Seaman: Arsenal moze walczyc o tytul

Aktualności 5 Komentarze

 

Byly bramkarz Kanonierów, David Seaman wierzy w to, ze Arsenal moze konkurowac o ligowy tytul, jesli wzmocni sie dwoma, trzema zawodnikami tego lata.

 

Seaman, który zaliczyl 405 ligowych wystepów w barwach Arsenalu jest przekonany, ze takie transfery na pewno pomoga Kanonierom zakonczyc osmioletni brak trofeów i zaprowadza ich na sam szczyt Premier League.

 

– Mysle, ze potrzebuja dwóch, trzech nabytków i spokojnie moga walczyc o tytul. Kiedy Arsenal gra na najwyzszych obrotach bardzo ciezko go pokonac.

 

Emerytowany bramkarz podziela opinie bylego kolegi z druzyny, Raya Parloura, który ostatnio zachecal Arsene’a Wengera do wydania 100 milionów funtów na Higuaina, Fellainiego i Rooneya.

 

Jednak Seaman nie wierzy w to, ze tylko nowi zawodnicy zapewnia Arsenalowi miejsce w czolówce tabeli. Zacheca Klub do zmian w kwestii plac, by upewnic sie, ze zespól nie straci najlepszych pilkarzy.

 

Jest ciezko, kiedy musisz pozwolic odejsc najlepszym zawodnikom. Moze Klub móglby zmienic strukture plac, zeby temu zapobiec – dodal byly Kanonier.

 

Komentarze 5

  1. Zdjęcie profilowe
  2. Zdjęcie profilowe MattiAFC
  3. Zdjęcie profilowe
  4. Zdjęcie profilowe
  5. Zdjęcie profilowe

Dodaj komentarz