Owen: Arsenal to bylby zaskakujacy wybór Suareza

Aktualności 29 Komentarze

Michael Owen jest zdania, ze transfer do Arsenalu bylby zaskakujacym posunieciem ze strony Luisa Sureza. Byly napastnik The Reds w wypowiedzi dla BBC zasugerowal, ze Urugwajczykowi latwiej bedzie osiagnac sukces w któryms z hiszpanskich klubów – Barcelonie lub Realu Madryt.

 

Arsenal to wspanialy klub, ale Liverpool jest równie wielki. Jesli nie wiekszy. Bede zaskoczony, jesli Luis wybierze Arsenal. Real czy Barcelona wydaja sie sensowniejszym rozwiazaniem – powiedzial Owen, który sam dolaczyl z Liverpoolu do Realu Madryt w 2004 roku.

 

– Nie rozumiem, dlaczego mialby zostac w Anglii i jednoczesnie opuszczac klub z taka renoma. Z punktu widzenia Luisa to zrozumiale, ze chce rywalizowac na najwyzszym poziomie, co gwarantuje gra Lidze Mistrzów. Liverpoolu oczywiscie w tych rozgrywkach nie ma. Ale czy wyobrazacie sobie Arsenal w obecnym skladzie wygrywajacy Lige Mistrzów lub dochodzacy do dalszych faz? Ja, szczerze mówiac, nie – zakonczyl Owen.

Komentarze 29

 1. Zdjęcie profilowe
 2. Zdjęcie profilowe skowronek505
 3. Zdjęcie profilowe
 4. Zdjęcie profilowe
  Kibo18

  sport.wp.pl – zaloguj sie do Facebooka i sprawdz, co zainteresowalo Twoich znajomych.
  Real przygotowal nowa oferte za Bale’a
  WP.PL | dodane (12:20) | 78 opinii

  udostepnij
  12
  AAA

  (fot. AFP)
  Real Madryt przygotowuje kolejna umowe za Garetha Bale’a. "Królewscy" zamierzaja zaplacic za gwiazde Tottenhamu 51 mln funtów i dolozyc dwóch pilkarzy.

  Klub z Santiago Bernabeu zamierza poza gotówka dolozyc wycenianego na 25 mln funtów Angela di Marie oraz kosztujacego 19 mln Fabio Coentrao.

  Jesli dojdzie do transferu, bedzie to "umowa stulecia" – pisze "The Sun".

 5. Zdjęcie profilowe
 6. Zdjęcie profilowe Veifecesfiple
 7. Zdjęcie profilowe
  NeverLie2Me

  Owen poszedl do Realu i sie chlopak nagral niesamowicie dlugo i odnosil niesamowite sukcesy…

  Lpool jest od nas slabszy, to widac na papierze, ale tez w organizacji klubu. To co oni wykonali z Carroll’em to porazka dekady. U Nas Wenger, pewnie, po takiej akcji, by sie powiesil. Lpool moze i ma bogatsza historie, ale niestety ciagle nia zyje.

 8. Zdjęcie profilowe MattiAFC
 9. Zdjęcie profilowe
  Leszek79

  z przykroscia musze stwierdzic ze Owen ma racje– Arsenal od 2004 nie ma w kartach Historia zadnego sukcesu a my kibice ludzimy sie z kolejny sezon bedzie lepszy, myslicie dlaczego van Persi odszedl do MUtd bo kazdy pilkarz chce jakis klubowych sukcesów a Arsenalowi takich brakowala — piszecie ze LFC to gorsza druzyna moze i w tym sezonie co byl macie racja — tyle ze nie zapominajmy w jakiej sytuacji byl ten klub zmiana wlasciciela trenera-fakt jest taki ze LFC w 2005 zdobylo lige mistrzów 2006 zdobyla super puchar europy i byla w finale ligi mistrzów i 2011 wygrala puchar ligi —- my natomiast od mistrzostwa 2004 nie mamy juz zadnych sukcesów—panowie a to ze bylismy tam 3 czy 4 to nic nie znaczy bo tak naprawde pamienta sie tylko kto wygral lige angielska

 10. Zdjęcie profilowe
  sebastianf

  leszek…
  Nie ma sensu rozpoczynac po raz kolejny dyskusji na temat odejscia poszczególnych zawodników. Kazdy z nas ma na ten temat odmienne zdanie i raczej wzajemnie sie nie przekonamy.
  W mojej opinii stwierdzenia, ze ktos odchodzi dla trofeów to dorabianie ideologi do zwyklej pogoni za pieniadzem.

