Wenger: Porazka z Realem nie wplynie na City

Barciur Aktualności 4 Komentarze

Arsene Wenger jest przekonany, ze porazka z Realem nie bedzie miala zadnego wplywu na Manchester City. Arsenal podejmuje mistrzów Premier League w Manchesterze w niedziele, o godzinie 17.

Podopieczni Manciniego prowadzili z Realem na Santiago Bernabeu 2-1 w 85. minucie. Jednak ostateczny wynik meczu ustalony zostal przez Cristiano Ronaldo i skonczylo sie zwyciestwem Realu 3-2. Pomimo tego, Wenger uwaza, ze nic nie zmieni sie w podejsciu Manchesteru City do Arsenalu.

Bylem zaskoczony tym, co sie stalo, bo slyszalem, ze wygrywaja 2-1 a potem przegrali 3-2. W Lidze Mistrzów ostatnie piec minut jest bardzo wazne. Przez caly mecz grali defensywnie i z kontry, co wychodzilo im swietnie. Z nami jednak prawdopodobnie zagraja inaczej taktycznie – uwaza Wenger.

Wiemy, ze to dla nas wielki sprawdzian. Jestesmy pozytywnie nastawieni przez tym spotkaniem. Mamy dobra okazje na pokazanie, jak dobrzy i silni jestesmy. Skorzystajmy z niej – motywuje trener.

Zawodnicy z niebieskiej czesci Manchesteru stracili az 10 bramek w tym sezonie, ale Wenger przestrzega przed zbyt wczesnym wyciaganiem wniosków.

W tej chwili liga jest bardzo otwarta. Jest duzo dobrych druzyn, jest wczesnie, zagralismy tylko cztery mecze. Po 10, 15 spotkaniach mozna oceniac, kto bedzie walczyl o co. Postarajmy sie wiec o jak najlepsza pozycje, by po 10 meczach móc smialo powiedziec, ze walczymy o tytul – zakonczyl Boss.