U21: Blackburn 0:3 Arsenal

Aktualności 2 Komentarze

W piatek druzyna Arsenalu U-21 zdobyla pierwsze trzy punkty w tym sezonie. Kanonierzy na wyjezdzie pokonali Blackburn 3:0.

Juz do przerwy The Gunners mieli dwubramkowa przewage. Do siatki rywali trafili kolejno Oluwasemilogo Ajayi i Daniel Boateng. Wynik spotkania na 3:0 w 49. minucie ustalil Chuba Akpom.

Po zdobyciu trzeciego gola, mlodzi Kanonierzy grali niezwykle dojrzale, w pelni kontrolujac przebieg wydarzen na boisku. Pilkarze Arsenalu wykazali sie w tym meczu skutecznoscia i solidnoscia; w pelni zasluzyli na okazale zwyciestwo.

W porównaniu z bezbramkowa potyczka ze Stoke doszlo do trzech zmian w podstawowym skladzie. W nastepnej kolejce Arsenal zmierzy sie z West Bromwich Albion. Mecz odbedzie sie na Emirates Stadium.

Arsenal U21: Iliev, Boateng, Siemann, Kamara, Hayden,Oluwasemilogo Ajayi, Maitland-Niles, Olsson, Eisfeld, Akpom, Iwobi

Lawka rezerwowych: Jebb, Vickers, Lipman, Fagan, O’Connor