Bale: Tottenham lepszy niz Arsenal

Rylek Aktualności 22 Komentarze

Gareth Bale uwaza, ze Arsenal nie jest juz najlepsza druzyna w pólnocnym Londynie. Jego zdaniem, to Tottenham góruje dzis w tym rejonie.

 

Walijski skrzydlowy wierzy, ze podopiecznym Andre Villas-Boasa w koncu uda sie ukonczyc sezon na wyzszym miejscu niz rywale. Aktualnie Spurs znajduja sie na 4. miejscu w ligowej tabeli i moga wypracowac 4-punktowa przewage pod warunkiem, ze dzis pokonaja West Ham.

 

– Mysle, ze 5 lub 10 lat wstecz Arsenal byl lata swietlne przed Tottenhamem, ale sytuacja mocno zmienila sie w ostatnim czasie – powiedzial.

 

– W ostatnich sezonach zmniejszylismy te strate, a dzis wydaje mi sie, ze wyprzedzilismy ich jakosciowo. Mamy mocniejszy sklad.


– Licze, ze uda sie nam kontynuowac rozwój nie tylko na boisku, ale i poza nim, wliczajac w to budowe nowego stadionu, która nastepuje. Jako zespól jestesmy zdecydowanie bardziej ulozeni i gramy równo, a jako klub idziemy w dobrym kierunku.


– Arsenal moze twierdzic, ze wciaz sa od nas lepsi. Nie licza sie dla mnie opinie innych, bo nie mozna zaprzeczyc, ze liczymy sie w walce o dominacje w regionie – zakonczyl.

Komentarze 22

 1. Zdjęcie profilowe Beatrycze
 2. Zdjęcie profilowe szpachel
 3. Zdjęcie profilowe
 4. Zdjęcie profilowe Rylek Post
  Author
 5. Zdjęcie profilowe
 6. Zdjęcie profilowe
 7. Zdjęcie profilowe
 8. Zdjęcie profilowe mearcecop
 9. Zdjęcie profilowe
 10. Zdjęcie profilowe Damiamor
 11. Zdjęcie profilowe
 12. Zdjęcie profilowe
 13. Zdjęcie profilowe
 14. Zdjęcie profilowe
 15. Zdjęcie profilowe
 16. Zdjęcie profilowe
 17. Zdjęcie profilowe
 18. Zdjęcie profilowe
 19. Zdjęcie profilowe
 20. Zdjęcie profilowe
 21. Zdjęcie profilowe MattiAFC
 22. Zdjęcie profilowe overek

Dodaj komentarz