Ladies gromia – Doncaster 0:6 Arsenal

Aktualności 3 Komentarze

Trwa swietna passa Kanonierek w Women’s Super League. W ostatniej kolejce po swietnym meczu Arsenal Ladies pokonaly Doncaster Rovers Belles.

W pierwszej polowie Kanonierki trafialy do siatki rywalek trzykrotnie w ciagu czterech minut. Na liste strzelców wpisaly sie kolejno Gilly Flaherty, Jordan Nobbs i Danielle Carter. Nie gorzej bylo po przerwie. Prowadzenie powiekszyla Ellen White, a chwile pózniej drugie w spotkaniu trafienie zanotowala Carter. Wynik na 6:0 ustalila kapitan Steph Houghton strzalem z rzutu wolnego.

Po 8 spotkaniach Kanonierki maja na swoim koncie 19 punktów i zajmuja drugie miejsce za Liverpool Ladies. Maja jednak rozegrane o dwa spotkania mniej. Kolejnymi rywalkami Kanonierek beda Chelsea Ladies. Ten mecz w najblizszy czwartek o 20.30 na Staines Town FC.