 11. Zdjęcie profilowe Veifecesfiple
  Veifecesfiple

  @Leszek79

  Niezla proba jak na kibica Liverpoolu. Dodaj, ze Puchar Ligi, ktory Liverpool zdobyl w sezonie 2011/2012 pozwolil im na zagranie w Lidze Europy, bo 8 miejsce tego raczej nie gwarantuje…

  Lige Mistrzow wygrali fartem, co nie zmienia oczywiscie faktu, ze ja wygrali. Gdy spojrzysz na suche fakty, wyglada to dobrze. Ale gdy przypomnisz sobie ten poscig z 0-3 i wygrana w rzutach karnych, to dojdziesz do wniosku, ze Milan przegral na wlasne zyczenie, zlekcewazyl Liverpool. Jeszcze jedna ciekawa rzecz – Liverpool zajal w tym samym sezonie 5 miejsce w Lidze, ktore w normalnych okolicznosciach nie premiuje nawet do fazy kwalifikacyjnej LM.

  Po co piszesz o RvP, skoro jedynym swiatowej klasy zawodnikiem Liverpoolu jest Suarez, ktory chce stamtad za wszelka cene uciec.

  Trofea to jedno, a osiagniecia to drugie. Wiadomo, ze lepiej byloby zdobywac puchary, ale Arsenal jest klubem, ktory od kilkunastu lat utrzymuje sie w scislej czolowce i nieprzerwanie gra w Lidze Mistrzow. Tak stala forma, dodatkowo przy tak ograniczonym budzecie to wieksze osiagniecie niz jedno, dwa czy nawet trzy mistrzostwa Anglii.

 12. Zdjęcie profilowe
  Leszek79

  najdziwniejsze jest to ze zawsze jak sie pisze mniej przychylnie o naszym klubie to wy wyskakujecie z teksem ze jestem kibicem innego klubu,,, kiedy ja juz kibicowalem Arsenalowi gdy gral w ich szeregach Tony Adams jak dla mnie najlepszy obronca jakiego mial nasz klub– panowie trzeba pisac pozytywne i negatywne komentarze –dla mnie sukcesem jest to ze mozemy czyms sie pochwalic tak jak 2004 wygralismy lige angielska ,no ale po tym okresie nic nie osiagnelismy chyba ze dla was to juz wielki sukces awans do LM — I TU SIE RÓZNIMY DLA MNIE SUKCESEM BY BYLO JAK BY ARSENAL WYGRAL LIGE MISTRZÓW —

 13. Zdjęcie profilowe
  Leszek79

  Co do Suareza do Arsenalu watpie by przeszedl— 1 Wenger to dusigrosz i nie da 50+ milionów funów — 2 Suareza wlasciciel LFC nie chce sprzedawac i ma z Lfc podpisany kontrakt na 3 lata ta klauzula z tego co wiem to tylko obliguje wlascicieli do poinformowania gracza ze sa chetni –3 — LFC w tym sezonie ma jeden cel TOP 4 i z mojej oceny glupie by bylo pozbywanie sie takiego gracza wzmacniajac konkurenta — z reszto na pewno przeczytaliscie wiele artykulów na ten temat

 14. Zdjęcie profilowe
 15. Zdjęcie profilowe
  Clayton

  Haha Liverpool wiekszym klubem niz Arsenal? Co za zabawny czlowiek :D Kibice i pilkarze Looserpoolu maja wyrazne kompleksy.

