Henry broni Wengera

Aktualności 10 Komentarze

Jak informuje ESPN, byly napastnik The Gunners, Thierry Henry udzielil wywiadu, w którym bronil Arsene’a Wengera przed ogniem krytyki.

W barwach Arsenalu Henry zdobyl 228 bramek. Za jego czasów Kanonierzy dwukrotnie zdobyli tytul i Tarcze Wspólnoty, a trzy razy FA Cup.

– Kiedy nie wygrywasz, ludzie zawsze beda kwestionowac twoja prace i to, co robiles do tej pory. Sluchanie takich glosów jest trudne, ale dla mnie Bossem zawsze bedzie Arsene. Zawsze byl dla mnie dobry i zawsze wiedzial, co robic.

– Jestes oceniany na podstawie twojego ostatniego wystepu i za to, co robisz w tej chwili. Ale ciezko jest krytykowac Arsene’a wiedzac, jak zmienil ten klub i porównujac obecna druzyne do tej, która juz nie wróci – zakonczyl Henry.

Komentarze 10

 1. Zdjęcie profilowe skowronek505
 2. Zdjęcie profilowe MattiAFC
 3. Zdjęcie profilowe
  prezeskamyk

  ale w ciagu tych 8 lat zyskalismy nowy stadion, wiele innych zródel dochodów i jestesmy samowystarczalnym klubem czego nie mozna powiedziec o druzynach, które te trofea ostatnio wygrywaly. juz niedlugo wrócimy na szczyt ;)

 4. Zdjęcie profilowe skowronek505
 5. Zdjęcie profilowe
 6. Zdjęcie profilowe MartiniKS
  MartiniKS

  Chocby Boss nie wiem co zrobil to Henry i tak zawsze bedzie stal za nim murem. Mozna powiedziec, ze jesli nie wszystko to z pewnoscia bardzo wiele zawdziecza Wengerowi który zrobil z niego pilkarza swiatowej klasy. On go traktuje niemal jak ojca, czemu trudno sie dziwic ;)

 7. Zdjęcie profilowe
 8. Zdjęcie profilowe
 9. Zdjęcie profilowe Creperdorpoto
 10. Zdjęcie profilowe

Dodaj komentarz