Bendtner: Juventus jest potezniejszym klubem od Arsenalu

Matt Aktualności 19 Komentarze

Nicklas Bendtner porównal swój obecny klub – Juventus – do Manchesteru United, twierdzac, ze jest znacznie potezniejszym klubem niz Arsenal.

 

Reprezentant Danii przed tym sezonem zostal na rok wypozyczony do turynskiego zespolu. Jeszcze dzis przyjdzie im sie zmierzyc z Chelsea w Lidze Mistrzów.

 

Bendtner po raz kolejny atakuje swój macierzysty klub mówiac, iz przejscie do Juventusu to dla niego krok wprzód jego kariery.

 

– Nie chce powiedziec zlego slowa o Arsenalu, ale jesli mialbym porównac wielkosc klubów, to Juventus jest jak angielski Manchester United. Czuje, ze gram w lepszym klubie niz Arsenal – mówil napastnik.

 

– Dolaczylem do klubu z wielkimi osiagnieciami i wielkimi oczekiwaniami, jak niegdys to bylo w Arsenalu. Kanonierzy sprzedaja wiele gwiazd, nie zastepujac ich nikim wartosciowym. Tutaj nikt nie sprzeda swojej gwiazdy bez wczesniejszego wprowadzenia do skladu godnego nastepcy. Wlasnie taka polityka zachowuje ten klub caly czas na szczycie – dodal.

Komentarze 19

 1. Zdjęcie profilowe Alfer
 2. Zdjęcie profilowe airafc
 3. Zdjęcie profilowe baudin
 4. Zdjęcie profilowe Leonidas
 5. Zdjęcie profilowe
 6. Zdjęcie profilowe domin
  domin

  tu akurat ma racje
  "Kanonierzy sprzedaja wiele gwiazd, nie zastepujac ich nikim wartosciowym. Tutaj nikt nie sprzeda swojej gwiazdy bez wczesniejszego wprowadzenia do skladu godnego nastepcy. Wlasnie taka polityka zachowuje ten klub caly czas na szczycie – dodal."

 7. Zdjęcie profilowe MattiAFC
 8. Zdjęcie profilowe domin
 9. Zdjęcie profilowe Alfer
 10. Zdjęcie profilowe Alfer
 11. Zdjęcie profilowe
 12. Zdjęcie profilowe
 13. Zdjęcie profilowe
 14. Zdjęcie profilowe MattiAFC
 15. Zdjęcie profilowe
 16. Zdjęcie profilowe wenoom123
 17. Zdjęcie profilowe
 18. Zdjęcie profilowe Kayamhamar
 19. Zdjęcie profilowe wenoom123

Dodaj komentarz