Arsenal Ladies – Doncaster 3:1

Aktualności 3 Komentarze

Kolejne zwyciestwo Kanonierek. Pilkarski Arsenalu pokonaly druzyne Doncaster Rovers Belles.

Dwa tygodnie temu w pierwszym meczu obu druzyn zawodniczki Arsenalu pokonaly rywalki z Doncaster az 6:0. Tym razem nie poszlo tak latwo, bo choc do przerwy Arsenal Ladies prowadzily 1:0 po golu Daniele Carter, to tuz po przerwie pilkarki Doncaster wyrównaly po bramce Sue Smith.

Potem jednak Arsenal Ladies wziely sie ostro do roboty i remis utrzymal sie tylko do 54. minuty, gdy Kim Little strzelila druga bramke dla Kanonierek wykorzystujac rzut karny.

Zwyciestwo dla Arsenal Ladies zapewnila Jordan Nobbs strzelajac trzecia bramke w 70. minucie meczu.

Po spotkaniu z Doncaster Kanonierki sa na drugim miejscu w tabeli FA Women’s Super League z 25 punktami, tracac dwa oczka do liderek z Liverpoolu. Arsenal Ladies rozegraly jednak jeden mecz mniej od Liverpool Ladies.