Wenger gotowy do przedluzenia kontraktu

Mieszko Aktualności 17 Komentarze

Mówi sie, ze Arsene Wenger jest gotowy uciac spekulacje dotyczace swojej przyszlosci. Francuz ma podpisac nowy kontrakt z Arsenalem o wartosci 24 milionów funtów.

 

Obecna umowa wygasa wraz z koncem trwajacego sezonu. Menedzer Kanonierów mial zaakceptowac warunki kontraktu juz w pazdzierniku, jednak wtedy obawa o koncowa lokate klubu nie pozwalala mu sformalizowac transakcji.

 

Jak donosi The Times, Wenger dal zarzadowi zielone swiatlo do sfinalizowania umowy. 64-latek nadal bedzie jednym z najlepiej oplacanych menedzerów na swiecie.

 

Wyglada na to, ze PSG bedzie musialo obejsc sie ze smakiem. Na oficjalne potwierdzenie bedziemy czekac prawdopodobnie do stycznia.

Komentarze 17

 1. Zdjęcie profilowe
 2. Zdjęcie profilowe
 3. Zdjęcie profilowe arekkks
 4. Zdjęcie profilowe
 5. Zdjęcie profilowe
 6. Zdjęcie profilowe
 7. Zdjęcie profilowe kubaiz
 8. Zdjęcie profilowe
  EdekSilva9

  Co do nowego trenera… Jestem za tym, aby Arsene wzial na swojego asystenta kogos kto bedzie jego nastepca. Zalózmy, ze Arsene za 3 lata odchodzi na emeryture. Niech wezmie jakiegos dobrze zapowiadajacego sie trenera z jakimis sukcesami na nizszych szczeblach badz tez w slabszych ligach i szkoli go przez te 3 lata tak, aby mógl pózniej spokojnie i bez obawy go zastapic. Mysle, ze to jedyna szansa aby uniknac losu United. No chyba, ze wezmiemy juz jakas uznana marke jak City zrobilo z Pellegrinim.

 9. Zdjęcie profilowe blaxs
 10. Zdjęcie profilowe MattiAFC
 11. Zdjęcie profilowe
 12. Zdjęcie profilowe
 13. Zdjęcie profilowe
 14. Zdjęcie profilowe
 15. Zdjęcie profilowe wego
 16. Zdjęcie profilowe wego
 17. Zdjęcie profilowe

Dodaj komentarz