Arsenal wyslal delegacje do Niemiec

Gerwazy Aktualności 21 Komentarze

Jak donosi Sky Sports, delegacja Arsenalu udala sie do Niemiec w celu negocjacji transferu Juliana Draxlera z Schalke do zespolu Kanonierów.

 

Mówi sie o dyskusji miedzy dwiema stronami. Arsene Wenger przyznal takze po meczu z Southampton, ze byc moze bedzie zmuszony do sprowadzenia nowych graczy z powodu kontuzji Ramseya, a takze czteromeczowego zawieszenia Mathieu Flaminiego.

 

Draxler ma zapisana w umowie klauzule odejscia za 37 milionów funtów, ale Arsenal nie chce placic za mlodego zawodnika wiecej niz 30 milionów funtów.

 

W niektórych raportach sa zawarte informacje o ofercie Arsenalu wynoszacej 25 milionów funtów, a inne publikacje mówia o tym, ze negocjacje wciaz trwaja.

Komentarze 21

 1. Zdjęcie profilowe Amadi90
 2. Zdjęcie profilowe
 3. Zdjęcie profilowe Leonidas
  Leonidas

  Arsene, wyslil tam ku..a Luce Braziego to bedziesz mial Draxlera na 5zl.

  Draxler+Berbatov i gitez.
  Dimitar prawie jak za darmo wiec nie wiele wiecej zaplacimy gdybysmy kupili samego Draxlera, a kto wie? Moze Berba cos jeszcze potrafi ze swoim doswiadczeniem i grze w lepszym teamie niz Fulham.

 4. Zdjęcie profilowe
 5. Zdjęcie profilowe Leonidas
 6. Zdjęcie profilowe
 7. Zdjęcie profilowe
 8. Zdjęcie profilowe GregKMP
 9. Zdjęcie profilowe
 10. Zdjęcie profilowe M4rcek
 11. Zdjęcie profilowe
 12. Zdjęcie profilowe
 13. Zdjęcie profilowe
 14. Zdjęcie profilowe MartiniKS
 15. Zdjęcie profilowe Vebber
  Vebber

  ja tam jestem za Berbatovem…nie ma co sie oszukiwac,ze kupimy mega napastnika za 30 mln czy to Martinez,Costa lub inny…tak sie nie stanie…a ktokolwiek z poza Premier League nie wejdzie odrazu w rytm,bedzie potrzebowal aklimatyzacji z PL i Londynem…Berba moze w kazdej chwili zastapic Girouda i mysle,ze wypadlby o wiele lepiej…w lato kupic porzadnego napadziora teraz Berbatov jest tani i idealny.

 16. Zdjęcie profilowe MartiniKS
 17. Zdjęcie profilowe blaxs
 18. Zdjęcie profilowe Vebber
 19. Zdjęcie profilowe
 20. Zdjęcie profilowe MartiniKS
 21. Zdjęcie profilowe MartiniKS

Dodaj komentarz