Norwich U-21 vs. Arsenal U-21 2:4

Matt Aktualności 6 Komentarze

Wczorajszego popoludnia druzyna Arsenalu U-21 zagrala na Carrow Road spotkanie z zespolem Norwich U-21. Kanonierzy pokonali swoich rywali w stosunku 2:4. Dwie bramki zdobyl Thomas Eisfeld.

Wynik spotkania w 14. minucie otworzyl Chuba Akpom. Gospodarze wyrównali zaledwie kilkadziesiat sekund pózniej za sprawa Jamara Loza. Kolejne minuty meczu to popis Thomasa Eisfelda, który zdobyl dwie ladne bramki odpowiednio w 33. i 50. minucie. Gol kontaktowy dla Kanarków padl po rzucie karnym wykonanym przez Davida Foxa w 72. minucie. Wynik spotkania na 2:4 3 minuty pózniej ustanowil Kristoffer Olsson.

Bramki: Loza 15′, Fox (k)72′ – Akpom 14′, Eisfeld 33′, 50′, Olsson 75′

Arsenal zagral w skladzie: Damian Martinez – Martin Angha (Jack Jebb 90′), Sead Hajrovic, Ignasi Miquel, Samir Bihmoutine (Elton Monteiro 84′) – Alfred Mugabo (Brandon Ormonde-Ottewill 57′), Kristoffer Olsson, Thomas Eisfeld, Jernade Meade, Serge Gnabry – Chuba Akpom.