyladuje w innym angielskim zespole – Liverpoolu. Ponownie bowiem góre wziely pieniadze.

 

W ostatnich dniach mówilo sie, ze wypozyczenie 23-latka do Arsenalu jest juz praktycznie zaklepane, podczas gdy negocjacje pomiedzy klubami wciaz trwaly. Sam zawodnik przygotowany byl na przywdzianie koszulki z armatka na piersi, kiedy to lepsza propozycje finansowa zlozyla druzyna The Reds. Brendan Rodgers zaproponowal wieksza sume za wypozyczenie oraz pokrycie wiekszej czesci zarobków. Jak latwo przypuszczac, Real Madryt od razu zaakceptowal te oferte.

 

Sam Arsene Wenger przerwal wreszcie milczenie w tej sprawie, mówiac, iz transfer tego zawodnika do Arsenalu jest obecnie malo prawdopodobny.

 

W tej chwili umowa jest martwa. Czy mozesz byc jednoczesnie martwy i zywy? Tak, to mozliwe – to Wenger odpowiedzial dziennikarzom na potencjalny transfer Sahina.

Komentarze 21

 1. Zdjęcie profilowe
 2. Zdjęcie profilowe
 3. Zdjęcie profilowe
 4. Zdjęcie profilowe mizinsky
 5. Zdjęcie profilowe
 6. Zdjęcie profilowe
 7. Zdjęcie profilowe
 8. Zdjęcie profilowe MattiAFC
 9. Zdjęcie profilowe
 10. Zdjęcie profilowe
 11. Zdjęcie profilowe
 12. Zdjęcie profilowe
 13. Zdjęcie profilowe
 14. Zdjęcie profilowe
 15. Zdjęcie profilowe
 16. Zdjęcie profilowe
 17. Zdjęcie profilowe
 18. Zdjęcie profilowe
 19. Zdjęcie profilowe AFC1414
 20. Zdjęcie profilowe MartiniKS
 21. Zdjęcie profilowe

Dodaj komentarz