IV runda FA Cup: Arsenal v Coventry

Aktualności 34 Komentarze

Po wyeliminowaniu Tottenhamu w III rundzie FA Cup, Arsenalowi przyjdzie zmierzyc sie z nieco latwiejszym przeciwnikiem. Kanonierzy zmierza sie z Coventry City, druzyna, która na codzien wystepuje w League One.

Spotkanie odbedzie sie w terminie 25-26 stycznia na Emirates Stadium. Ponizej prezentujemy pelne wyniki losowania.

Pogrom, nie pogrom, byle wygrac.
    A nie ma innej mozliwosci jak zwyciestwo + szansa na odpoczynek dla podstawy, a nawet czesci rezerwy, oraz okazja do pokazania sie przez mlodych.
    Rok temu to zadzialalo i mlodzi sobie poradzili(a i Giroud strzelil pierwsza bramke w Arsenalu).

22. Zdjęcie profilowe
  23. Zdjęcie profilowe Leonidas
  24. Zdjęcie profilowe
  25. Zdjęcie profilowe Leonidas

A co powiecie o nim?
    Wiek "Henry’owski" i wzrost prawie "Henry’owski", wiec napastnik idealny :D
    Nie wiadomo tylko czy Roma chcialaby go sprzedac(pewnie nie, bo mlody i ledwo co podpisal kontrakt), a jezeli juz to ile ewentualnie by zadali, badz na ile by sie zgodzili.

Pytam zwlaszcza dlatego, ze w tym sezonie ma skutecznosc 53 minuty na bramke!!!!

A smaczku dodaje jeszcze fakt tego, ze on wgl w tym sezonie rozegral tylko 266 minut(glównie przez kontuzje), a jednak zdobyl w tym czasie kilka bramek, a nasz Giroud to ma wgl srednia 205 minut na bramke.
    A to moze robic wrazenie.

Drugim swietnym w tym sezonie jest tez:

Tyle, ze jest troszke starszy i badz co badz to tylko liga rosyjska.
    Ale dwie bramki City wcisnal, wiec jest gosc :D

26. Zdjęcie profilowe blaxs
    blaxs

Ewentualne szanse na wygranie pucharu wzrosly po odpadnieciu MU, my z nimi przegrywamy juz w szatni, co bylo widac w ligowym meczu, graja ogólnie slabo, wiele klubów juz urwalo im pkt. tylko my przegralismy. Jeszcze zeby City odpadlo i puchar jest w naszym zasiegu, choc tu gra sie tylko jeden mecz i przegrany odpada, a niespodzianki sie zdarzaja, ale daleka jeszcze droga.

27. Zdjęcie profilowe
    Ars1

Ja bym wolal zeby chelsea szybko odpadla,bo z city mamy wieksze szanse.
    Pelegrini nigdy nie muruje,a w otwartej walce jestesmy silniejsi.
    Stwierdze nawet,ze taki mecz z city jak ten ostatni moze sie nigdy nie powtórzyc,bo tam zagralo wiele rzeczy na raz,które rzadko dzialaja.
    Wszystkie dogranie city na centymetry weszly,a jak sie ich oglada to wcale nie sa zawsze tacy dokladni.
    Dodatkowo nasi obroncy spózniali sie minimalnie w stykowych sytuacjach a rzadko to robia.
    O sedziach nie wspomne.
    Na Emirates bedzie to wygladalo inaczej.

Taktyka Mou z murowaniem i kontrami jest dla nas za trudna i ciezko nam z nimi bedzie wygrac.
    Kazdy slabszy zespól który muruje sprawia nam problemy,a chelsea ma dodatkowo argumenty zeby blyskawicznie ukasic kontra.