Arsenal podpisal umowe z Puma!

Aktualności 43 Komentarze

Arsenal Football Club jest zaszczycony, mogac oglosic podpisanie dlugoterminowej umowy z Puma.

Od 1 lipca 2014 roku Puma stanie sie oficjalnym sponsorem klubu. Firma bedzie produkowac koszulki meczowe i treningowe. Puma ma prawo tworzyc licencjonowane produkty Arsenalu. Umowa jest najwieksza w historii firmy i Klubu. Wedlug mediów, opiewa ona na 150 milionów funtów na 5 lat.

Puma i Arsenal beda pracowac nad wprowadzaniem innowacji w swiecie sportu. Wspólpraca bedzie miala na celu wzrost prestizu obu marek na rynku.

Arsenal bedzie promowal Pume pokazujac wysoka jakosc produktów firmy.

Wspólpraca z takimi pilkarzami jak Olivier Giroud, Yaya Toure, Radamel Falcao, Cesc Fabregas i Lionel Messi pozwolilo Pumie na zdobycie pozycji nr 3 wsród pilkarskich marek.

– Jestesmy podekscytowani mozliwoscia wspólpracy z taka firma jak Puma. Korporacja ta, pod wieloma wzgledami, jest scisle zwiazana z naszym klubem. To pokazuje kolejny krok do przodu w wykonaniu klubu – wypowiedzial sie Ivan Gazidis.

Komentarze 43

 1. Zdjęcie profilowe
 2. Zdjęcie profilowe MattiAFC
 3. Zdjęcie profilowe huhuhu
 4. Zdjęcie profilowe
 5. Zdjęcie profilowe
 6. Zdjęcie profilowe
 7. Zdjęcie profilowe
 8. Zdjęcie profilowe
 9. Zdjęcie profilowe pronik
 10. Zdjęcie profilowe vvctpijh
 11. Zdjęcie profilowe domin
 12. Zdjęcie profilowe Wiki......
  Wiki......

  "Jestesmy podekscytowani mozliwoscia wspólpracy z taka firma jak Puma. Korporacja ta, pod wieloma wzgledami, jest scisle zwiazana z naszym klubem. To pokazuje kolejny krok do przodu w wykonaniu klubu – wypowiedzial sie Ivan Gazidis." Jestes podekscytowany tymi 150 bankami, które dostaniesz zydku…

 13. Zdjęcie profilowe arekkks
 14. Zdjęcie profilowe domin
 15. Zdjęcie profilowe
 16. Zdjęcie profilowe domin
 17. Zdjęcie profilowe
 18. Zdjęcie profilowe
  sqnkol

  Ten jaki sceptyk. Teoria informacji mówi ze im wiecej trafia do nas przeslanek tym bardziej prawdopodobne ze dana informacja jest wlasciwa. Skoro na kazdym kroku z róznych zródel pojawia sie informacja ze Draxler bedzie w Arsenalu to tym bardziej jest prawdopodobne ze w nim bedzie. Nie jest mozliwe ze wszystkie zródla opieraja sie na jednym informatorze. Moge sie zalozyc o pieniadze ze dolaczy on do nas jesli nie teraz to w lecie. no :D czytam lekture teraz to wiem co nie :D

 19. Zdjęcie profilowe
 20. Zdjęcie profilowe
 21. Zdjęcie profilowe
 22. Zdjęcie profilowe domin
 23. Zdjęcie profilowe arekkks
 24. Zdjęcie profilowe
 25. Zdjęcie profilowe stahuu
  stahuu

  Ale to przeciez juz o tym sie mówilo od zeszlych wakacji ? :>
  Mamy ponoc miec najlepszy kontrakt ze sponsorem technicznym na swiecie (oczywiscie teraz kluby, którym koncza sie kontrakty beda zadac jeszcze wiecej, ale wazne, ze w koncu dobilismy do eurpoejskiej czolówki bo te kontrakty, któe podpisywalismy za czasów brania kredytów na budowe ES wolaly o pomste do nieba…).

  Kolejnym plusem, oprócz finansowego skoku jest fakt, ze stajemy sie najwazniejszym partnerem firmy. A to oznacza, ze nowe koszulki beda projektowane przede wszystkim z mysla o nas a nie jak bylo w przypadku NIKE, gdzie najwiecej do powiedzenia miala Farselona i Muly. Zostalismy zwyczajnie najwazniejsza twarza PUMY a nie biedniejszym bratem Barcelony i Man Utd., jak mialo to miejsce ostatnimi czasy wiecj mozemy spodziewac sie naprawde ladnych wzorów :) . Tak mysle :) . No i wg. mnie równiez PUMA robi technicznie lepszy sprzet no ale ekspertem nie jestem wiec sie nie wypowiadam :) .