  Real nie kupi Suareza, bo walcza o Bale’a i wyglada na to, ze wyloza na niego cala kase, jaka dysponuja. Barcelona kupila juz Neymara, tez za niemale pieniadze, wiec po co im Suarez, skoro Messi strzela dwa razy wiecej goli od niego, a poza tym maja przebojowego Brazylijczyka? City kupilo Jovetica i Negredo, PSG Cavaniego, jedynie Chelsea mogloby walczyc o Urugwajczyka, ale na razie Mourinho nie wydaje sie nim zainteresowany, pewnie bedzie walczyl o Rooney’a. Z angielskich druzyn juz nie ma kto wykupic Suareza, z innych lig tez wydaje sie to watpliwe, pozostaje Arsenal :D Problemem jest Liverpool, bo pilkarz chce odejsc, ale nic dziwnego, ze klub chce za niego nalezyte pieniadze, przynajmniej walcza o swoja gwiazde.

 16. Zdjęcie profilowe
  effect15

  Jedyna druzyna, która teraz stara sie o pozyskanie Urusa jest Arsenal ;> Nie wiem jaki wybór maja wladze Live, ale znajac charakter Suareza to jesli zmusza go do pozostania na Anfield to dopiero zobacza jego drugie oblicze:D

 17. Zdjęcie profilowe blaxs
  blaxs

  Jak nie patrzac troche racji ma. Na ostatnie lata to The Reds wygrali chociaz Puchar ligi, a my nic. Naszym plusem jest fakt ze gramy w LM< co rok, choc mamy z tym coraz wieksze problemy i w nadchodzacym sezonie tez mozemy miec.
  Czy przyjscie Suareza cos zmieni??? wg mnie nie za duzo. Mielismy w skladzie Robina, który strzelal jak na zawolanie i nic nie wygralismy, a teraz ma to sie niby zmienic jak dolaczy do nas Urugwajczyk, bo koncówke sezonu mielismy dobra…mocno to jest naciagane. Po za Suarezem potrzebujemy jeszcze dwa super wzmocnienia, ale ich i tak nie bedzie.
  Moze jednak zdarzy sie tak ze nowy sezon zagramy kapitalnie.
  Jezeli nasza sytuacja sie nie zmieni i patrzac realnie na to co sie dzieje to jak wygramy Puchar ligi to bedzie dobrze.

 18. Zdjęcie profilowe
  Fudek

  Leszek79 ma racje. Duzej róznicy miedzy klubami nie ma. Blizader jak mozesz mówic ze Liverpool wygral Lige Mistrzów fartem? Wygrali bo grali najlepiej.Uwielbiam takie osoby, Liverpool Lm fartem, Chelsea LM i LE tez fartem i w slabym stylu. Wszyscy fartem wygrywaja tylko biedny Arsenal ma pecha. A tego ze stala ( czyt. chujowa) forma jest wiecej warta niz mistrzostwa nawet nie skomentuje.

 19. Zdjęcie profilowe Veifecesfiple
  Veifecesfiple

  Liverpool nie wygral, to Milan przegral. W przerwie meczu milanisci zalozyli sobie podkoszulki "Champions" i po meczu wstydzili sie wymienic koszulkami. Nie jestem typem osoby, ktora mowi o kazdym zwyciestwie, ze zostalo odniesione fartem, ale Liverpoolowi sie po prostu udalo, mieli sporo szczescia. Milan byl lepszy w kazdym elemencie gry, w bramkach bylo po rowno, a rzuty karne to loteria.

 20. Zdjęcie profilowe
 21. Zdjęcie profilowe
 22. Zdjęcie profilowe
  Leszek79

  bizzarder mnie rozsmieszyl swoim tekstem ze LFC wygralo fartem moim zdaniem pokazalo ze ma jaja i choc w ryj dostawali 3-0 podniesli sie i dali z siebie 110% — jeden z ladniejszych finalów LM pitwierdzila sie tam zasada o której pan bizzarder zapomnial czy to klub arsenal czy lfc czy inny z ligi angielskiej Jedna cecha ich laczy walcza na boisku do konca choc by to byla 94 min

 23. Zdjęcie profilowe
 24. Zdjęcie profilowe Veifecesfiple
  Veifecesfiple

  Moim zdaniem pilka nozna to 70% umiejetnosci + 20% szescia + 10% inne czynniki jak np. dyspozycja dnia. Nie ma meczu w ktorym o zwyciestwie decyduja tylko i wylacznie umiejetnosci pilkarzy, w przeciwnym wypadku nie bylo by niespodzianek. W zeszlym sezonie postawilem na Everton, Fulham i Southampton w meczach z Manchesterem City, Tottenhamem i Liverpoolem. Nie uwazam zeby trzy pierwsze zespoly byly lepsze od trzech drugich, a jednak kilka tysi wpadlo, i to jest w pilce piekne.

