Arsenal Ladies – Everton 5:0

Aktualności 4 Komentarze

Kolejny swietny mecz zenskiej druzyny Arsenalu. W niedzielne popoludnie Ladies nie daly szans druzynie Evertonu.

Druzyna trenera Shelley Kerr dominowala od poczatku do konca meczu. Juz w 5 minucie pierwsza bramke dla Arsenal Ladies strzelila Danielle Carter. W 22 minucie druga bramke dla Kanonierek zdobyla Kim Little wykorzystujac rzut karny. Juz siedem minut pózniej bylo 3:0 dla Arsenalu, gdy swoja druga bramke w tym meczu zdobyla Carter i juz przed przerwa bylo wiadomo, ze w tym meczu gole strzelac beda tylko Kanonierki.

I tak sie stalo. W 53 minucie na 4:0 podwyzszyla Gemma Davison. Kanonade Arsenal Ladies zakonczyla Jordan Nobbs strzelajac w 67 minucie piata bramke.

Po tym zwyciestwie Kanonierki zajmuja trzecie miejsce w tabeli Women’s Super League za druzynami Liverpool Ladies i Bristol Academy Women. Te obie ekipy rozegraly osiem meczów i maja na koncie po 18 punktów. Arsenal Ladies maja na koncie 13 punktów, ale rozegraly o dwa mecze mniej.

Kolejny mecz ligowy Arsenal Ladies zagraja w niedziele na wyjezdzie z Birmingham City Ladies.