 26. Zdjęcie profilowe
 27. Zdjęcie profilowe domin
 28. Zdjęcie profilowe domin
 29. Zdjęcie profilowe Mich4ll
 30. Zdjęcie profilowe
 31. Zdjęcie profilowe
  Ars1

  Byly jakies tam badania ale i tak mozna sobie je teraz w buty wlozyc,bo to nowe stroje zapewne innowacyjne beda wiec co tu jakosc porównywac.
  Co do wyboru to nie my a nike postanowilo sie skupic na farsie i mulach i proponowalo malo siana,dlatego walic ich trzeba isc tam gdzie placa, a nie tam gdzie ochlapy daja.
  Co do wysokosci kontraktu to domin wspomnial o kontrakcie mulów,a chelsea od adka tez ma podobno 30 baniek na sezon takze rekordu nie wykrecilismy.
  Ktos tu ze 3 miechy temu jak poszla pierwsza plota wrzucil taki zajebisty wzór i krój tych koszulek z pumy.Jakby tamten zaskoczyl to fajnie by bylo bo ten troche gejowski jest.

 32. Zdjęcie profilowe
 33. Zdjęcie profilowe domin
 34. Zdjęcie profilowe
  Fudek

  Te badania nie maja zadnego znaczenia, ale skoro juz o nich mówisz to najlepiej w nich wypadl Adidas a potem byla Puma. Zreszta badanie bylo przed Euro 2012. Final Euro: Hiszpania(Adidas) – Wlochy(Puma). Ostatni Final LM: Bayern(Adidas)- Borussia(Puma). Nie udowadniam tu wyzszosci Pumy, po prostu uwazam ,ze róznic jako takich miedzy markami nie ma.

 35. Zdjęcie profilowe blaxs
  blaxs

  Mógl Iven od razu powiedziec ze chodzi o pieniadze, anie kreci nie wiadomo jakie bzdury. Gdyby Nike dalo by tyle samo kasy tematu by nie bylo.
  Teraz najbardziej ciekawi mnie jak beda wygladac koszulki z tym sponsorem.
  Puma i tak sie chowa co do Nike, czy choc by adidas.

 36. Zdjęcie profilowe stahuu
  stahuu

  czy ja napisalem, ze byly robione badania ?! Napisalem, ze wg. mnie Puma wcale nie jest gorsza od innych firm. Poza tym, fakt, ze dany strój jest rozpoznawalny i bardziej lubinay naprawde nie swiadczy o jego klasie. Abstrahujac od pieniedzy, w koncu jestesmy w "stajni", któej bedziemy najwazniejsza ekipa a nie biedniejszym bratem. Naprawde nie wiem dlaczego przyczepiacie sie do tej Pumy ? :>

 37. Zdjęcie profilowe MartiniKS
 38. Zdjęcie profilowe
 39. Zdjęcie profilowe arekkks
 40. Zdjęcie profilowe Alfer
 41. Zdjęcie profilowe
 42. Zdjęcie profilowe stahuu
  stahuu

  @Ars

  Uwazam , ze jednak bedziemy przed Borussia ale jakby nawet nie to lepiej byc obok Borussi druga topowa druzyna niz ta 3 czy nawet 4 w stajni. Zauwaz, ze i Nike i Adidas ma w swoim portfolio bo dwa wielkie kluby, które sa traktowane na równi – odpowiednio Barcelona i Man Utd. oraz Bayern i Real – reszta to niestety biedniejsi bracia, którym nie proponuje sie nie tylko najwiekszych mozliwych pieniedzy za kontrakt ale i najlepszych wzorów.

  A tak w ogóle @Ars to skad ty masz niby takie informacje co do slusznosci sprzetu Nike nad cala reszta ? Kupiles sobie chociaz raz cos tak naprawde produkowanego przez te firmy czy cale zycie zaopatrujesz sie w tak zwane "oryginalne podróbki" produkowane przez neapolitanska Camorre i na tej podstawie sadzisz ze Puma jest tak bardzo tragiczna sprzetowo firma ? Mysle jednak ze to drugie a niestety sprzet, w kótry zaopatruje sie wiekszosc normalnych obywateli naszego kraju nie ma praktycznie nic wspólnego ze sprzetem produkowanym dla profesjonalnych sportowców. Mysle, ze Fabregas, Aguero, Balotelli, Falcao, Bolt i wielu, wielu innych cos o tym wie.

 43. Zdjęcie profilowe MartiniKS

Dodaj komentarz