 25. Zdjęcie profilowe
 26. Zdjęcie profilowe Veifecesfiple
  Veifecesfiple

  Mozesz sie ze mna nie zgadzac, ale dlaczego sugerujesz, abym sie nie wypowiadal? Puenta mojej wypowiedzi jest taka, ze w 20 ostatnich latach Arsenal > Liverpool, pomimo zdobytej przez nich LM czy Carling Cup. Ja nie patrze tylko na trofea, ale na caloksztalt, biorac pod uwage takze sytuacje ekonomiczna w jakiej znajdowal sie Arsenal. Budowa nowego stadionu za wlasne pieniadze i ciagle utrzymywanie sie w top4 to duze osiagniecie, chyba wiele osob nie potrafi tego docenic. Co roku budujemy sklad od nowa, a jednak zajmujemy wysokie pozycje. Jezeli w tym roku omina nas kontuzje to spokojnie mozemy bic sie o majstra, nawet nikogo nie sprowadzajac.

 27. Zdjęcie profilowe
  Leszek79

  blizzarder ja rozumiem nasz klub jest to czolówka swiatowa ale teksty w stylu ze LFC wygralo fartem LM to sorry to jakies twoje banialuki czy tez twoje przemyslenia na temat — pilka nozna to 70% umiejetnosci + 20% szescia + 10% inne — tak naprawde wyniki zaleza glównie od zawodników i trenera ich zgrania motywacji przygotowania kondycyjnego i jeszcze 100 innych przyczyn — wielkosc klubu mozna stwierdzic po zdobytych trofeach i historii oraz ludziach którzy ta historie tworza jak Tony Adams ,Dennis Bergkamp , Ian Wright, i wielu innych wspanialych naszych zawodników -uparles sie na ten LFC i smiejesz sie ze jest gorszy masz racje w tym i we wczesniejszym sezonie byli gorsi z jednej przyczyny ten klub w tej chwili przechodzi zmiany taka klubowa reforma bo nowy wlasciciel nowy trener przez co wiadomo nie da sie od razu tak zrobic by to gralo tip top dlatego teraz tak srednio graja ale bedac w tarapatach finansowych potrafili osiagac sukcesy i za to nalezy im sie szacunek– ja kazdy klub szanuje czy to Tottenham czy M City lub tez Chelsea — ale jestem wiernym kibicem ARSENALU i za nimi murem stoje na dobre i na zle –ale nie mam prawa byc zadowolonym skoro tylko potrafimy awansowac do ligi mistrzów bo od 2004 nic nie osiagnelismy jako klub — jestem tego zdania ze jesli sie cos dzieje fajnego w naszym klubie trzeba to pisac ale jesli widzi ie ze cos jest nie tak ,krytykowac tez trzeba tylko z rozumnym podejsciem

 28. Zdjęcie profilowe Veifecesfiple
  Veifecesfiple

  Zgadzam sie z Toba. Tak naprawde wszystkie moje wypowiedzi dotycza tego, ze przejscie Suareza z Liverpoolu do Arsenalu nie byloby dla niego krokiem w tyl i ze wcale nie jestesmy na straconej pozycji w walce o mistrzostwo czy zwyciestwo w LM. Zawsze jestesmy w czolowce i zawsze brakuje nam "tego czegos", tej kropki nad "i".

 29. Zdjęcie profilowe
  Fudek

  Jakiej kropki nad "i"?? Od 3 czy 4 lat mniej wiecej w listopadzie wypadamy z wyscigu o mistrzostwo.Tu brakuje wiecej niz kropki, tu brakuje calego "i". A co do tych kroków,przejscie do Arsenalu na pewno by nie bylo krokiem w tyl, ale jakiegos niesamowitego kroku do przodu tez nie wykona.

Dodaj komentarz