Wenger po meczu: Wzmocnilismy wiare w siebie

Barciur Aktualności 20 Komentarze

Ogólnie o meczu

– Stoke sprawilo nam sporo problemów. Byli zorganizowani, dobrze sie bronili i nie dawali nam miejsca do gry, ale parlismy do przodu. Mielismy troche szczescia z bramka, ale ogólnie zasluzylismy na wygrana. Mielismy okazje, ich bramkarz bronil wysmienicie w kilku momentach.

 

O kontrowersjach wokól bramki

– Nie widzialem tego. Z lawki rezerwowych myslalem, ze sedzia dal spalonego, albo moze ktos z naszych zawodników dotknal pilki reka – to bylo jedyne, co przychodzilo mi do glowy. Potem dowiedzialem sie, ze Walcott byl na spalonym, ale nie uczestniczyl w grze, wiec bramka byla sluszna.

 

Iskry pod koniec meczu

– Nie wydaje mi sie, zeby to bylo cos specjalnego, chociaz bylo goraco. Theo Walcott dzisiaj byl niezle potargany, ale ogólnie jestem zadowolony z tego, ze odpowiedzial zaangazowaniem i checia pokazania, kim jest. Walcott stal sie ostatnio innym graczem.

 

Shawcross i Koscielny

– Nie widzialem tego. Nie jestem do konca obiektywny, jesli chodzi o Ryana Shawcrossa! Dlatego wole nie wypowiadac sie na jego temat.

 

Zle stosunki miedzy klubami

– Wiedza, ze my gramy technicznie, a oni odpowiadaja silna defensywa. Trzeba im przyznac, ze ladnie sie bronili, ale poza tym niewiele sie dzialo. Oprócz Theo Walcotta, który byl tak faulowany, ze byc moze jeden lub dwa z tych fauli zasluzyly na kartke. Bylismy jednak gotowi mentalnie na to spotkanie.

 

O trudnym zwyciestwie

– Jestesmy druzyna, która tworzy okazje i strzela bramki. Dzisiaj tak nie bylo – stworzylismy wiele okazji, ale nie moglismy strzelic bramek. Ogólnie jestem jednak zadowolony, bo nie stracilismy bramki i wygladalismy solidnie w obronie. Satysfakcja z tego, ze Nacho Monreal mial dobry start jako nasz zawodnik, a dolaczyl do nas dopiero wczoraj, jest spora. Nie mial za duzo czasu na rozmyslanie, z minuty na minute pokazywal, kim jest.

 

Wiecej o debiucie Monreala

– Nie ma wiekszego szoku kulturowego, niz Stoke, gdy przybywasz z Hiszpanii! Grali naprawde fizycznie i wydaje mi sie, ze dobrze sobie z tym radzil.

 

Walka o czwarte miejsce

– Mówilem przed meczami z West Hamem i Liverpoolem, ze jestesmy w takiej sytuacji, w której nie mozemy juz tracic punktów. Stracilismy je z Liverpoolem, ale dzisiaj to juz byloby niewybaczalne. Najwazniejsze jest to, ze jakosc naszych wystepów jest duza, mamy ducha walki i naszym celem jest bycie w top 4, wiec najwazniejsze jest to, ze teraz mamy wiecej pewnosci i wiary w siebie.

Komentarze 20

 1. Zdjęcie profilowe zlatan
 2. Zdjęcie profilowe MattiAFC
 3. Zdjęcie profilowe
 4. Zdjęcie profilowe
 5. Zdjęcie profilowe
  mateusz9966

  no monreal zbyt wiele roboty nie mial.. 1raz musial sie potargac z zawodnikiem tak na serio.. jestem ciekaw jak poradzi sobie z jakims w miare szybkim i inteligentnym skrzydlowym. Oczywiscie trzeba przyznac ze szybko sie "wkomponowal" w druzyne podczas meczu, niektóre kombinacyjne akcje fajnie wygladaly

 6. Zdjęcie profilowe
 7. Zdjęcie profilowe
 8. Zdjęcie profilowe
 9. Zdjęcie profilowe
 10. Zdjęcie profilowe tomekinho
 11. Zdjęcie profilowe
 12. Zdjęcie profilowe Veifecesfiple
 13. Zdjęcie profilowe palszczoki
 14. Zdjęcie profilowe Veifecesfiple
 15. Zdjęcie profilowe
  Ars1

  mateusz
  Co do avatarów to slabsze ogniwa nie wytrzymaly:D
  Obstawiam,ze domin ma jakas znajoma w Argentynie stad ten atak:D

  Ciekawe dlaczego akurat my,mozna przyjac,ze to najlepszy portal fanów w Polsce,bo posprawdzalem inne i dzialaly,a przeciez im chodzilo o silny przekaz:D

 16. Zdjęcie profilowe
 17. Zdjęcie profilowe
 18. Zdjęcie profilowe
 19. Zdjęcie profilowe
 20. Zdjęcie profilowe

Dodaj komentarz