Squillaci: Odejde z Arsenalu

Barciur Aktualności 21 Komentarze

Sebastien Squillaci przyznaje, ze moze opuscic Arsenal juz w styczniu. Francuz twierdzi jednak, ze odejscie w lecie, kiedy skonczy sie jego kontrakt, jest bardziej prawdopodobne.

 

Mamy Koscielnego, Mertesackera, Vermaelena i Djourou, wiec walka o miejsce jest bardzo zacieta. Ostatnio gralem w Lidze Mistrzów w Grecji. Zagralem piec razy w rezerwach i zawsze trenuje bardzo ciezko. Moje stosunki z Arsenem Wengerem sa bardzo dobre i staram sie byc profesjonalista. Konczy mi sie kontrakt w lecie. Planuje odejsc. Byc moze jeszcze w styczniu, zobaczymy – powiedzial Squillaci dla varmatin.com.

 

Marseille, Nice, Monaco, Bastia i Ajaccio to kluby, które sie ze mna kontaktowaly. Mam 32 lata, zostaly mi jeszcze 2, 3 dobre sezony. Zobaczymy – dodal stoper.

Komentarze 21

 1. Zdjęcie profilowe
 2. Zdjęcie profilowe
 3. Zdjęcie profilowe pronik
 4. Zdjęcie profilowe blaxs
 5. Zdjęcie profilowe domin
 6. Zdjęcie profilowe pronik
 7. Zdjęcie profilowe Kanonier_14
 8. Zdjęcie profilowe mizinsky
 9. Zdjęcie profilowe
 10. Zdjęcie profilowe
 11. Zdjęcie profilowe pronik
 12. Zdjęcie profilowe tomekinho
 13. Zdjęcie profilowe
 14. Zdjęcie profilowe sabloo
 15. Zdjęcie profilowe MattiAFC
 16. Zdjęcie profilowe
  AdamPrzebinda

  Niech idzie wcholere, bo nie jest nam potrzebny! Natomiast Djourou musi zostac! Mamy w tej chwili nastepujacych stoperów; Per, Kosa, Tomek, SS, Djourou i Miquel(który nie nadaje sie do gry w 11 jedenastce, a nawet na trzymanie na lawce w razie kontuzji jednego ze stoperów) Odchodzi SS i Djourou i Zostaje ich troje nie liczac Miquela. Jedna, albo (odpókac) dwie kontuje i Miquel musialby wskoczyc do 1-szej "11"

 17. Zdjęcie profilowe kubaiz
 18. Zdjęcie profilowe Creperdorpoto
 19. Zdjęcie profilowe
 20. Zdjęcie profilowe
 21. Zdjęcie profilowe

Dodaj komentarz